Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai plaukams, veidui, kūnui

Daug kur yra... Aš renkuosi dabar iš aromanatural.lt ir aroma-zone.com. Aroma Zone patinka, kad galima išbandyti ir labai mažą kiekį įvairių aliejų (10ml).
Atsakyti
aromanatural.lt
ekolinija.lt

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bllonde @ 2010 10 06, 20:40)
aciu  4u.gif  tik netaip paklausiau biggrin.gif  labiau domintu uzsienio internetines parduotuves. noreciau argano bei dar keliu alieju, aroma-zone nelb didelis pasirinkimas smile.gif


Nedidelis? Kad man atrodo didesnio kitur ir nerasit... Gal ne ten žiūrit. Pas juos virš 50 rūšių aliejų, tik, man atrodo, reikėtų rinktis pažymėtus "BIO".

http://www.aroma-zon...ra_vegetale.asp
Atsakyti
Aš perku www.love-eco.lt arba siunčiuosi iš užsienio.
Atsakyti
QUOTE(Shiwa @ 2010 10 06, 23:52)
Aš perku www.love-eco.lt arba siunčiuosi iš užsienio.

ar gera kokybė iš love-eco?
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 07, 08:21)
ar gera kokybė iš love-eco?


Na manęs nei karto nenuvylė kokybė pas juos.
Atsakyti
QUOTE(asami @ 2010 10 06, 19:14)
aromanatural.lt
ekolinija.lt

4u.gif


dar yra wwww.gyvojikosmetika.lt 4u.gif
Atsakyti
na va, suzinojau dar 2 naujas interneto parduotuves thumbup.gif

kas naudojat aliejus, noreciau paklausti, ar bandet pacios gamintis kremus ir pan.? kazin, ar verta pradet zaisti su jais? g.gif vis delto, daug sudedamuju daliu reiketu pirkti.. brangu ir visko greiciausiai nesunaudociau. galbut ekologiski nerafinuoti aliejai pakankamai gerai ir nereikia "isradineti dviracio" rolleyes.gif kaip manot?
Atsakyti
Aš pati jau metus gaminuosi veido ir kūno kremus, lūpų balzamus. Kadangi kremui reikia apie 10-20 ml aliejaus (čia lengvesnis veido pvz), hidrolato apie 60-80 ml arba distiliuoto vandens ir rišamosios medžiagos (emulsinis vašks, man jis ypatingai patinka smile.gif lūpom - bičių vaškas) tai savikaina kremuko gaunasi labai maža. Aišku pirmą kartą pradedant dar reikia susipirkti papildomas priemones, kaip koncervantus, gliceriną, sviestukus, EA, bet jų užtenka labai ilgam.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 10 06, 12:11)
o blakstienos ar padeda? stiprina? skatina augima?

nes dauguma tai ricina tepa blakstienas?  g.gif

Na kadangi tepu nereguliariai tai nelabai ka galiu pasakyti is savo patirties.
Bet jis turi tokiu savybiu - skatina plauku, antakiu, blakstienu augima.
Atsakyti
QUOTE(asami @ 2010 10 07, 09:50)
kas naudojat aliejus, noreciau paklausti, ar bandet pacios gamintis kremus ir pan.? kazin, ar verta pradet zaisti su jais?  g.gif  vis delto, daug sudedamuju daliu reiketu pirkti..
taip drinks_cheers.gif verta, kodel turetu buti neverta smile.gif nieko daug nereikia, pats paprasciausias var. galetu netgi buti vaskas, distiliuotas vanduo ir norimas aliejus.
Atsakyti
as siunciuosi is akomaskincare wub.gif
Atsakyti