Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE(brendule @ 2010 10 12, 14:36)
Mergaites, o kaip is gallery parsitempti failus pas save? Kopinti i wordini faila ar kaip??? g.gif Gal kam pasirodys kvailas klausimas, bet zalia as toje srityje  blush2.gif


Man ir tas aktualu g.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 10 12, 13:36)
Mergaites, o kaip is gallery parsitempti failus pas save? Kopinti i wordini faila ar kaip???



QUOTE(zuzanele @ 2010 10 12, 15:56)
Man ir tas aktualu g.gif


smile.gif susirandat patikusį paveikslėlį. Jo dešinėje yra mygtukas Bce razmery (nėra pas mane rusų k raidyno todel rasau taip), spaudžiat. Pasirenkat patį pirmą variantą Original. Atidaro originalų dydį. Ant jo spaudžiat dešiniu pelės klavišu ir pasirenkat Save picture as smile.gif Išsisaugojat. Galit spausti ant paveikslėlio kairiu klavišku ir tada iš karto atidarys sekantį paveikliuką originalaus dydžio ir vėl saugotės per Save as... 4u.gif
Papildyta:
Taip išsisaugo kaip paveikslėlis ne kaip wordinis failas wink.gif
Atsakyti
Nu pakalbėjau su tuo draugu kas ir kaip dėl to saugojimo schemų. Vienu žodžiu reikia išsipirkti serverį, kad būtų į ką viską kelti. Tai kainuoja 14Lt/mėn. Dar reikia nusipirkti interneto vardą pvz siuvinejimas.lt tai kainuoja 30 lt/mėn. Šiaip nepasakyčiau kad labai daug. Aš papasakojau maždaug kaip yra gallery.ru. Tai sakė ten labai daug reikalų tokį padaryti ir daug kainuotų. Tai sakiau kad pagalvotų ir pasižiūrėtų paprasčiausias variantas kiek kainuotų. Na tiesiog padaryti psl į kurį galėtų įeiti tik registruoti vartotojai (dėl autorinių teisių) ir kuriame būtų galima sukurti atskirus aplankus ir į juos keti schemas. Na mano manymu visos galėtume sukurti pagal temas aplankus (bendru susitarimu) ir tada kas ką turim į ten dėti.
Manau būtų šaunu turėti tokį dalyką smile.gif
jis dabar apsikrovęs darbais truputį, tai paaiškės viskas mėn gale gal.
Aij dar sakė galima kažkaip pakabinti tokį dalyką ant jau egzistuojančio psl, tai kainuotų pigiau. Tik turi sužiūrėti ar toks atsirastų.
Tai pagrindinis klausimas man kiek atsirastų dabar mūsų norinčių tokio varianto? Prašiau kad pasakytų kainą kai išsiaiškins kas ir kaip.
Papildyta:
http://serveriai.lt/talpinimas.html
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 12, 16:12)

Taip išsisaugo kaip paveikslėlis ne kaip wordinis failas wink.gif



Dekavoju uz paaiskinima friends.gif
Atsakyti
na va, po kokios savaites ieskojimu, derinim ir kt knisimusi, susiieskojau schemutes, susiskirsciau kam kas bus daroma, atsirinkau siuliukus ir padariau uzsakyma kasiulams..beliks ryt dar nusipirkti keleta daiktu ir bus galima pradet kalednes dovanas smile.gif ju nemazai, todel reikes nesnaust ir sest ant adatos smile.gif aciu visoms kurios gelbejo su patarimais ir schemutemis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 12 spalio 2010 - 21:37
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 12, 22:36)
padariau uzsakyma kasiulams..

drinks_cheers.gif ir as siandien padariau thumbup.gif tik jau kaip reikia ten tuos siulus n kartu perziuret doh.gif pas mane tai prekiu primete net tu, kuriu neemiau g.gif tai siek tiek uztrukau, o ir siulai ne visi uzsikraudavo. Bet visumoj - super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 12, 22:40)
drinks_cheers.gif ir as siandien padariau  thumbup.gif tik jau kaip reikia ten tuos siulus n kartu perziuret  doh.gif pas mane tai prekiu primete net tu, kuriu neemiau  g.gif tai siek tiek uztrukau, o ir siulai ne visi uzsikraudavo. Bet visumoj - super  thumbup.gif


man kazkaip normaliai...ka mesdavau tas susimesdavo smile.gif as visada pabaigoj dar pagal sarasiuka pasitikrinu ar tie ir tada jau tesiu smile.gif liuks..jauciu ryt jau ir pasiimsiu is parduotuves tai bus galima kibt i darba..dar rytoj nuleksiu i lino parduotuve Urmo bzej paieskosiu lininio audinio ir tada kibsiu i darbus smile.gif jau nekantrauju..buvo cia nuo siuvinejimo biskutuka pertrauka koki 1,5 menesio, tai jau labai nekantrauju pradeti..tik nzn nuo kurio pradet, nes visi tokie faini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 12, 22:44)
man kazkaip normaliai...ka mesdavau tas susimesdavo smile.gif as visada pabaigoj dar pagal sarasiuka pasitikrinu ar tie ir tada jau tesiu smile.gif liuks..jauciu ryt jau ir pasiimsiu is parduotuves tai bus galima kibt i darba..dar rytoj nuleksiu i lino parduotuve Urmo bzej paieskosiu lininio audinio ir tada kibsiu i darbus smile.gif jau nekantrauju..buvo cia nuo siuvinejimo biskutuka pertrauka koki 1,5 menesio, tai jau labai nekantrauju pradeti..tik nzn nuo kurio pradet, nes visi tokie faini  biggrin.gif

as kelis kartus turejau tikrint g.gif gal sistemoj kokie trikdziai tuo momentu buvo irnesakyk.gif

manau teks traukt burtus rolleyes.gif

Gero starto mirksiukas.gif
Atsakyti
kiti schemas tai i multiply dedasi smile.gif
Atsakyti
Rodau procesa

user posted image
Atsakyti
[quote=Sela:),2010 10 13, 10:12]
Rodau procesa

Graži pradžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 10 13, 09:12)
Rodau procesa



grazu rolleyes.gif
Atsakyti