Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:31)
Radau pati thumbup.gif



Kaip gerai, kai jau ateis eilė šitam simpatukui, žinosiu kur ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grybauske @ 2010 10 03, 11:44)
jezau kokios mielos mergaites  4u.gif  gal turite tokio tipo tik su berniukiais  rolleyes.gif  savo mergnos metrika baigiu siuvineti , ir jau kuris lakas ieskau dvynukams savo, bet kol kas ne vienos schemutes dar neisimylejau wub.gif kad ir pasirinkimas nedidelis g.gif

schmoll.gif Iš šitos serijos neturiu su berniukais. ax.gif Gal kas kitas ką įmes .

Arveda, išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
zundyte kazkokiame psl yra prasiusi vestuviniu motyvu,esu idejus.

dvynukams ir as nelabai ka turiu.bet sie mazyliai niekada nepaveda biggrin.gif
galima siuos du .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 spalio 2010 - 15:24
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 03, 07:17)
Mergaitės, gal kas siuvinėjot Tatty Teddy, kai schema ir siuvinėjimo ir BS viename lape? Aš atsispausdinu, tai man taip neryškiai gaunasi, kad be kompiuterio nebus įmanoma siuvinėt. Kompiuteryje kuo aiškiausiai g.gif


Sveiki,
man si problema buvo...
siuvineju Teddy kur laiko rankose piene,
net dvi schemutes radau...bet visos nelabai ryskios...
tai as is kompo ziuredama pasiryskinau kas nelabai matosi ir darbuojuosi... beliko tik BS...o kaip laukiu kada pabaigsiu...labai miela ji siuvinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 10 03, 08:14)
Mergaitės ,skubiai prireikė labai nedidelių motyvų vestuvėms,


As dabar ne prie savo kompo, nes ji perinstaliuoja, ir mano fotoaparatas kraunas, bet uz keliu valandu nufotografuosiu, ka maziuko turiu ir galesiu pasidalint, jei patiks.
Mano schemos skirtos atvirutems, bet gal kazkas tiks.
Jei netycia pamirsciau, priminki i az blush2.gif
Atsakyti
Aš turiu daug tatty tedy schemų, tik nuoroda jau nebeveikianti, iš kurios parsisiunčiau. Įdėkit paveiksliukus, paieškosiu.
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2010 10 03, 16:19]
zundyte kazkokiame psl yra prasiusi vestuviniu motyvu,esu idejus.

dvynukams ir as nelabai ka turiu.bet sie mazyliai niekada nepaveda biggrin.gif
galima siuos du .

uodegyte, tie berniukai man kaip tik thumbup.gif gal schemute turi? buciau labai dekinga, mano berniukai taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 03, 15:19)
zundyte  kazkokiame psl yra prasiusi vestuviniu motyvu,esu idejus.


bandysiu ieškoti 4u.gif

QUOTE(Katu @ 2010 10 03, 16:21)
As dabar ne prie savo kompo, nes ji perinstaliuoja, ir mano fotoaparatas kraunas, bet uz keliu valandu nufotografuosiu, ka maziuko turiu ir galesiu pasidalint, jei patiks.
Mano schemos skirtos atvirutems, bet gal kazkas tiks.
Jei netycia pamirsciau, priminki i az  blush2.gif

ačiukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 09 30, 07:03)
hm... labai mane gundote su tais zaisliukais ant eglutes doh.gif biggrin.gif as jau seniai i juos ziuriu, bet vis kazkaip nedrasu pradeti, nes nemegstu labai terlioniu su klijais, jei reikia klijuoti prie kartono ir pan, as tikrai nepradesiu, bet va galvoju, o gal apsivant prisiuti?... arba tikrai kaip nors is abieju pusiu daryti... ant plastikine skanvos g.gif

gal dar kas daret, pasidalinkit patirtim...

taigi veltinį ploną prisiųk ir bus labai gražu drinks_cheers.gif ,aš skirtukus taip darau ,manau tinka ir žaisliukams wub.gif

Visą šitą temą peržiūrėjau ,neradau tų vestuvinių motyvų,gal kuri žinot ,kurioj maždaug temoj buvo,nes tikrai neturiu laiko kelias valandas prie kompo sėdėt ir iš eilės ieškoti verysad.gif
Atsakyti
Ieskau
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

letena95@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2010 10 03, 19:01)
Ieskau

user posted image


letena95@gmail.com

Cia sitas yra 4u.gif http://arveda.galler...atch?a=VPR-egcD
Atsakyti
letena95 ten yra kazkieno darbai,tai galima schemu savininkes paprasyti.


grybauske

dvynukai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 spalio 2010 - 19:28