Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE(Florestina @ 2010 10 11, 18:08)
Bet jei albumas asmeninis, negi ir ten įlenda. blink.gif

Viesoj erdvej sukurti albumai nera absoliuciai privatus ir autoriniu teisiu laikytis teks.

Judy Dixon Antique fancy
Zweigart 32ct Antique linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Waterlily siūlai, MH karoliukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 22:52)


Judy Dixon Antique fancy

kaip grazuuuuuuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Laba

Nežinau ir aš ką pasakyt dėl talpyklų, o ir galery senokai buvau, rr'as viską suvalgo, o dar mažei trys dantys vienu metu kalasi tai doh.gif
Gal geriau kokį Blog'ą susikurt g.gif
Atsakyti
merginos, ar naudojat schemoms laikiklius/ magnetines lentas? ar patenkintos, ar pasiteisino? kokias naudokat?

planuoju isigyt, nes daznai skaiciuojant tenka akis atitraukt, kontroliuojant, ka veikia mazoji isdykele ir taip akys sokineja, tai mastau, kad lenta su zymekliais bent jau is karto leistu nevargstant pamatyti reikiama vieta schemoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 22:52)
Judy Dixon Antique fancy
Zweigart 32ct Antique linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Waterlily siūlai, MH karoliukai



nu jau labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 11 spalio 2010 - 23:25
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 11, 17:38)
O kaip tai padarei? Po vieną siunteisi? g.gif


Šiaip aš ten nebuvau reikalų apleidus, tai nebuvo labai sunku. Be to, mano meilė yra paveikslai, tai daugumą jų susiradau per dump.ru. Kai žinai tikslų pavadinimą, tai lengva ieškoti. Jei kartais išmeta daugybę rezultatų (kuo daugiau žodžių paieškos laukelyje, tuo daugiau rezultatų), tai tada tiesiog numeriuką įvedu. Taip pat yra būdas, kaip masiškai albumus kopijuoti, tik jis gali pasirodyti ne toks paprastas kaip atrodo. Reikia nusikopijuoti paveiksliukų, esančių albume nuorodas į savo failų kopijavimo programėlę (tokią reikia turėti ir žinoti kaip naudotis), jinai ir partempia viską greitai.

QUOTE(tute28 @ 2010 10 11, 18:31)
Aš sumokėjau 200rub už pusė metų. Apribojimai bus, kaip ir visur. Bet pirmiausia tai dėl savęs pirkau, juk ten tiek gėrio.  ax.gif

Manau, kad pusės to gėrio neliks...
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 22:52)
Viesoj erdvej sukurti albumai nera absoliuciai privatus ir autoriniu teisiu laikytis teks.

Judy Dixon Antique fancy


wub.gif nuostabus darbelis
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 10 12, 02:03)
Reikia nusikopijuoti paveiksliukų, esančių albume nuorodas į savo failų kopijavimo programėlę (tokią reikia turėti ir žinoti kaip naudotis), jinai ir partempia viską greitai.



Va šitos praogramėlės man labai reiktų, bet kad nežinau kokia ji... blush2.gif
Atsakyti
Dvi, Vasare, Beladona nu labai gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Dvi nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 10 11, 19:58)
Niu va, dovana mamai ireminta.


šiaip nesu rožių gerbėja, bet šitas darbelis man labai patinka wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 21:01)
tai ka darom del talpyklos ???? ax.gif


Aš dar paklausinėsiu vieno draugo profo programuotojo ką galima būtų padaryti wink.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 22:52)
Judy Dixon Antique fancy

Pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 10 11, 19:58)
Niu va, dovana mamai ireminta. Dabar tik reik broli priverst skyle isgrezt, ner ant ko kabint  doh.gif 

Baisiai nesiseke nufotkint kazkaip, realiai paveikslas ryskesnis, na bet vaizdas bendras tai mane tenkina, kabos ant tos sienos, prie kurios paremta ir nufotkinau.

viskas cia gerai su ta kokybe foto smile.gif labai grazu ir remai labai graziai tinka. liuks wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 22:52)
Viesoj erdvej sukurti albumai nera absoliuciai privatus ir autoriniu teisiu laikytis teks.

Judy Dixon Antique fancy
Zweigart 32ct Antique linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Waterlily siūlai, MH karoliukai

labai labai grazu, manau sitaip tvarkingai visko padaryt nesugebeciau doh.gif bet tikrai labai grazu wub.gif
Atsakyti