Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE
gal schemutes tu zaisliuku issisaugojot? noreciau ju.


jai zinot kam rasyt rasykit i az 4u.gif nes tema taip ir baigsis biggrin.gif
Atsakyti

Ir aš labai noriu aguonų schemos... blush2.gif
Papildyta:
user posted image

..va šitos...
ausrakalasauskiene@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodakate: 30 rugsėjo 2010 - 12:50
QUOTE
Ir aš labai noriu aguonų schemos...


merginos tai galite parasyti i asmenine žinute ir paprasyti .mums nebutina tai skaityti .neterskime temos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 rugsėjo 2010 - 13:06
QUOTE(Renata1986 @ 2010 09 30, 08:54)
Man tai sitas nerealus wub.gif Gal kas turi schemute, parasiau siuvinejusiai, bet neatraso, o norisi kuo greiciau pradeti 4u.gif Siusti pocrenata@gmail.com smile.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 30, 08:58)
butinai atsakys tik gal jos dabar nera  4u.gif niekas be jos neturim schemos  biggrin.gif


Jau issiunciau ta schemute. Merginos, as vakarais paskaitose sedziu, o grizus ne visada jau prie kompiuterio prisedu, na o rytais leiskit pamiegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės,

ieškau schemučių su alyvom, bet kad tik nedidelių. Didžiausia A4 formato

iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Alyvos atsisiusti
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 01, 09:10)

4u.gif
Atsakyti
Gal kas kartais turit šių nykštukų siūlų kodus?
user posted image

Ir gal kas turit šio gražuoliuko schemą ir kodus?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 spalio 2010 - 18:37
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 18:26)

Ir gal kas turit šio gražuoliuko schemą ir kodus?



Ir aš šito norėčiau ax.gif Tiek visokių grožybių, tiek visko norėčiau, tik kažin iš kur laiko imti, kiba naktimis mažiau miegoti
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 10 02, 21:14)
Ir aš šito norėčiau  ax.gif Tiek visokių grožybių, tiek visko norėčiau, tik kažin iš kur laiko imti, kiba naktimis mažiau miegoti


Radau pati thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,

permeciau akimis turimas schemutas, bet niekas nekrito, tad kreipiuos i jus - pirkau du remelius mergaites kambariui, ryskiai roziniai. Viduje ju mazdaug 11x16 cm
gal turit kokai tinkama schemute? Kad ir prancesiu, katyciu, suniuku, drugeliu ir pan? Nenoriu labai sudetingos blush2.gif
Remeliai du, butu grazu, jei siuvinukai deretu tarpusavyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 10 02, 20:32)
Labukas,

permeciau akimis turimas schemutas, bet niekas nekrito, tad kreipiuos i jus - pirkau du remelius mergaites kambariui, ryskiai roziniai. Viduje ju mazdaug 11x16 cm
gal turit kokai tinkama schemute? Kad ir prancesiu, katyciu, suniuku, drugeliu ir pan? Nenoriu labai sudetingos  blush2.gif
Remeliai du, butu grazu, jei siuvinukai deretu tarpusavyje  ax.gif

žiūrint kas patinka tavo dukrytei, kačiukai, drugeliai. Gali vardo pirma raidę išsiuvinėti. na daug galima primastyti.
Štai pasidaryk pas mane gal kas užklius. bigsmile.gif
Štai čia
Atsakyti