Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 09 30, 01:03)
gal dar kas daret, pasidalinkit patirtim...


As pernai siuvinejau musu vardu pirmasias raides, tai, aisku, ne zaisliukas, bet principas panasus, tprivalumas tas, kad prie vainiko pritvirtintos jos nesisukioja, tad nesimato "blogoji" puse.
Kazkur turiu schemute kudikiu virs lovytes karuselei, ten duotos dvigubos schemos ir parodyta, kaip susiust tuos aviukus/gaidziukus. Bet tiek kantrybes as netureciau biggrin.gif Turbut tikrai siuvineciau viena puse ir klijuociau ant kartono ar pan.

Mano pernykstes raidytes (dar, berods, cia nebaigtos):
user posted image

QUOTE(Safira023 @ 2010 10 02, 13:40)
Štai pasidaryk pas mane gal kas užklius.  bigsmile.gif
Štai čia


Aciu uz pasiulyma. Krito peliuke mike, nes deretu spalvos prie remeliu, ir garfildas patiko, nors jis nederetu, bet mudvi siaip kaciu fanatikes smile.gif
Palauksiu, gal dar kas pasiulys, jei ne, rinksiuos kazka 4u.gif
Atsakyti
Katu, jei jau mėgsti kates...
http://photofile.ru/...5067261/?page=1

arba čia pirmiau pažiūrėk, ten atsibos vartyti lapus
http://picasaweb.goo...intCroixDivers#
Atsakyti
Mergaitės, gal kas siuvinėjot Tatty Teddy, kai schema ir siuvinėjimo ir BS viename lape? Aš atsispausdinu, tai man taip neryškiai gaunasi, kad be kompiuterio nebus įmanoma siuvinėt. Kompiuteryje kuo aiškiausiai g.gif
Atsakyti
Prireikė metriko mergytėms dvynukėms wub.gif Norėčiau kad būtų vienas abiems ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 03, 10:28)
Prireikė metriko mergytėms dvynukėms  wub.gif  Norėčiau kad būtų vienas abiems  ax.gif


as irgi ieskau dvynukems smile.gif ar ne toms pacioms? wink.gif
ir dar broliukams ne dvynukams
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 03, 08:28)
Prireikė metriko mergytėms dvynukėms  wub.gif  Norėčiau kad būtų vienas abiems  ax.gif

Gal tokie tiktų?
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 03, 11:40)
as irgi ieskau dvynukems smile.gif ar ne toms pacioms? wink.gif
ir dar broliukams ne dvynukams


Mano dvynukės iš Šiaulių bigsmile.gif
QUOTE(tute28 @ 2010 10 03, 11:46)
Gal tokie tiktų?


Gal galima į e.sereiviene@gmail.com
Bet laukiu ir kitokių pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 03 spalio 2010 - 10:59
Sveikos mergaites, gal kur uzmatet tokia shemute? Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif

Ieskau
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 03, 10:28)
Prireikė metriko mergytėms dvynukėms  wub.gif  Norėčiau kad būtų vienas abiems  ax.gif



QUOTE(Mingomi @ 2010 10 03, 11:40)
as irgi ieskau dvynukems smile.gif ar ne toms pacioms? wink.gif
ir dar broliukams ne dvynukams


Merginos pasižiūrėkite čia gal kas tiks:
Metrikai
Metrikai2
Atsakyti
[quote=tute28,2010 10 03, 11:46]
Gal tokie tiktų?
jezau kokios mielos mergaites 4u.gif gal turite tokio tipo tik su berniukiais rolleyes.gif savo mergnos metrika baigiu siuvineti , ir jau kuris lakas ieskau dvynukams savo, bet kol kas ne vienos schemutes dar neisimylejau wub.gif kad ir pasirinkimas nedidelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2010 10 03, 12:06)
Merginos pasižiūrėkite čia gal kas tiks:
Metrikai
Metrikai2

Sveika, aš irgi ieškau metriko broliams-dvyniams ax.gif ax.gif Va pas tave užmačiau tuos du meškučius prie jūros su aitvarais wub.gif wub.gif Gal būtų galima schemutę į midiunda@gmail.com ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės ,skubiai prireikė labai nedidelių motyvų vestuvėms,tipo žiedus laikantys balandžiai ar žiedai apipinti gėlėmis ar kažkas panašaus ,nes vietos siuvinėjimui turiu žiauriai mažai ,o dar turi vardai ir data tilpti,viską ką turiu tai atskiri vestuviniai metrikai ,viskas super didelio ,o iš mažų -tiesiog sausa pas mane,vietos ten gal daugiausiai 15x15 kryžiukų,na gal kiek daugiau,tikriausia teks vardus derinti prie motyvo,žodžiu gal turit ką nors labai smulkaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Mano jaunavedžiai vestuves atkelė iš gruodžio į spalį ,ir tik vakar sužinojau doh.gif ,tai visai neturiu laiko siuvinėt kažką didelio ,tai nupirkau kasiūluose tokią medžiaginę širdelę su kanva siuvinėjimui,teks pasitenkint ja,turėtų būt labai dailu ir siunčint nesuduš,tik vat kad niekas iš mano turimų schemų netinka
Atsakyti