Įkraunama...
Įkraunama...

*Receptai su nuotraukomis*

QUOTE(keistuole @ 2010 09 29, 19:40)
o kokią tešlą naudojot?

na aš ne lt, tai pavadinimas nieko nesakys.
bet čia tokios kaip būna Matingos berots, šaldytos. tik ne mielinė bet ta paprasta.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 29, 21:35)
nu jo, bet tada tas foto iš albumo aš vėl turiu pekelt,tą tingėjau  doh.gif  blush2.gif nes kai kopijuojas iš blogo,tai ten kitaip įsikelia kažkaip, tai neatsiras čia foto iš kart.

atsiprasau, nemaniau, kad ir eiga visa bus nufotkinta... Tada jo, sunkiau ta paste padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 09 29, 20:00)
atsiprasau, nemaniau, kad ir eiga visa bus nufotkinta... Tada jo, sunkiau ta paste padaryt  4u.gif

neatsiprašinėk irnesakyk.gif
už "tinginę" pati kalta esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 29, 20:52)
na aš ne lt, tai pavadinimas nieko nesakys.
bet čia tokios kaip būna Matingos berots, šaldytos. tik ne mielinė bet ta paprasta.


ta prasme sluoksniuota turi būt?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 29, 20:47)
ta prasme sluoksniuota turi būt?

Taip 4u.gif
nors manau ir su bet kokia kita, nu tik ne saldžia, tiktų, gal net ir su mieline, tik daugiau išsipūstų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 29 rugsėjo 2010 - 21:52
QUOTE(grange @ 2010 09 29, 22:51)
Taip  4u.gif
nors manau ir su bet kokia kita, nu tik ne saldžia, tiktų, gal net ir su mieline, tik daugiau išsipūstų


Ačiū 4u.gif
Gal reiks su mieline ir pabandyt, nes nelabai man tos sluoksniuotos, pati nemoku padaryt, o pirktinės visai nežavi.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 09 29, 22:14)
Ačiū  4u.gif
Gal reiks su mieline ir pabandyt, nes nelabai man tos sluoksniuotos, pati nemoku padaryt, o pirktinės visai nežavi.

niu gtaip, jei daryt tai su mieline tada,kad būtų minkšta ir nestora.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ateinu su siandienos pietumis ax.gif

Kiaulienos karbonadas
Reikes: kiaulienos nugarine (atleiskit,bet tikrai nezinau kiek svere gabaliukas is kurio gaminau blush2.gif ), ivairus prieskoniai, kiausinis, dziuveseliai, pom.padazas, majonezas,saukstelis krienu,suris.

Nugarine supjausciau i nelabai plonus karbonadinius gabalus, gerai ismusiau (musu per maistine plevele,labai lengvai issimusa mesyte) ir istryniau prieskoniais: naudojau prieskonius kiaulienai,cesnakine druska ir paprikos miltelius
user posted image

isplakiau kiausini, mirkiau plakinyje,po to dziuveseliuose ir dejau i gerai ikaitinta keptuve su trupuciu aliejaus

user posted image

pries pat kepimo pabaiga atskirai susimaisiau padaziuka: majonezas,pomidoru padazas ir saukstelis krienu. Istepiau karbonadu virsu ir gausiai uzbarsciau tarkuotu suriu. Uzdengiau keptuves dangti ir pakepiau kol suris visiskai issilyde.

Prie karbonadu paruosiau keptas bulvytes: sviezias nedidukes bulvytes nuskusti,supjaustyti skiltelemis, sudeti i kepimo skarda, apslakstyti aliejumi ir megstamais prieskoniais (bulvytes,alieju ir prieskonius sudejau i maiseli ir gerai pakraciau,viskas labai gerai tarpusavyje susimaise). Kepiau orkaiteje 40min 180 laipsniu.

user posted image

Valgeme su svieziais pomidorais paskanintais druskyte ir pipiriukais bei marinuotais agurkeliais mirksiukas.gif

user posted image

Skanaus! 4u.gif
Atsakyti
minguliux,liuks bigsmile.gif

as grybu atnesu,turbut jau paskutiniu siemet 4u.gif
Kukuliai grybu padaze.
user posted image

300 gr. maltos mėsos
1 šaukštas krakmolo
1 kiaušinis
puselė svogūno

Suminkyti mėsą, formuoti mažus kukulaičius ir dėti į įkaitintą keptuvę su šlakeliu aliejaus.
Kukuliams apkepus, suberti pjaustytą svogūno galvutę ir įspausti kelias skilteles česnako.

Truputį patroškinus suberti apvirtus ir perplautus grybus.

Pagardinti druska, pipirais, prieskoninėm žolelėm ir gerai apkepti, apie 15 min.

Pasiruošiam padažą:
100 gr. grietinėlės
100 gr. pieno
100 gr. vandens
100 gr. grietinės
šaukštas miltų
Viską gerai suplakti ir užpilti kukulius ir grybus, maišant patroškinti 5 min. ir skanaus!!

Rekomenduoju patiekti su ryžiais.
Atsakyti
Ule pas jus kaip visada super patiekaliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga r @ 2010 09 30, 10:34)
Ule pas jus kaip visada super patiekaliukas  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=jurga r,2010 09 29, 12:51]
kaip skaniai cia visos prigaminusios,ir as atnesu pora paprastu patiekaliuku Desreles bulviu tesloje Reikes:8 didesniu bulviu,sauksto krakmolo,miltu,2 kiausiniu tryniu,druskos,0,5 kg pienisku desreliu.bulves isvirti su lupenom,nulupti ir sumalti.Ipravesusia mase deti kiausinio trynius,pasudyti,berti krakmola,miltus,misminkyti tesla.Is teslos iskocioti laksta supjaustyti ilgomis siauromis juostelemis ir i jas suvynioti desreles.

O kiek grubiai miltu reikia?
Labai skaniai atrodo smile.gif
Atsakyti