Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima rasti gerą auklę pagal skelbimą?

Sveikos mamos,
Vis nersiu su savo klausimeliais aukliu tema. Bepigu rasti gera aukle, jei ja pasiulo pazistami, draugai ar gimines 8). O ar bandet ieskoti aukles tik pagal skelbimus, ar skaitet, kokiu pasakeliu ten priraso ir ar teko patiketi skelbimo turiniu ir isbandyti nepazistama zmogysta is gatves ??? Ir dar nenusivilti??? Pasigirkit ir paguoskit, kad galima rasti aukle pagal skelbima ir ne ka prastesne, nei artimuju isbandyta  :-/
Atsakyti
o internetas irgi prie skelbimu, ar kaip  ???
As savo pazistama jau antra karta kazkam rekomendavau - ir jinai tiko, dirba. Nors as ir buvau visai nepazistamas zmogus, bet kazkaip pasikliove mano nuomone.
Atsakyti
Mes pirmaja aukle susiradom per alio reklama. Atsirinkom is visu skelbimu gal 4 tinkamiausius variantus ir 2 is ju buvo tiesiog idealus. Tiesa, viena aukle buvo brangininke, teko jos atsisakyti, o vat toji kuri dirbo - pasaka o ne aukle  ;D aisku yra baime, taciau man dideli ispudi padare tai, kaip zmogus atejo nusiteikes. Su asmens dokumentais ir pan, kas yra svarbu kai ieskai zmogaus "gatveje"
Atsakyti
Na musu akle is gatves, susiradom ja dave skelbima i Noriu laikrasti, kolkas esam ja patenkint, bet girti dar neskubu, laikas parodys, kolkas ja pasitikiu, matau, kad rupinasi musu sunum. Deja pazystamu neturejom, kurie galetu ka parekomenduot, tai kito kelio mums neliko. Tikiuosi, nesigailesim
Atsakyti
Musu aukle is Alio reklamos. labai puiki, sakyciau. kol kas (2 sav. tik) as jai neturiu jokiu priekaistu. Rupinasi vaiku kartais , atrodo, labiau nei as. Ir vaikas nepasikeite, griztu - linksmas, iseinu i darba - lieka su aukle ir neverkia. Netgi kai as buvau namie jie nebuvo tokie tvarkingi. Nu aukle as testavau pati, buvo apie 8 variantai, galop liko 2. Tada vaziavau pas ja i namus, paskui skambinau 2 seimininkem, pas kurias ji dirbo. Viena is ju pasake :,,pamatysit - nesigailesit". Nu, teisybe sake.
Atsakyti
O aš jau rašiau, kad nusvilau - skelbimas buvo fantastiškas, auklė - brrrr... >:( Tai daugaiu ir nesinori bandyt...
Atsakyti
Nu jei ieškoti pagal skelbimus turbūt svarbu kad būtų parašyta ieškau auklės darbo, nes jei šalia dar būna ir slaugytojos ir valytojos tai viskas aišku.  >:(
Atsakyti
aciu dievui, mums aukles neprireike. bet pagal drauges patirti galiu pasakyti, kad pazistamu rekomendacijos ne visada pasiteisina. Va gavo jie tokia aukle ''po nasledstvu'' is pazistamu, tai paskui pirstus griauzesi, nu kam butu malonu rasti stalcius isknistus, motyvuodavo tuo, kad zaislo ieskojo, nors ten zaislais net nekvepejo. o svarbiausia, kad vaikas pasidare kaip nesavas, ar ten ji kokiom arbatom apglusindavo, ar ka, bet vaikas nuolat buvo apspanges. kai paprase jos daugiau neateiti, tai kokia nepatenkinta buvo, sako, jus dar pasigailesit ???. uch ragana >:( [smiley=iq.gif]
Atsakyti
Na niekas neturi, matyt, ka parekomenduoti - vis dar ieskome aukles savo maziukui. Sugalvojau, kad reikia pakabinti skelbimus aplinkiniu namu laiptinese, gal kas ir atsilieptu. Bet pamaniau, kad gal tai nesaugu? O gal mamos jau esate taip dare? Pasidalinkite savo patirtimi.
Atsakyti
Manyčiau, kad tikrai nesaugu. Kai vyresnėlis buvo dar vienintelis pas mus, daug vaikščiodavom parke. Vieną dieną priėjo tokia labai čiūdna moteriškė ir pasisakė ieškanti auklės darbo. Taip pat sakė, kad ji kabina savo skelbimukus gyv. namų laiptinėse. Davė, tiksliau įbruko savo telefono nr. ir pasakė, kad kai reikės auklės, būtinai jai skambinčiau. Tai aš tą tel. nr. pasidėjau, kad kai ieškosiu auklės neduok dieve jai nepaskambinčiau.
Bandyk i-nete dėti skelbimą, kad ieškai auklės, visiems draugams bei pažįstamiems pasakyk kad jei ką sužinos pasiūlytų ir turėtų pasisekt wink.gif .
Atsakyti
rasti aukle be rekomendaciju - tai tas pats, kas dalyvauti loterijoje. gali labai pasisekti, bet gali ir ant ligones pasimauti. Ir nesvarbu, kur skelbimas buvo paduotas, laikrasty, internete ar pakabintas laiptineje.

Kita vertus, laiptineje pakabinta skelbima gali perskaityti kaimynai ir ka nors rekomenduoti
Atsakyti
Ieškojau auklės pagal ALIO REKLAMOS skelbimus. Niekam nepatariu... Išsirinkau. Daili, simpatiška, miela. Pradėjo daiktai dingti... teko atleisti. Susinervinom juodai.
Atsakyti