Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Karina nauja @ 2014 09 16, 10:57)

Na, bet gana čia verkšlent. Turiu kelis klausimukus toms, kurios darėsi, nes labai neramu prieš pirmąją procedūrą:
- kaip reaguoja oda?, ar būna tik paraudimas, ar šašiukai?, ką daryti, kad greičiau susinormalizuotų?;
- kas nutinka su tais plaukeliais, kurie yra darant procedūrą? - ar jie sudega ir iškrenta jau procedūros metu, ar reikia laukti kol ir jie iškris? ar laukti iškritimo reikia tik tų plaukelių, kurie užauga po procedūros?

ačiū už atsakymus!!!

As dariausi smakro ir kaklo zona pries metus laiko ( 4 proceduras). Tai po nepilnai metu laiko pastebejau kad tikrai reikia eit kartot ( taciau esu nescia, ir sakiau palauksiu kol pagimdysiu).
Kai kurie plaukeliai toj pacioj vietoj ataugo, kai kurie ne.
Mano oda buvo raudona ( apie para laiko), ir sasiuku buvo ( nekrapstyk ju !!!). Is karto per procedura sie nepasisalina, po keliu dienu tiesiog patys iskrenta. Man labai padejo sunormalizuoti oda po proceduru Bepanthen tepalas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą! - bijau truputį, na, bet tikiuosi, kad kaip nors...
Atsakyti
QUOTE(Blanchet @ 2014 09 16, 13:14)
As dariausi smakro ir kaklo zona pries metus laiko ( 4 proceduras). Tai po nepilnai metu laiko pastebejau kad tikrai reikia eit kartot ( taciau esu nescia, ir sakiau palauksiu kol pagimdysiu).
Kai kurie plaukeliai toj pacioj vietoj ataugo, kai kurie ne.
Mano oda buvo raudona ( apie para laiko), ir sasiuku buvo ( nekrapstyk ju !!!). Is karto per procedura sie nepasisalina, po keliu dienu tiesiog patys iskrenta.  Man labai padejo sunormalizuoti oda po proceduru Bepanthen tepalas  thumbup.gif

Tiesa, Blanchet, o tie sasiukai kokie buvo?, mazi kur plaukeliai augo? ar didesni?, greit isnyko?
Atsakyti
QUOTE(Karina nauja @ 2014 09 16, 18:05)
Ačiū už atsakymą! - bijau truputį, na, bet tikiuosi, kad kaip nors...


Nereikia bijoti 4u.gif po procedūrų busi labai patenkinta smile.gif Man tai nebuvo šašiukų ir paraudonavimas praeina po kelių valandų, bet gal čia nuo odos priklauso. Taigi, drąsiai eik į procedūrą, nebereikės verkti vakarais smile.gif Pati kažkada išliejau daug ašarų dėl šio dalyko, todėl džiaugiuosi, kad dabar neturiu dėl to nerimauti.
Atsakyti
Dėkui Lyanna - tikiuosi, kad viskas taip ir bus smile.gif
Procedūra pirmoji penktadienį vakare - parašysiu kaip sekės. Uch.
Atsakyti
QUOTE(Karina nauja @ 2014 09 17, 09:51)
Dėkui Lyanna  - tikiuosi, kad viskas taip ir bus smile.gif
Procedūra pirmoji penktadienį vakare - parašysiu kaip sekės. Uch.


Būtinai parašyk, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na, va, aš jau po pirmojo karto lazerio - odai nieko baisaus nenutiko - truputį paraudo, bet praėjo per pora valandų. Nei šašiukų, nei puslelių neatsirado. Bepathen Plus turbūt padėjo.
Laukiu nesulaukiu kada tie plaukeliai pradės kristi, nes po paros jie man jau vėl matosi. Jums irgi taip buvo? - po kiek laiko pradėjo kristi ir kiek tas kritimas truko? Beje, kiek jums prireikė procedūrų, kol pamatėte aiškesnį rezultatą? Ir gal pamenate kokio stiprumo lazerio srovę pirmą kartą leido? (man darė Aleksandrito lazeriu - kažkokiu 12 stiprumu).
Atsakyti
QUOTE(Karina nauja @ 2014 09 20, 13:32)
Na, va, aš jau po pirmojo karto lazerio - odai nieko baisaus nenutiko - truputį paraudo, bet praėjo per pora valandų. Nei šašiukų, nei puslelių neatsirado. Bepathen Plus turbūt padėjo.
Laukiu nesulaukiu kada tie plaukeliai pradės kristi, nes po paros jie man jau vėl matosi. Jums irgi taip buvo? - po kiek laiko pradėjo kristi ir kiek tas kritimas truko? Beje, kiek jums prireikė procedūrų, kol pamatėte aiškesnį rezultatą? Ir gal pamenate kokio stiprumo lazerio srovę pirmą kartą leido? (man darė Aleksandrito lazeriu - kažkokiu 12 stiprumu).


Na va, kaip smagu, kad nieko neasirado smile.gif Buvau beveik tikra, kad viskas bus gerai smile.gif
Taip, pirmą savaitę jie pradeda lįsti lauk, todėl matosi, bet po kelių dienų, jei patraukiu už kokio, tai matau, kad jis tiesiog iškrenta be jokios pasipriešinimo.
Rezultatas gali priklausyti nuo hormonų ir kitokių panašių dalykų. Šiaip, kai jie iškris, kokį mėnesį/pusantro turėsite ramybę, vėliau vėl pradės po truputį dygti. Srovės striprumas gali dar priklausyti nuo odos įdegio laipsnio. Kadangi veido sritis yra gana jautri, tai pirmam kartui manau 12 yra optimalus variantas, man irgi rodos tiek buvo.
Pas kokią gydytoją teko darytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyanna: 23 rugsėjo 2014 - 09:01
Visai savarankiskai tie plaukuciai dar nekrenta, bet patraukus vienas kitas tiesiog isslysta-tikiuosi, kad tai taps masiniu reiskiniu veliau, nes dabar dar tik ketvirta diena po proceduros.
Dariausi pas tokia jauna gydytoja - Rita Buivydaite, berods. Klinika Era Estethic. Pradziai bijojau, kad tokia jauna ir kazin kaip su patirtim,-net persirasyti pas kita norejau, bet registratore kazkaip sugebejo itikinti, kad patirties pakaks ir gydytoja gera. Is ties ji man visai patiko-labai maloniai atsake i mano daugybe klausimu ir viska paaiskino.
Atsakyti
QUOTE(Karina nauja @ 2014 09 23, 22:09)
Visai savarankiskai tie plaukuciai dar nekrenta, bet patraukus vienas kitas tiesiog isslysta-tikiuosi, kad tai taps masiniu reiskiniu veliau, nes dabar dar tik ketvirta diena po proceduros.
Dariausi pas tokia jauna gydytoja - Rita Buivydaite, berods. Klinika Era Estethic. Pradziai bijojau, kad tokia jauna ir kazin kaip su patirtim,-net persirasyti pas kita norejau, bet registratore kazkaip sugebejo itikinti, kad patirties pakaks ir gydytoja gera. Is ties ji man visai patiko-labai maloniai atsake i mano daugybe klausimu ir viska paaiskino.


Tai aš irgi tiesiog ištraukdavau tuos pasirodančius plaukučius. Pas Ritą nesu buvusi, man veidą kruopščiausiai darė Violeta. Bet manau, kad ir jaunos gydytojos būna geros, čia svarbiausia atidumas ir krupštumas.
Atsakyti
Sveikos, noriu pasalinti plaukus lazeriu , veido srityje. Kur patartumete geriausiai kreiptis, reikia Vilniuje, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 09 26, 14:06)
Sveikos, noriu pasalinti plaukus lazeriu , veido srityje. Kur patartumete geriausiai kreiptis, reikia Vilniuje, aciu  4u.gif


Aš siūlyčiau Era Esthetic, nes pati išbandžiau ir esu patenkinta.
Atsakyti