Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 25 tema

Apklausa: Kuri antrojo plano herojė jūsų mylimiausia? (47 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aha nu bet tikrai saulė šviečia, ojis nė TRUPUČIO neblizga.

Žanė parašė, tai tikrai šiandien Forkso oras unsure.gif fui fui fui nu nuprotėčiau nuo jo.
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 09 29, 23:06)
Sveikos! Nu Lamela, tai ar idomus tai The cake eaters? Verta ziureti? Bet ziuriu tau BA visai nesiskaito, as jau seniai pabaigiau ir dar viena perskaityti suspejau! bigsmile.gif


Nu toks nieko, bet nepasakyciau kad labai labai jis man..vietoj juokas eme, bet siaip drama kaip drama mirksiukas.gif
Aha..kazko neturiu laiko jai dabaigti..mokslai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2010 09 29, 22:31)
Aha nu bet tikrai saulė šviečia, ojis nė TRUPUČIO neblizga.
Žanė parašė, tai tikrai šiandien Forkso oras  unsure.gif fui fui fui nu nuprotėčiau nuo jo.

ale kaip toki dalyka prazioplint galejo g.gif

mergai, ar skaite kas nors Trumpa Bri Taner gyvenima?
siandien atkasiau, kad Virpejimas turi tesini kuris spali iseis-Laukimas.
ir Nakties pasaulio ketvirta knyga taip pat tuo metu turi pasirodyti-Nesutramdomasis. zodziu turiu diiiiideli sarasa norimu knygu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 29 rugsėjo 2010 - 21:51

viską ka norėjau pasakyt jau pasakėt ir taip. džasperio neįdėjot, tai pratęsimo nebus cool.gif aš imsiuos Arti taktikos, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 29 rugsėjo 2010 - 21:43
graži ta mergaitė, kur Renesmė bus... tik kaip iš jos keturmetę padarys, tai nežinau.
kita vertus, ta Stefa irgi klygoje nusirašė vaiką aprašinėdama. buvo kažkokių nelogiškų dalykų... kažkas tokio apie tai, kad Renesmė atrodė kaip "kažkiek" mėnesių kūdikis, tokia didelė, ir tokio išsivystymo. ji į ranką suėmė kažką... prilietė... nusišypsojo dantukais....
pamenu, kad ten to kažkiek mėnesių kūdikis toli gražu tokių dalykų nedaro. tarkim, jos herojė moka tai daryt, bet tai nereikia tada rašyt, kad tiekos mėnesių išsivystymo...
lyg savo vaikų nebūtų auginusi.
Atsakyti
Labanakt mielosios 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamelaa: 29 rugsėjo 2010 - 21:52
joooooooou, paskutinės džasperio buvau nemačiusi.
eglish, o gali man į až atsiųsti nuorodą, iš kur galima pasiimt tą rašliavą? 4u.gif aš iš diedo kompo, negaliu čia išsisaugoti. o až turėsiu tada smile.gif


eglish, nori pasirgisiu iš rusiško popso scenos? prieš kokius ketverius penkerius metus sėdėjau prie gretimų stalų (nu taip nugara į nugarą) su grupe na-na. jie mus "kadrino", susipažinom, tiksliau supažindino. mes juos mokinome lietuviškų žodžių "žiebtuvėlis, aš tave myliu" ir panašiai doh.gif lotuliukas.gif gaila kad mums reikėjo į namus traukt, ilgas kelias laukė... būtų buvę smagu su jais ilgėliau padūkt hehe tongue.gif smagūs tokie vaikkinukai biggrin.gif ale nei vieno gabalo nežinojau lotuliukas.gif
Papildyta:
o džasperis kokioj šeškinėj ten fotografavosi? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 29 rugsėjo 2010 - 21:53
QUOTE(Žanė @ 2010 09 29, 22:55)
joooooooou, paskutinės džasperio buvau nemačiusi.
eglish, o gali man į až atsiųsti nuorodą, iš kur galima pasiimt tą rašliavą?  4u.gif  aš iš diedo kompo, negaliu čia išsisaugoti. o až turėsiu tada smile.gif
eglish, nori pasirgisiu iš rusiško popso scenos? prieš kokius ketverius penkerius metus sėdėjau prie gretimų stalų (nu taip nugara į nugarą) su grupe na-na. jie mus "kadrino", susipažinom, tiksliau supažindino. mes juos mokinome lietuviškų žodžių "žiebtuvėlis, aš tave myliu" ir panašiai  doh.gif  lotuliukas.gif  gaila kad mums reikėjo į namus traukt, ilgas kelias laukė... būtų buvę smagu su jais ilgėliau padūkt hehe tongue.gif smagūs tokie vaikkinukai biggrin.gif ale nei vieno gabalo nežinojau  lotuliukas.gif
o džasperis kokioj šeškinėj ten fotografavosi?  lotuliukas.gif

girkis nesigyrus irnesakyk.gif nepazystu jokiu na-na lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o kas seskine yra irgi nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 09 29, 22:55)
o džasperis kokioj šeškinėj ten fotografavosi?  lotuliukas.gif


Kad kaip seskinei, per daug spalvu g.gif Bet gal nuo kokio stogo ir galima pamatyti tokiu vaizdu...
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2010 09 29, 23:00)
o kas seskine yra irgi nezinau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vienas is Vilniaus gyvenamuju rajonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 09 29, 22:00)
girkis nesigyrus irnesakyk.gif nepazystu jokiu na-na lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kas seskine yra irgi nezinau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nežinaaai Nana? doh.gif lotuliukas.gif kokia gi tu rusiško popso gerbėja tada aaaa bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, pupos uogos biggrin.gif
Kada Eclipse's DVDripas pasirodys? Labai noriu iš naujo pažiūrėt g.gif
Atsakyti