Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 09 30, 12:44)
O ką gydytojai sako dėl duphalac? Man jis labai padėjo po gimdymo, kai turėjau labai didelių problemų su vidurių užkietėjimu. Po dviejų didelių pakuočių panaudojimo, viskas susitvarkė, į tualetą eidavau kiekvieną dieną, gyvenimas tarsi prašviesėjo  smile.gif

geriau ir as duphalac pries nestuma, tai man per saldus skonis ir beveik vemdavau schmoll.gif bet is tiesu jis padedavo thumbup.gif , bet tik pradzioje , gal menesi koki, paskiau jau nebe verysad.gif gal priprato organizmas g.gif o gines net neklausiau ar db galiu gert, snd jai pasiskambinau, sako nesinervuok, ir geriau lepicol tabletem nusipirk, po dvi tris kart dienoj ( instrukcijoj raso po 8-10 tableciu du kart dienoj, bet matyt visiems kitiems ) smile.gif, abrikosu dziovintu, slyvu sulciu, tai nusipirkau lepicol tableciu bigsmile.gif ir jau dvi isgeriau ax.gif activia nusipirkau su slyvom ir aisku kiwi mirksiukas.gif ryt pradedu: kiwi vakare , ryte magnio tie miltukai ax.gif
Atsakyti
Labutis,

prisijungiu ir aš prie šios diskusijos. Laukiuosi 5 savaitės smile.gif , viduriai užkietėjo nuo 2 sav. pilvukas kaip balionas, naktimis taip raižo, kad net miegoti negaliu verysad.gif . Pradėjau slyvas valgyti, žiurėsiu kas bus. Nenoriu gerti jokių vaistukų, bandysiu natūralias būdais išspresti šią problemą.
Atsakyti
QUOTE(s_vaiduteee @ 2009 10 15, 08:37)
Labutis,

prisijungiu ir aš prie šios diskusijos. Laukiuosi 5 savaitės smile.gif , viduriai užkietėjo nuo 2 sav. pilvukas kaip balionas, naktimis taip raižo, kad net miegoti negaliu  verysad.gif . Pradėjau slyvas valgyti, žiurėsiu kas bus. Nenoriu gerti jokių vaistukų, bandysiu natūralias būdais išspresti šią problemą.


Labas, man gydytoja rekomendavo per diena suvalgyti po 2 kivius smile.gif ir man is tikruju jie padejo thumbup.gif o nuo slyvu man deje tokio poveikio nebuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(s_vaiduteee @ 2009 10 15, 08:37)
Labutis,

prisijungiu ir aš prie šios diskusijos. Laukiuosi 5 savaitės smile.gif , viduriai užkietėjo nuo 2 sav. pilvukas kaip balionas, naktimis taip raižo, kad net miegoti negaliu  verysad.gif . Pradėjau slyvas valgyti, žiurėsiu kas bus. Nenoriu gerti jokių vaistukų, bandysiu natūralias būdais išspresti šią problemą.

man būtent slyvos labai padeda bigsmile.gif
Atsakyti
Man su viduriais jokiu problemu nera, bent jau nebuvo. dabar prasideda viduriu uzkietejimai. Tai mano gine patare suvalgyti po 2 saukstus isbrinkusiu linu seklu. Paprasciausiai as uzpilu tas seklas verdanciu vandeniu ir palieku truputuka, tada isidedu cukraus ir isgeriu viska pakramsnodama. Visai nieko ir po 12 valandu viskas susitvarko. mane tik tas ir gelbsiti 4u.gif .
Atsakyti
Patikrintas receptas:

burokine tarka sutarkuoti 2 morkas, i puoda su vrdanciu vandeniu, tada kubeliais supjaustyta bulve, tada itarkuoti 2 nemazus zalius nuluptus burokus. Galima prideti sultinio, maltos kiaulienos, svoguno, cesnako ar siaip ka turit saldytuve bet kad gautusi tirsta sriuba. Valgyti 1-2 kartus dienoj ir viduriai tiek pries, tiek po gimdymo kuo puikiausiai susitvarko
Atsakyti
Paskaiciau patarimus ir nusprendziau pabandyti su kiviais bigsmile.gif .
Pas mane problemu su viduriais buvo visada, bet nestumo metu ypac vargina. Kol kas vienintelis išsigelbėjimas- Mucofalk milteliai.
Atsakyti
kiekvienai priklauso nuo organizmo,manau,man padeda kefyras,slyvos,trintos sriubos,kosytes(avizine,3 grudu ir panasiai). ax.gif
Atsakyti
labutis, laukiuosi 5 sav, viduriai uzkieteje, todel valgau kivius.bet man ramybes neduoda ispustas pilvas.kiekviena diena po valgymo antroj dienos pusej, is karto pradeda pust vidurius.nezinau, ka daryt :verysad:gal galit ka patart? g.gif laikiuosi pirma karta - tai esu pasimetus, pas daktare dar nebuvau,eisiu tik kita savaite.
Atsakyti
QUOTE(iniesa @ 2009 12 09, 11:32)
labutis, laukiuosi 5 sav, viduriai uzkieteje, todel valgau kivius.bet man ramybes neduoda ispustas pilvas.kiekviena diena po valgymo antroj dienos pusej, is karto pradeda pust vidurius.nezinau, ka daryt :verysad:gal galit ka patart? g.gif  laikiuosi pirma karta - tai esu pasimetus, pas daktare dar nebuvau,eisiu tik kita savaite.


man irgi buvo kaip ir tau, beveik panasiu laiku irgi susiduriau su tokia problemele kaip viduriu uzkietejimas, tualete atlikti reikalams ilgesniems uztrunki daugiau laiko nei budavo pries nestuma...tad pasiskaiciau, jog tai normalu..o su tuo galima visaip kovoti...pradejau valgyti jogurtus, kiekviena diena is ryto suvalgau jogurta...padeda is selenos, ju yra visokiu formu:batonai, jogurtai, aviziniai sausainiai net ir manai su selenom...selenas gali berti ir i koses, taip pat slyvos padeda viduriams, juk yra ivairiu irgi formu is slyvu, ne tik sultys, bet ir uogienes...vandens reikia daug gerti, aplamai skysciu nestumo metu...bei aisku valgyti sriubas...semenys irgi padeda...semenis galima uzplikyti verdanciu vandeniu, palaikyti kol atves, ismaisyti ir gerti ta skysti ryte pries valgi...gaunasi kisielius toks...juros kospustai irgi padeda, gerai yra malti, juos gali pasibarstyti ant sumustiniu, i sriuba imetus duoda rugstuma, morkos irgi gerai....
Atsakyti
man geriausiai padeda LEPICOL raudona pakuote, ten dar ir virskinimo fermentu prideta, tai padeda maisteli geriau suvirskinti ax.gif as bandziau ir slyvas, ir koses ir selenas, tai geriausiai butent lepicolis padejo, ji man gydytoja rekomendavo ir aisku daug skysciu geriu ir vaisiu valgau.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2009 12 28, 22:12)
man geriausiai padeda LEPICOL raudona pakuote, ten dar ir virskinimo fermentu prideta, tai padeda maisteli geriau suvirskinti  ax.gif  as bandziau ir slyvas, ir koses ir selenas, tai geriausiai butent lepicolis padejo, ji man gydytoja rekomendavo ir aisku daug skysciu geriu ir vaisiu valgau.

as kai pastebejau, kad kieteja viduriai pati emiausi keisti savo raciona...jogurtai, vaisiai, kefyras, sriubos ir aisku daug skysciu mirksiukas.gif
Atsakyti