Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengusios-nusirengusios miegate?

QUOTE (Sara @ 2004 05 26, 23:07)
JO, AS IRGI PASTEBEJAU - DRAUGYSTES IR BEVAIKYSTES STADIJOJE VISOS MIEGA PLIKUTES,, PRIGLUDUSIOS PRIE VYRO SONO...CHI CHI CHI, KAIP ROMANTISKA....NU, DAVAI - PRISIMINKIM  TA TEMA PO METU AR DVIEJU....

PRITARIU . IR AŠ ANKSČIAU MIEGODAVAU IEVOS RŪBAIS . O DABAR SUNKIAI ĮSIVAIZDUOJU SAVE PRIEŠ 5-RIŲ IR 2-JŲ METŲ SŪNELIUS LAKSTANČIĄ NUOGALĘ . NAKTINIŲ NEMĖGSTU , NES JUOSE SUSIPAINIOJU . MIEGU SU MAIKUTE .
Atsakyti
Man taip pat patinka sortukai - turiu net trejus skirtingus komplektukus ir dar viena nusiziurejau wink.gif . O paeita vasara tai su ievos kostiumu ismiegojau, labai patogu - pabandykit, kas nebandet wink.gif Kaip bus sia vasara paziuresim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Sesilija @ 2004 05 26, 18:29)
g.gif Įdomi tema. Dauguma atsakiusiųjų, kurios miega nuogutėlės, neturi vaikų arba laukiasi. Klausimas jums. Kaip apsirengusios-nusirengusios miegosite, kai susilauksite vaikiukų ir per naktį teks ne kartą keltis prie knerkiančio mažylio? O kaip pasikeis padėtis, kai tie maži kleckiukai paaugs?

Taigi galima chalateli salia tureti wink.gif
Atsakyti
Nazniausia miegu nuoga, taip geriau issimiegu. Kai buna salta miegu su maikutem wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Li ute @ 2004 05 27, 09:03)
Taigi galima chalateli salia tureti wink.gif

Tai taip ir darau rolleyes.gif Kabo ant vaiko lovytės krašto, šalia mūsų lovos
Atsakyti
QUOTE (uups @ 2004 05 26, 22:31)
Su pizhama miegu. Ir liemenele. Ir dar su iklotais pienui sugerti. Ir su 2.gif , suprantama. Jau metai. Mielai miegociau be visu situ 'priedu' unsure.gif

Na taip, kai maitinau, tai miegojau nuoga, tik su liemenėle ir tais įklotais. O va kai užrišau pieno fabriką prieš porą savaičių, tai ir tą liemenėlę į kampą numečiau clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Li ute @ 2004 05 27, 10:03)
Taigi galima chalateli salia tureti wink.gif

Prie metinuko 2.gif keliantis chalatėlis gal ir gelbėja thumbup.gif , bet kai vyresnis vaikas anksčiau prabudęs atbėga iš kito kambario, vargu ar spėsi tą chalatėlį pagal paskirtį panaudoti... wink.gif
Atsakyti
Kol nebuvo vaikučių miegojau nuoga. Atsidaro dukrelė..., kai nebereikėjo naktimis šokinėti prie jos - vėl miegojau nuoga, bet dabar....., kai du vyriokai dar atsirado- nebeišeina. Kad ir plika ne labai gali jiems pasirodyti - tuoj puola ciupinėtis laugh.gif ... o ypač vienas smile.gif Kitam kažkaip daug emocijų nesukelia plikas kunas, bet antrajam tai labai įdomu smile.gif Taip, kad tenka miegoti su maike.
Atsakyti
Mes kai su broliu buvom maziukai, tai mama pastoviai po namus pusnuoge lakste. Tai mes bardavomes, kad negrazu ir panasiai. Bet kazkaip dabar brolis sako, kad gal ir gerai, nes jo draugeliai pirma karta papus pamate savaite atsigauti negaledavo, o as sako, visai normaliai i tai ziurejau.
Atsakyti
vaikiuku dar neturiu bet sunkiai isivaizduoju, kaip as galeciau meigoti su naktinukais ar sortukais, as tiesiog kaip laukine kate huh.gif , mane erzina visos tos gumytes, petneseles, naktiniai susipainioja, apsisuka aplink kakla (nors ir kokie trumpuciai butu), paklode taip pat kaip koks skuduras atsiduria kojugaly, pagalve ant zemes, na zodziu, kazkoks karo laukas mano lova ir neesme ar miegu viena ar su vyru, vis tiek ryte pabudusi issigastu blink.gif biggrin.gif laugh.gif (su drabuzeliais net neuzmiegu, varzo...)
Atsakyti
Miegu labai paprastai apsirengusi- su kelnaitemis ir pusilge maike.
Man tai labai patogu rolleyes.gif
Atsakyti
Miegu su sortukais ir su maikute ant sleikuciu,arba su ilgesnem rankovem biggrin.gif Negaliu nuoga miegot,nors ir salia vyro,man salta labai,turiu ir kazka jaust ant kuno,nors ir koki sniureli,bet vistiek kazkiek jis mane sildys laugh.gif Anksciau vaikystej miegodavau su naktiniais,tai kaip jie nervavo mane:pastoviai apsisukinedavo apie kuna,dar sugebedavau ir issinert is ju,tai va po tokiu miegojimu pripazistu tik sortukus su maikutem,na dar mini sexi naktinukus,kurie labai jau nesisukalioja aplink kuna biggrin.gif
Atsakyti