Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškanti moteris - kekšė?

QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 11 20, 22:27)
3. O jei kazkas giliai viduje sako "TAIP"? g.gif  smile.gif
5. Jei neisiklausom i sesta jausma - tada taip, sirdis tik raumuo. Visi jausmai kyla is ten...

Bet uztat pamoka gera gauni. Kaip jau sakiau zmones neatsiranda musu gyvenime siaip sau.

3. Jeigu intuicija sutinka su protu, tada vualia. Jeigu protas sako "ne", o giliai viduje rėkia "taip", turi apsispręsti - ar pasitelkti vidinę stiprybę ir pasakyti santykiams/žmogui/jausmui NE, ar priimti ir išgyventi viską, ką tau pateiks tas žmogus ar likimas, t.y. šiandien tu myli ir skrajoji padebesiais, o rytoj gal plyši į skutelius iš skausmo ir liūdesio. Manau, svarbu suprast, jog tai yra natūralu ir pernelyg nepasinert į tą tamsiąją gyvenimo pusę ir neužsiciklint. Kaip jūs ir sakot - gauti gerą pamoką.
5. Širdis yra raumuo. Ir niekas daugiau. Jausmai kyla ten, kur tarp ausų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 22:30)
ne-ti-kiu...... man kas, keiskit tuos vyrus, bet rezultatas vienas-pykčiai, nepasitenkinimas, nusivylimas. galų gale, jei radote žmogų ir jį pamilote tokį, koks jis yra-kokią teisę turite jį keisti??????? nesuprantu šito.


Dėl ko tu ginčijiesi?
Aš pritariau Subjektyviai, kad yra įmanomas žmogaus pasikeitimas.
Tačiau aš visiškai pritariu tau, kad tai daryti beprasmiška. Ko vertas pasikeitimas, jeigu mes įsimylėjom dar nepasikeitusį pagal mūsų norus žmogų? Ir išvis ar dar yra tokiu atveju kalbos apie kažkokią meilę? Gal greičiau egoizmas...
Atsakyti
O zinot jei po teisybei.... tam vyrui, kuri vieninteli savo gyvenime mylejau(kalbu apie tikra jausma), is pradziu nejutau jokios aistros. Ilgai buvom tik pazistami. Ir tik kai jisai pradejo samoningai mane kabinti, pradejom flirtuoti, ta aistra is kazkur giliai islindo ir uztsitvirtino. Gana ilgam. Labai sunku buvo ismesti ji is galvos. Dar ir dabar nesu tikra jog pavyko. Nes tai nebuvo vien aistra. Gyvenimas pilnas paradoksu... g.gif
Atsakyti
taip, gyvenimas mėgsta patikrinti mūsų "žinau". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 21:36)
3. Jeigu intuicija sutinka su protu, tada vualia. Jeigu protas sako "ne", o giliai viduje rėkia "taip", turi apsispręsti - ar pasitelkti vidinę stiprybę ir pasakyti santykiams/žmogui/jausmui NE, ar priimti ir išgyventi viską, ką tau pateiks tas žmogus ar likimas, t.y. šiandien tu myli ir skrajoji padebesiais, o rytoj gal plyši į skutelius iš skausmo ir liūdesio. Manau, svarbu suprast, jog tai yra natūralu ir pernelyg nepasinert į tą tamsiąją gyvenimo pusę ir neužsiciklint. Kaip jūs ir sakot - gauti gerą pamoką.
5. Širdis yra raumuo. Ir niekas daugiau. Jausmai kyla ten, kur tarp ausų smile.gif
Papildyta:


Del sirdies nesigincykim, tegu lieka kaip jau yra. smile.gif O del proto ir vidinio balso konflikto... As tokiu atveju pasikliauju vidiniu balsu. Jis reciau klysta. Vadinasi dar ne viskas isgyventa, jei jauti, jog to reikia. beje kaip tik siuo metu toks vyras, del kurio turbut man visada links kojos(be to ir zmogiskos jo savybes man tinka, nors charakteris ojojoj... doh.gif ) siulo darba kartu. Nekonkretizuosiu, tik norejau pasakyti, jog vidinios balsas sako "taip", o protas tikina, kad musu charakteriai tokie, kad jokiu budu negalesim kartu dirbt. schmoll.gif Va taip va... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 21:30)
ne-ti-kiu...... man kas, keiskit tuos vyrus, bet rezultatas vienas-pykčiai, nepasitenkinimas, nusivylimas. galų gale, jei radote žmogų ir jį pamilote tokį, koks jis yra-kokią teisę turite jį keisti??????? nesuprantu šito.


Kokie dar nepasitenkinimai, jei žmogus sutinka su pokyčiais? rolleyes.gif Pamilti yra viena, o gyventi gyvenimą po vienu stogu, rutina, buitis ir kt. - gerokai kas kita. Ne visi tokie kaip per sviestą tepti, toli gražu, kaip ir ne visi naminiai ar šeimyniniai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 21:25)
Kažkur skaičiau, kad vos vyrai susipažįsta su moterim, greit priskiria ją į kurią nors kategoriją: potenciali mylimoji arba TIK draugė.


As irgi skaiciau, bet nesu linkes tiketi tais bulvariniais pigiais straipsniuksciais. Konkreciai siuo atveju, aprasomas vertinimas vien pagal isvaizda - atseit, jeigu grazi, tai viskas, jau tinka i mylimasias. Primityvu. Isvaizda ivertinti galima vos susipazinus, bet kitoms savybems perprasti, kas ji per fruktas, reikia laiko ir gana ilgo bendravimo. Taip kad, potencialia mylimaja moteri galima laikyti pabendravus su ja bent keleta menesiu, o ne is karto. Isvaizda - dar ne viskas, po grazia isore gali sleptis hiena, todel reikia laiko tam, kad ivertinti, kas tos grazuoles viduje.
Papildyta:
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 21:30)
ne-ti-kiu...... man kas, keiskit tuos vyrus, bet rezultatas vienas-pykčiai, nepasitenkinimas, nusivylimas. galų gale, jei radote žmogų ir jį pamilote tokį, koks jis yra-kokią teisę turite jį keisti??????? nesuprantu šito.


man kazkodel atrodo, kad tokius vyrus, kuriuos nori pakeisti, moterys isimyli ne tiek ta tikraja moteriska, kiek motiniska meile. Ir aukleja paskui kaip savo vaiki.
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 21, 02:40)
As irgi skaiciau, bet nesu linkes tiketi tais bulvariniais pigiais straipsniuksciais. Konkreciai siuo atveju, aprasomas vertinimas vien pagal isvaizda - atseit, jeigu grazi, tai viskas, jau tinka i mylimasias. Primityvu. Isvaizda ivertinti galima vos susipazinus, bet kitoms savybems perprasti, kas ji per fruktas, reikia laiko ir gana ilgo bendravimo. Taip kad, potencialia mylimaja moteri galima laikyti pabendravus su ja bent keleta menesiu, o ne is karto. Isvaizda - dar ne viskas, po grazia isore gali sleptis hiena, todel reikia laiko tam, kad ivertinti, kas tos grazuoles viduje.
Papildyta:
man kazkodel atrodo, kad tokius vyrus, kuriuos nori pakeisti, moterys isimyli ne tiek ta tikraja moteriska, kiek motiniska meile. Ir aukleja paskui kaip savo vaiki.

Argi aš paminėjau išvaizdą? "Greit" tai nereiškia, kad pirmą pažinties minutę ar valandą... Sąlyginai greit - tai ne po metų ar dviejų, o tikriausiai iškart po to, kai supranta, kaip ir kiek ji jam patinka.

Dėl motiniško rūpesčio būčiau linkusi sutikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai atrodo, kad ieskanti moteris yra normali. 'sventuoliu' visada atsiras doh.gif o reikia daryti taip kaip paciai atrodo 4u.gif ir tikrai ne visi 'vienos nakties' nuotykiai baigiasi ryte biggrin.gif gyvenam tik viena karta, tai kam cia kamuotis? nori pisiuko - gauk - o ten jei kas ir smerkia, tai nereikia visiems pasakot savo nuotykiu tongue.gif ir nemanau, kad cia atsiras nors viena netekejusi moteris (nekaltos nesiskaito), kurios nepabandys ieskodamos nail.gif
o va su isipareigojusiom turbut siek tiek kitaip-jau atsiranda sventas dalykas 'PAREIGA' heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 09 20, 13:53)
A čia rimtai tiek davatkų susirinkę ar tik šiaip mėgėjos pasityčiot? Perskaičiau tris kartus autorės pasisakymus, nu nematau aš čia nieko katastrofiško. Gyvena moteris gyvenimą ir bando rasti kažką artimą dušiai.


Artimo dusiai? Tai, kad cia atvirksciai - gero sekso teiesko. Juk sako - bendrauja kelias savaites (jei nenutruksta bendravimas reiskia dusiai geras zmogus) ir staiga po tu savaiciu intymiai suartjus issiskiria, tai ka pamato bloga dusia? Ne, buvo blogas seksas ir tiek.

O dar paimkim kad ne vienas ir ne du tokie atvejai buvo (o is daug atveju nu negali visi vyrai tkie beviltiski lovoje but, kad net ju gera dusia uzgozia tas blogas seksas..)
Atsakyti
Perskaiciau tema, labai gera ir pamokanti. Ydomu kaip autorei sekas?
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2011 04 13, 10:47)
Perskaiciau tema, labai gera ir pamokanti. Ydomu kaip autorei sekas?


Autore toliau gyvena savo gyvenima, eina savo keliu ir nekreipia demesio kas ka sneka smile.gif Grizau i savo buvusi darba, kuriame pilna turinciu lakia vaizduote kolegu ir kolegiu. Tik jie jau bijo apie mane ka nors sneketi. Nes grizau iskelta galva. Del visai kitu priezasciu, nesusijusiu su mano asmeniniu gyvenimu. Be to per ta laika sugebejau pasiekti, kad visi mane ten gerbtu ir skaitytusi su mano nuomone. O asmeniniame gyvenime....gerbeju aisku netruksta, susidomejau kurybine vizualizacija, bandau ja pritaikyti praktikoje, neblogai sekasi. Pries savaite sutikau viena zmoguti, lyg ir kazkas deliojasi mums... ax.gif Svarbiausia, kad nei vienam is musu niekam nereikia duoti jokiu ataskaitu, pries kazka jaustis kaltiems ir jau tikrai nusispjauti kas ka apie mus galvoja. Ziuresim kas is to iseis. Kolkas tiesiog gera buti kartu. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(diamondjones @ 2011 04 13, 03:26)
Artimo dusiai? Tai, kad cia atvirksciai - gero sekso teiesko. Juk sako - bendrauja kelias savaites (jei nenutruksta bendravimas reiskia dusiai geras zmogus) ir staiga po tu savaiciu intymiai suartjus issiskiria, tai ka pamato bloga dusia? Ne, buvo blogas seksas ir tiek.

O dar paimkim kad ne vienas ir ne du tokie atvejai buvo (o is daug atveju nu negali visi vyrai tkie beviltiski lovoje but, kad net ju gera dusia uzgozia tas blogas seksas..)


Geras seksas (tiesa neilgai) gali buti ir su nebutinai artimu dusiai zmogum. Ir atvirksciai. Yra mano gyvenime zmoniu, kuriuos vadinu sielos broliais. Salia ju gera buti, kalbetis.... sekso gali ir nebuti. O yra buve taip, kad nuo traukos keliai linksta, bet po to norisi begti nuo to zmogaus kuo toliau. Ir ilgam.
Atsakyti
Na va, dar viena nauja pazintis sugriuvo kaip kortu namelis... po savaites bendravimo. Bet jauciuosi gerai. Beveik kaip issaugojusi nekaltybe biggrin.gif Neatsidaviau zmogui, kuris norejo tik pasinaudoti mano kunu kaip mesos gabalu. Labai aiskiai daviau suprasti, kad tokie "kyst myst" su manim nepraeis. Liko nepatenkintas. Tik man tai jau nerupi. Su egoistais as irgi leidziu sau buti egoiste.
Atsakyti