Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą


Vargais ir džiaugsmais dalinamės čia. rolleyes.gif
Atsakyti
aš net nežinau kokią temą pasirinkti blink.gif sad.gif
Atsakyti
Na aš taip pat, dar temos neišsirinkau, liko nepilnos 2 savaitės išsirinkt. Net neįsivaizduoju. g.gif
Atsakyti
o mums dar jų nedavė lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos pakeleivės 4u.gif

bakalaurinio tema: "Darbuotojų socializacija" 4u.gif
.....pats laikas pradėti bigsmile.gif
Atsakyti
Taip pats laikas jau pradėt, aš laukiu vis dar temos kol patvirtins smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jegele @ 2010 10 13, 22:25)
o mums dar jų nedavė lotuliukas.gif


O kodėl? Tai, kada pas jus skelbs temas?
Papildyta:
QUOTE(jegele @ 2010 10 13, 22:25)
o mums dar jų nedavė lotuliukas.gif


O kodėl? Tai, kada pas jus skelbs temas?
Atsakyti
QUOTE(jegele @ 2010 10 13, 21:25)
o mums dar jų nedavė lotuliukas.gif

ale kaip gerai kad kitur duoda, o tai tikrai sunku sumastyt kazka kai zalias zalias vis dar esi biggrin.gif o is kitos puses nezinai ka gausi biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau dėstytoja pasirašė po tema rolleyes.gif Galėsiu po sesijos pradėti ieškoti informacijos. rolleyes.gif
Atsakyti
Šiemet rašau bakalauro darbą, atliksiu kokybinį tyrimą. Labai trūksta žinių. Galbūt atsiras jau apsigynusių darbą, atliekant kokybinį tyrimą arba dabar tai darančių.
Atsakyti
ir manes tas pats laukia... nezinau ka pasirinkti... sunku esu neakiviadininke... mazai infos duoda...
Atsakyti
QUOTE(sarmi @ 2010 10 20, 13:07)
Šiemet rašau bakalauro darbą, atliksiu kokybinį tyrimą. Labai trūksta žinių. Galbūt atsiras jau apsigynusių darbą, atliekant kokybinį tyrimą arba dabar tai darančių.

o kuri vieta neramina? analize? ar interviu?
Atsakyti
Neramina kaip teisingai sudaryt pusiau struktūruoto interviu klausimus, pagal ką atsirinkti tiriamuosius, o analizė bus pagal fenomenologinę strategiją. Žinau, kad yra programos, kurios analizuoja kokybinius duomenis, bet kur rasti žmogų, kuris dirba su jomis.
Atsakyti