Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai plaukams, veidui, kūnui

Ar esat girdėjusios/bandžiusios apie emu aliejų? Šiek tiek skaičiausi ir žiųrėjau atsiliepimus, neva jis padeda ir nuo sausos odos, ir naikinti spuogelius, skatina plaukų augimą. Kiek radau, tai LT pardavinėja tik viena eparduotuvė, kaina - 36lt už 55g. Ar būtų kokių atsiliepimų?? Ar verta? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kootwellaa @ 2010 10 07, 16:28)
Ar esat girdėjusios/bandžiusios apie emu aliejų? Šiek tiek skaičiausi ir žiųrėjau atsiliepimus, neva jis padeda ir nuo sausos odos, ir naikinti spuogelius, skatina plaukų augimą. Kiek radau, tai LT pardavinėja tik viena eparduotuvė, kaina - 36lt už 55g. Ar būtų kokių atsiliepimų?? Ar verta?  rolleyes.gif


emu? blink.gif kiek as zinau, tai emu - paukstis rolleyes.gif
Atsakyti
taip, yra emu aliejus http://www.emustore.com/

maciau vaistineje. kazkaip itartinai paziurejau dar. bet paskaicius, tikrai super dalykas. manau, isigysiu pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 10 07, 20:19)
taip, yra emu aliejus http://www.emustore.com/

maciau vaistineje. kazkaip itartinai paziurejau dar. bet paskaicius, tikrai super dalykas. manau, isigysiu pabandymui.


tikrai doh.gif

ir vis delto is emu-pauksciu jis gaunamas doh.gif bet paskaicius apie ji, tai tikrai atrodo neblogas dalykas.
Papildyta:
QUOTE(Langoza @ 2010 10 07, 20:19)
taip, yra emu aliejus http://www.emustore.com/

maciau vaistineje. kazkaip itartinai paziurejau dar. bet paskaicius, tikrai super dalykas. manau, isigysiu pabandymui.


o cia kokioj vaistinej?
Atsakyti
Iš pačių paukščių spaudžia aliejų? mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(asami @ 2010 10 07, 18:33)

ir vis delto is emu-pauksciu jis gaunamas  doh.gif  bet paskaicius apie ji, tai tikrai atrodo neblogas dalykas.


o cia kokioj vaistinej?

atrodo neblogas. ir kainuoja, siaip nelabai pigiai.

as airijoj gyvenu.
naturaliu produktu parduotuvej-vaistinej maciau.

QUOTE(micefee @ 2010 10 07, 19:08)
Iš pačių paukščių spaudžia aliejų?  mega_shok.gif

gal is kokiu liauku? ar is riebaliuku hihihi.gif
Atsakyti
turiu ta emu alieju, bet vis nesurandu jam tinkamos paskirties. plaukams - nu gal ir nieko, kunui - nepatiko, nzn ax.gif
Atsakyti
Gal dar paminetumete kokias pardes, be AN, KN, Love-eco.
Kazkaip viskas sukasi tik apie AN ir KN g.gif
o kaip si parde http://www.naturata.lt/?type=page
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 10 spalio 2010 - 06:53
QUOTE(vitalijas @ 2010 10 07, 09:25)
dar yra wwww.gyvojikosmetika.lt  4u.gif



o kaip ju produktai, ar kokybiski?
Atsakyti
Jungiusi ir aš čia smile.gif

Na bandžiusi nemažai aliejų esu, bet vis dar ieškau tinkamiausių biggrin.gif

Man dabar atradimas Tamanų aliejus: fantastiškai regeneruoja odą ir rodos mažėja randeliai likę nuo spuogų ir poros siaurėja. Tiesa, po biški lupasi oda, bet kai matau vis gražėjančią, tai džiaugiuosi smile.gif

Arganų aliejus. Buvau parsivežusi iš Maroko. Kam jau kam, bet paakiams tiko idealiai (tiktai išnykdavo smulkios raukšlelės) o visam veidui (probleminei odai su besikemšančiomis poromis) tai nelabai.

Iš www.akamuti.co.uk pirkau Kanapes ir iš Aliejus.com.Tai turiu pasakyt, kad Akamučio labai patiko, ne toks bjaurus kvapas, plaukams tiko idealiai, nes labai gerai drėkino. Taip pat idealus sausėjančiai odai. Mielai tepdavausi žiemą po vakarinio dušo, tai tikrai oda ir sudrėkinta ir pamaitinta buvo.

Baobabų aliejus iš Akamučio. Gėris wub.gif Odai labai tiko ir patiko. poveikis panašus kaip ir kanapių tik jis beveik bekvapis. taigi kiek geriau smile.gif

Makadamijos riešutų - na tik skaniai kvepia, bet šiaip jis man per sunkus. Norisi daugiau drėkinimo, o ne tik maitinimo. Gal žiemą kūnui ir gerai... bet pastebėjau, kad kemša poras ant krūtinės. Taigi... buvo subaigtas salotoms.

Vynuogių kauliukų... na jis man "apie nieką" tai nesupratau jo naudos jokios. Subaigiau kaip masažinį aliejų. Tiesiog riebaliukas ir viskas. Kažkas panašaus kaip Jonsons vaikiškas sintetinis aliejus lotuliukas.gif

Avokadų - irgi nesupratau aš jo. Nelabai patiko. Nors jis rodos buvo rafinuotas, tai nėra ir ko norėti doh.gif:

Kokosų aliejus. Lietuvoje dar neaptikau tokio, kokį buvau pirkusi Indijoje. Gal Kvapų namų aliejus arčiausia tiesos, tačiau kvapas dar ne tas... Na kūnui neblogai, tik mane erzino kai jis sukietėja. Plaukams nelabai, nes riebalavosi labai, kūnui neblogai, o veidui net nebandžiau.

Dar visai patiko Simondsijų. visai gerai susigerdavo į kūno odą. kartais patepdavau ir veidą.

Dar sviestmedžio g.gif: tai sakyčiau, kad patinka, tik tas išsuktas. Paprastasis nelabai man, nes kietas ir kvapas nekoks. O dabar turiu rodos su laimo eteriniu aliejumi išsuktą - tai fantastika thumbup.gif: gerokai minkštesnis, skaniai kvepia, kartais tepu ir veidą kai jau matau, kad šerpetoja.

Graikinių riešutų... Neblogai. Nieko super gero nieko labai blogo. Žodžiu apie nieką smile.gif

Alyvuogių nekomentuosiu per daug: man labai jo kvapas nepatinka doh.gif: Tai net salotom kai naudoju - tai maišau su garstyčiomis, medumi, česnaku ar dar kokiomis žolelėmis... Kūnui bandžiau irgi, tai iš bėdos galima.

Linų sėmenų aliejus. Nežinau ar čia sutapimas, bet juo tepant kūno odą gerokai sumažėjo neaiškių dėmių, susilygino spalva kūno odos ir gerai sudrėkinta buvo. Tik minusas, kad labai greit pakartėja ir kvaps keistas būna.

Erškėtuogių Na riebus jis, paakiams buvo gerai. Kūno odai kai labai išsausėjusi buvo. Tiesa turėjau rafinuotą.

O dabar pagalvojus ką mielai kartočiau... Tai aišku, kad Tamanų, Sviestmedžio, Baobabų, Kanapes (gal), arganus kai matysiu, kad paakiai raukšlėjasi. Dar pastebėjau, kad mano odai patinka aliejai, kurie turi daugiau riebiųjų rūgščių ar kaip ten jos doh.gif:

Dabar nusitaikiau bandyti Lazdyno riešutų ir sezamų aliejus. Išvis noriu praktiškai bekvapio aliejaus kūnui, kad galėčiau po rytinio dušo teptis, kuris gerai susigertų, drėkintų, stangrintų odą.

Dar į nevisai temą... LAbai patiko iš akamučio juodas skystas muilas su kvapu. Fantastika. Tikrai kartotinas produktas. Beje, kuo prausiat kūną? NEs man jau nebeįtinka sintetiniai prausikliai. Žiūriu Aroma-zone turi kažkokią neutralų prausiklį, tai gundausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2010 10 10, 09:47)
Jungiusi ir aš čia smile.gif

Na bandžiusi nemažai aliejų esu, bet vis dar ieškau tinkamiausių  biggrin.gif




O veidui koks geriausias buvo? Tamanu? Gal ir man tas pats tiktu, nes bent jau su argano ir makadamiju aliejais patirtis lygiai tokia pat. Tik apie kokosu alieju esu geresnes nuomones smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asami: 10 spalio 2010 - 09:09
QUOTE(asami @ 2010 10 10, 10:08)
O veidui koks geriausias buvo? Tamanu? Gal ir man tas pats tiktu, nes bent jau su argano ir makadamiju aliejais patirtis lygiai tokia pat. Tik apie kokosu alieju esu geresnes nuomones  smile.gif


Su Tamanų aliejumi nelabai seniai bedrauju... Bent mano odai, kurios poros labai kemšasi ir šiaip probleminė yra ir linkusi riebaluotis ir pan. Tai Tamanų aliejus ir Čampakų hidrolatas - tikras atradimas. Tik tiek, kad sluoksniuojasi oda ir pleiskanoja. čia kiek supratau keičiasi oda, kaip kokiai gyvatei, išsineriu iš senosios lotuliukas.gif Oda nesusieriebaluoja visa dieną thumbup.gif O su mineraline pudra išvis gerai. Tik tiek, kad tas tamanų aliejaus kvapas nekoks... Tai galvoju dienai kokį kremuką ar kitą aliejų susirasti. Beje, gundausi Aroma-zone kremu mišriai odai (jis toks natūralus). Dar ieškau pylingo kokio. Bet cheminio nebenoriu schmoll.gif: Gal abrikosų kauliukus maltus pabandyt g.gif: pamaišius su kokiu gasulu, aliejum ir hidrolatu gal gerai būtų g.gif:
Beje, Tamanos tikrai nėr tas aliejus,kurį tik vienintelį reiktų naudoti... manau jis gerai kartą per dieną ar pamaišytas su kitu. Tiesiog drėkinimo reikia papildomai.
Dar atradimas: pradėjus naudoti aliejus kūnui, nebevertinu kūno kremų. Tiesiog nepatinka man jie. Vis nusiperku kokį ir vis dulka vonioje. Taigi... baigsiu šituos žaidimus manau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 10 spalio 2010 - 09:36