Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengusios-nusirengusios miegate?

Man miegoti nuogai nepatinka, tiesiog sunku miegoti, ir nakti net prabundu blink.gif biggrin.gif Kazka lengvo apsivilkus jauciuosi jaukiau ir net kazkaip saugiau biggrin.gif
Atsakyti
Kai vyras namie, miegam nuogi, kai viena, vyro maike arba trumpais naktinukais
Sesilija, o ka mes zinom, kaip ten bus, kai vaikai paaugs, paklausk po keliu meteliu smile.gif Neplanuojam juk tokiu dalyku, tai tampa iprociu ir tiek
Atsakyti
QUOTE (Sesilija @ 2004 05 26, 20:29)
g.gif Įdomi tema. Dauguma atsakiusiųjų, kurios miega nuogutėlės, neturi vaikų arba laukiasi. Klausimas jums. Kaip apsirengusios-nusirengusios miegosite, kai susilauksite vaikiukų ir per naktį teks ne kartą keltis prie knerkiančio mažylio? O kaip pasikeis padėtis, kai tie maži kleckiukai paaugs?

JO, AS IRGI PASTEBEJAU - DRAUGYSTES IR BEVAIKYSTES STADIJOJE VISOS MIEGA PLIKUTES,, PRIGLUDUSIOS PRIE VYRO SONO...CHI CHI CHI, KAIP ROMANTISKA....NU, DAVAI - PRISIMINKIM TA TEMA PO METU AR DVIEJU....

Atsakyti
QUOTE (Sesilija @ 2004 05 26, 20:29)
g.gif Įdomi tema. Dauguma atsakiusiųjų, kurios miega nuogutėlės, neturi vaikų arba laukiasi. Klausimas jums. Kaip apsirengusios-nusirengusios miegosite, kai susilauksite vaikiukų ir per naktį teks ne kartą keltis prie knerkiančio mažylio? O kaip pasikeis padėtis, kai tie maži kleckiukai paaugs?

Netiesa. Ir prieš nėštumą, ir nėščia, ir dabar ( lelkai už savaitės bus metukai) miegu nuoga - man taip patogiausia.Visos pižamos ir naktiniai (sexy ir ne sexy) dulka spintoj, na nebent tie sexy kartais ištraukiami (kad juos vėl tuoj pat nuimtų wub.gif ). Na, kai lelka paaugs, tai nežinau, gal reikės dangstytis, ale kad taip nesinori sad.gif
Visą gyvenimą nekenčiau tų pižamų etc. .Kai gyvenau pas tėvus, tai miegodavau su kuo trumpesniais naktiniais - kad tie skarmalai nesimaišytų mad.gif
Atsakyti
QUOTE (raganiuke2002 @ 2004 05 26, 22:21)
Netiesa. Ir prieš nėštumą, ir nėščia, ir dabar ( lelkai už savaitės bus metukai) miegu nuoga - man taip patogiausia.Visos pižamos ir naktiniai (sexy ir ne sexy) dulka spintoj, na nebent tie sexy kartais ištraukiami (kad juos vėl tuoj pat nuimtų wub.gif ). Na, kai lelka paaugs, tai nežinau, gal reikės dangstytis, ale kad taip nesinori sad.gif
Visą gyvenimą nekenčiau tų pižamų etc. .Kai gyvenau pas tėvus, tai miegodavau su kuo trumpesniais naktiniais - kad tie skarmalai nesimaišytų mad.gif

jooooo, zinau ir tokius variantus...mano drauge miega namuose nuogute...ji visa gyvenima dievino miegojima nuoga, nors miega viena, nei draugo nei vyro nera turejusi...as tai baisedavausi visada jos tokiu iprociu - nu man taip atrodo neetiska ir neestetiska miegoti plikai...bet kai saka - patogumas viska lemia....
Atsakyti
Beveik visada miegu nuoga rolleyes.gif
Kol dar gyvenau su tevais - negalejau sau leist tokio malonumo, o tik issikrauscius - galiu miegot kaip noriu smile.gif Ir ne vyras mane pripratino, kol jo dar nebuvo, taip pripratau. Patogiausia taip man.
Turiu keleta naktinuku - bet namie jie istraukiami labai retai..... Gal dazniau, jei kur isvaziuojam tenka pasiimt
Atsakyti
Su pizhama miegu. Ir liemenele. Ir dar su iklotais pienui sugerti. Ir su 2.gif , suprantama. Jau metai. Mielai miegociau be visu situ 'priedu' unsure.gif
Atsakyti
Mano naktiniai rūbai atitinka mano dvasinę būseną. rolleyes.gif Va, pvz. dabar lauke šalta, kambary šalta, nėra namie šilto vandens- tai tuoj eisiu ir įlįsiu į flanelinę pižamą. wub.gif O va, kai sušils- tai bus gipiuriuoti, lengvučiai atlasiniai naktinukai, o kartais ir Ievos kostiumėlis thumbup.gif
Atsakyti
ziema miegu su pizaminem capri styliaus kelnem.....ir aptempta maikute ant sleikuciu.....vasara miegu su trumpuciai sortukais ir aptempta mauikute ant sleikuciu....

dabar amerikoje labai populiarios tokios pizamos.....sortines pizamos biggrin.gif

--Resize_Images_Alt_Text--

arba tokie sortukai.....

--Resize_Images_Alt_Text--
Papildyta @ [mergetime]1085635448[/mergetime]
o kai issiilgstu romantikos....tai jau apsivelku sexsovus naktinukus..... rolleyes.gif

va kazkas tokio.... cool.gif



http://www2.victoria...pri/V232850.jpg
Atsakyti
O aš negalėčiau su tokiais aptemptais triusikais miegoti, nors suknelės tipo naktinukai taip pat nusislenka iki pažastų, taip kad su vyruku geriausia miegoti nuogai biggrin.gif
Atsakyti
Megstu trumpucius MEDVILNINIUS naktinukus su petneselem. Su sintetika nedraugauju biggrin.gif
Atsakyti
Miegu su naktinukais, o jei salta - su pizama smile.gif
Atsakyti