Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės ir ne tik iš Cambridge

user posted image

Na kadangi žinau, kad yra mamyčių Cambridge, sugalvojau atidaryti temą, kad galėtume visos šauniai bendrauti rolleyes.gif 4u.gif taigi, prasom jungtis visas Cambridge'ietes biggrin.gif
Atsakyti
na drasiau mamos unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Esu mamyte ir ne mamyte,nes gyvenu prie Kembridzo,o vaikas deja gyvena LT...bet ka darysi,taip jau yra 4u.gif
Ar paciam Kembridze gyveni,mes tai ten dazni sveciai,nes man tai nuostabiai grazus miestas 4u.gif
Ir siaip kaip sekasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inesa74 @ 2010 10 19, 19:00)
Labas vakaras 4u.gif
Esu mamyte ir ne mamyte,nes gyvenu prie Kembridzo,o vaikas deja gyvena LT...bet ka darysi,taip jau yra 4u.gif
Ar paciam Kembridze gyveni,mes tai ten dazni sveciai,nes man tai nuostabiai grazus miestas 4u.gif
Ir siaip kaip sekasi ax.gif

labas, smagu, kad prisijungei 4u.gif
aha, mes gyvenam paciam Kembridze ax.gif o kokiam miesteli tu gyveni?seniai jau uk esat? as irgi auginu berniuka.kiek laiko tavajam?
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Margo @ 2010 10 19, 17:24)
labas, smagu, kad prisijungei 4u.gif
aha, mes gyvenam paciam Kembridze ax.gif o kokiam miesteli tu gyveni?seniai jau uk esat? as irgi auginu berniuka.kiek laiko tavajam?

sveika,dar karta 4u.gif
mes gyvenam Roystone,10 myliu nuo Kembridzo,bet beveik kiekviena savaitgali bunam jame,man tai pasakiskas miestas,na apart Paryziaus ax.gif
mes jau 1,5 metu esam UK,dirbam cia,o va vaikas deja LT,su seneliais... verysad.gif wub.gif
manasis jau i vyras paisosi,jam 15 metu,todel ir nesivezem,nes zadam grizti LT gyvent,o jam dabar svarbu draugu ratas,tai kad ir mokslai ten,ai taip nusprendem 4u.gif
kiek tavo suneliui metu ax.gif ..ar senai cia gyvenat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inesa74 @ 2010 10 19, 19:48)
sveika,dar karta 4u.gif
mes gyvenam Roystone,10 myliu nuo Kembridzo,bet beveik kiekviena savaitgali bunam jame,man tai pasakiskas miestas,na apart Paryziaus ax.gif
mes jau 1,5 metu esam UK,dirbam cia,o va vaikas deja LT,su seneliais... verysad.gif  wub.gif
manasis jau i vyras paisosi,jam 15 metu,todel ir nesivezem,nes zadam grizti LT gyvent,o jam dabar svarbu draugu ratas,tai kad ir mokslai ten,ai taip nusprendem 4u.gif
kiek tavo suneliui metu ax.gif ..ar senai cia gyvenat ax.gif

parskridom i lt ir mano ziogas apsirgo, tai vargelis doh.gif viskas blogai,nieko nenori, isikabines i ranka niekur nepaleidzia verysad.gif maniskiui dar tik 4 4u.gif o tavasis tai jau tikrai vyras, sunku tokiem dideliem palikti draugus ir lekti paskui tevus smile.gif man irgi patinka kembridzas, jau penki metai mes cia, ketinam pasilikti visam cia gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Margo @ 2010 10 23, 09:06)
parskridom i lt ir mano ziogas apsirgo, tai vargelis doh.gif viskas blogai,nieko nenori, isikabines i ranka niekur nepaleidzia verysad.gif maniskiui dar tik 4 4u.gif o tavasis tai jau tikrai vyras, sunku tokiem dideliem palikti draugus ir lekti paskui tevus smile.gif man irgi patinka kembridzas, jau penki  metai mes cia, ketinam pasilikti visam cia gyventi rolleyes.gif

labas 4u.gif
nu nesakyk,visas vyras jau pas tave rolleyes.gif 4u.gif
tai dabar LT esi ax.gif
man vakar vyras pareiske,kad visai noretu cia likti unsure.gif ..tai susinervinau,as tai namo noriu unsure.gif ...
oras super,nors lijo nakti smarkiai,planuose vaziuot i Kembridza pasivaikscioti,nes nera ka daugiau veikti mirksiukas.gif
o tu dirbi ar tik suneli augini ax.gif
sveikit greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Margo @ 2010 10 03, 17:29)
user posted image

Na kadangi žinau, kad yra mamyčių Cambridge, sugalvojau atidaryti temą, kad galėtume visos šauniai bendrauti  rolleyes.gif  4u.gif taigi, prasom jungtis visas Cambridge'ietes  biggrin.gif


Aciu Margo uz puslapiuka Cambridge mamytem! Tikiuosi aktyviau jungsimes smile.gif
O mes jau pora metu gyvenam cia, Cherry Hinton rajone. Labai fainas jaukus miestelis thumbup.gif , galvojam likti gyventi. Auginu 5 menesiuku dukryte Viktorija. Kurioj Cambridge daly jus gyvenat?
Atsakyti
sveikos 4u.gif pradingusi buvau doh.gif vaikas angina susirgo,teko pagulet ligoninej doh.gif paskui vel visokie reikalai....jo, mes lt,si kart jauciu pabusim ilgokai...iki svenciu tikrai negrisim. Uk as nedirbu,isejau i dekreta ir negryzau jau atgal i darba. bet jau noriu pradeti dirbti, stoga jau pradejo raut namai biggrin.gif kazkaip buvo gaila metu vaika palikti auklei ir nematyti paciu svarbiausiu yvykiu vaiko gyvenime ax.gif

as ir noreciau lietuvoj pasilikti, bet Mb kategoriskai nenori grizti schmoll.gif vis sugeba perkalbeti ir pati uzsinoriu likti cia, po kiek laiko vel kirminas lenda, vel uzsimenu apie grizima, tas vel mane perkalba doh.gif tai ir nezinau kaip cia viskas baigsis, neprarandu vilties dar biggrin.gif

Indre, smagu, kad prisijungei thumbup.gif saunioj vietoj gyvenat, kai ieskojom kur gyventi irgi dairemes tam rajone namuko, man ten labai patinka rolleyes.gif

smagu kad musu daugeja pioneers.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nevyksta kalbos unsure.gif ka veikiat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.Margo @ 2010 11 10, 14:32)
sveikos 4u.gif pradingusi buvau doh.gif vaikas angina susirgo,teko pagulet ligoninej doh.gif paskui vel visokie reikalai....jo, mes lt,si kart jauciu pabusim ilgokai...iki svenciu tikrai negrisim. Uk as nedirbu,isejau i dekreta ir negryzau jau atgal i darba. bet jau noriu pradeti dirbti, stoga jau pradejo raut namai biggrin.gif kazkaip buvo gaila metu vaika palikti auklei ir nematyti paciu svarbiausiu yvykiu vaiko gyvenime ax.gif

as ir noreciau lietuvoj pasilikti, bet Mb kategoriskai nenori grizti schmoll.gif vis sugeba perkalbeti ir pati uzsinoriu likti cia, po kiek laiko vel kirminas lenda, vel uzsimenu apie grizima, tas vel mane perkalba doh.gif tai ir nezinau kaip cia viskas baigsis, neprarandu vilties dar biggrin.gif

Indre, smagu, kad prisijungei  thumbup.gif saunioj vietoj gyvenat, kai ieskojom kur gyventi irgi dairemes tam rajone namuko, man ten labai patinka rolleyes.gif

smagu kad musu daugeja  pioneers.gif


Tikiuosi vaikutis pasveiko? Mano mazoji irgi visad koki tai virusiuka sugeba pasigauti Lietuvoje. Manau ten sergamumas daug didesnis nei UK. Siemet tikriausiai ir sventem nebegrysim nes brangiausias labai slidineti uzsimane, tai trauksim i Prancuzija. verysad.gif Nors atvirai as mieliau i LT vaziuociau.. Man ten viskas sava, miela. Manau tikrai kada nors grysim smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kompas virusu pilnas, oziuojasi, nervai jau nelaiko doh.gif mano ziogas vel serga doh.gif plauciu uzdegimas doh.gif kaukt norisi doh.gif
prancuzija wub.gif mano svajoniu salis, nors neikarto nesu ten buvus biggrin.gif sia vasara, kai baigsis mokslai, ir mes vaziuosim i paryziu porai dieneliu wub.gif wub.gif wub.gif
kaip kaledines nuotaikos? miestas jau pasipuoses?as siais metais kazkaip nejauciu kaledu verysad.gif sedziu, rasau ziogui laiska nuo kaledu senelio, nieko grazaus neismastau....
uk klimatas matyt siltesnis/ dregnesnis, todel maziau ir serga tie ziogeliai,grizus i lt skaigiai pasikeicia viskas tai ir netokie atsparus maziai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.Margo: 21 lapkričio 2010 - 20:08