Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

As vartojau Forlaxo miltukus siai bedai, tik daktare liepe nepiknaudziauti rolleyes.gif ,ir dabar juos naudoju jeigu iskyla tokiu problemeliu.
Atsakyti
sveikos mergaites...trecia diena geriu duphalaka, gal yra kiti kokie panasaus veikimo? nors trecias siandien gerimas, bet dar neatsukus bonkutes pradejau ziaugciot, man jie tokie slykstus, kad net supykina...paskui dar gera valanda slykstuma jauciu...siandien teko gerkle uzspaudus jau praryti, toliau neisivaizduoju:))))))gal kokie panasus yra, bet ne tokio slykstumo...na svarbu, kad saldus nebutu tokie, nes tokiu saldesiu negaliu praryti.... doh.gif
Atsakyti
Kam uzkietejo viduriukai, pabandykit valgyti kuo daugiau obuoliu, nektarinu mirksiukas.gif man padeda thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
gal nelabai uzkietejo:)nes man tai niekas nepadeda, vaistai dar dar veikia....sake jie ir siiap ilga laika pavartojus gerai sustato geras bakterijas ir tt....
Atsakyti
Kasdien po du kivi suvalgau, labai padeda tongue.gif
Atsakyti
sveikos ,
papasakosiu kas man padejo del uzkietejusiu viduriu.... ax.gif
kiek vargo turejau kol isivaziavau,,tai oi oi blush2.gif o dabar ,kaip laikrodis kiekviena diena kas ryteli... thumbup.gif tongue.gif mirksiukas.gif
taigi
- ryte saukstas linu semenu (ant tuscio skrandzio sukramtyt...yra pirkt vaistinese)
- Lepicol (suaugusiems) vienas saukstelis (pries valgi, uzgert bet kuo) mirksiukas.gif
nu rezultas neitiketinas... kazkoks stebuklas...
tik Lepicol kaina gali atbaidyt, bet kas tada svarbiau... rinkites.. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuciukas @ 2009 05 26, 11:21)
sveikos ,
papasakosiu kas man padejo del uzkietejusiu viduriu....  ax.gif
kiek vargo turejau kol isivaziavau,,tai oi oi  blush2.gif o dabar ,kaip laikrodis kiekviena diena kas ryteli...  thumbup.gif  tongue.gif  mirksiukas.gif
taigi
- ryte saukstas linu semenu (ant tuscio skrandzio sukramtyt...yra pirkt vaistinese)
- Lepicol (suaugusiems) vienas saukstelis (pries valgi, uzgert bet kuo)  mirksiukas.gif
nu rezultas neitiketinas... kazkoks stebuklas...
tik Lepicol kaina gali atbaidyt, bet kas tada svarbiau... rinkites.. nestuke.gif

Lepicol isgeriau dvi bonkutes ir jokio poveikio schmoll.gif
Atsakyti
o Lepicol, kazkas panasaus i duphalak? o semenu aliejus cia butinas prie viso to?nes ana noriu keisti, man jis perdaug slykstus, greitai viskas eis lauk man rodos:))))
Atsakyti
kaip manot, busimos mamytes, ar labai kenkia vaikuciui tas viduriu uzkietejimas? ar cia daugiau paciai mamytei nepatogumai? smile.gif juk leta medziagu apykaita nepasikeicia, o jei ir pries nestuma ta problema kankino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2009 05 26, 15:48)
Lepicol isgeriau dvi bonkutes ir jokio poveikio schmoll.gif


idomu ar Lepicol skaidulas gerei ir pagal instrukcija kaip parasyta??? g.gif ir gerai butu , kad tuo pat metu uzgeriant stikline skyciu... PRIES VALGIII 4u.gif

man tai labai padejo, nes jau buvo baisu net i tulika eit,,,o dabar kaip zmogus jauciuosi... thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 26, 19:12)
o Lepicol, kazkas panasaus i duphalak? o semenu aliejus cia butinas prie viso to?nes ana noriu keisti, man jis perdaug slykstus, greitai viskas eis lauk man rodos:))))


NA NEZINAU TO DUPHALAK, as kalbu apie Lepicol skaidulas... ax.gif
ir ne apie semenu alieju , o apie linu semenis, jos yra kietos...
Atsakyti
atsiprasau susipainiojau:)nu jei ka, reiks tavo patarimu pasinaudot..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2009 05 26, 21:08)
kaip manot, busimos mamytes, ar labai kenkia vaikuciui tas viduriu uzkietejimas? ar cia daugiau paciai mamytei nepatogumai? smile.gif juk leta medziagu apykaita nepasikeicia, o jei ir pries nestuma ta problema kankino doh.gif


su sia prioblemele, tai yra su uzkietejusiias viduriais susidurusi esu jau ir pies nestuma... bet atradau super buda, kuri ir paminejau...
punktualumo ir laiko uzima, bet rezultatas puikus... tongue.gif
o vaikiukui tai tikrai neturetu nei kenkti , nei pakenkti, juk tai visiskai nesusija...tik paciai lb nemalonu,,,, schmoll.gif
ir beto steneti nera gerai,,, blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 26, 22:56)
atsiprasau susipainiojau:)nu jei ka, reiks tavo patarimu pasinaudot..smile.gif 4u.gif


nieko, viskas gerai, pasitaiko...
sekmes isbandant iv budus... 4u.gif
Atsakyti