Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

Manau, kad tai moters apsisprendimas. Portugalijoj uždrausti abortai - moterys važiuoja į Ispaniją jų darytis. Nieko toks įstatymas neišspręstų, tik dar labiau pablogintų esamą padėtį. Pasipildytų vaikų namai, padaugėtų vaikų augančių be meilės, arba prastomis sąlygomis, gal net vaikžudysčių padaugėtų. O ta įstatymo vieta, kurioje teigiama, kad abortas nebus atliekamas ir tuo atveju, kai vaisius turės didelių apsigimimų, man išvis kraupi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatopreto: 14 sausio 2008 - 10:40
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 12, 23:21)
O jei tu nori prieš atvesdamas gyvybę į šį pasaulį įgyti materialinę bazę, išsilavinimą, pamatyti pasaulio? O po to nors ir 5is mažuosius lietuvius.
Nes dėl ankstyvo vaikos dažniausiai reikai visas viltis ir svajones palaidoti.
Beje abortas daromas tada kai ten viduj nebūna nieko panašaus į žmogų.



O tu pats už ar prieš? Man susidarė įspūdis, kad prieš uždraudimą.

Ne mūsų visuomenėj tokius dalykus drausti. Suvokimas per mažas. Vistiek jie niekur nedings, padaugės kriminalinių abortų su liūdnom pasekmėm. Pas mus dar ne visi suvokia,kad yra kontracepcija, ir kam ji naudojama.
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 12, 22:21)
O jei tu nori prieš atvesdamas gyvybę į šį pasaulį įgyti materialinę bazę, išsilavinimą, pamatyti pasaulio? O po to nors ir 5is mažuosius lietuvius.
Nes dėl ankstyvo vaikos dažniausiai reikai visas viltis ir svajones palaidoti.
Beje abortas daromas tada kai ten viduj nebūna nieko panašaus į žmogų.

UK abortas valstybinese ligoninese daromas kai nestumas buna 3men.Iki to laiko jie tikisi,kad dar persigalvosi.Ten jau tikrai mazas zmogutis buna.Manau,kad tai kiekvienos moters apsisprendimas.
Atsakyti
Mano nuomone, reiktų kovoti ne su padariniais (šiuo atveju, abortais), o su priežastimis (nesisaugojimas ir t.t.).

Ne drausti reikia, o nesudaryti sąlygų prieiti iki abortų. T.y. pirmiausia reikia mokyklos suole (tėvai irgi tuo privalo rūpintis) paaugliams įkalti į galvą, kad sargis, tabletė, spiralė ir t.t. nėra gėda, o priemonė neprarasti sveikatos...

Reikia ugdyti atsakomybę už padarinius. Lytinis aktas yra dviejų asmenų darbas. Atsakomybę prisiima abu. O ne taip, kaip įprasta mūsuose: įkišau, patabalavau, ištraukiau, o tu jau toliau pati žinokis...

Aišku, atsitinka visko, priežastys, dėl ko prieinama iki aborto, yra įvairios... Bet didžiausia priežastis, manau, yra atsakomybės stoka, lengvabūdiškumas....
Atsakyti
QUOTE(ančiukė @ 2008 01 13, 21:34)
Uždrauskim viską ir Lietuvoje gyvens tik sveiki, gražūs, religingi piliečiai!!!
(tik kažin ar laimingi)

VALIO DRAUDIMAMS!!!!!  doh.gif


norėčiau paprieštarauti.. ax.gif NESVEIKI, nes pagal įstatymo projektą, moterys turės gimdyti vaikus ir su apsigimimais, ir genetinėm ligom ...

esu prieš abortus, bet už tai, kad moteris (šeima) turi teisę rinktis.
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 14, 09:38)
Reikalinga labai tvirta ir motyvuota istatymine baze Lietuvoje, bet, esu tikra, mums iki to toli, Seimas geriau etiketem uzsiimines..



O gal geriau tinkamas švietimas?
Papildyta:
QUOTE(Saule100 @ 2008 01 14, 10:40)
O tu pats  už ar prieš? Man susidarė įspūdis, kad prieš uždraudimą.

Ne mūsų visuomenėj tokius dalykus drausti. Suvokimas per mažas. Vistiek jie niekur nedings, padaugės kriminalinių abortų su liūdnom pasekmėm. Pas mus dar ne visi suvokia,kad yra kontracepcija, ir kam ji naudojama.



Aš už abortus ir prieš uždraudimą.
Nebūtinai kriminalinių padaugės, tiesiog kas turės pinigų nuvažiuos į Latviją, kaip dabar į Lietuvą važiuoja daugybė lenkių.

Tačiau vistiek manau, kad šis įstatymas būtų žingsnis atgal mano normalios visuomenės suvokime.

Susumuojame abortų uždraudimą ir kai kurių pareigūnų pasisakymus lytinio švietimo tema, tai gauname totalitarinę katalikų valstybę. Keista, žinant tai, kad Lietuvoj valstybinės religinės nėra ir katalikybe negali būti remiamasi priiminėjat įstatymus.
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 14, 13:58)
O gal geriau tinkamas švietimas?
Papildyta:
Aš už abortus ir prieš uždraudimą.
Nebūtinai kriminalinių padaugės, tiesiog kas turės pinigų nuvažiuos į Latviją, kaip dabar į Lietuvą važiuoja daugybė lenkių.





Padaugės, garantuotai. Į Latviją bus per brangu, nes tos kas gali susimokėt, pasistengs saugotis.
Atsakyti
Kuom ten tas per brangu, porą šimtų ant benzo? smile.gif Kas dabar darydavosi klinikoj, tos darysis Latvijoj smile.gif Kas dbaar vaikus palikinėdavo konteineriuose ar darydavo virbalu tai ir toliau darysis. Aišku, gali ir padaugėti tų kriminalinių...
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2008 01 14, 11:56)
Mano nuomone, reiktų kovoti ne su padariniais (šiuo atveju, abortais), o su priežastimis (nesisaugojimas ir t.t.).

Ne drausti reikia, o nesudaryti sąlygų prieiti iki abortų. T.y. pirmiausia reikia mokyklos suole (tėvai irgi tuo privalo rūpintis) paaugliams įkalti į galvą, kad sargis, tabletė, spiralė ir t.t. nėra gėda, o priemonė neprarasti sveikatos...

Reikia ugdyti atsakomybę už padarinius. Lytinis aktas yra dviejų asmenų darbas. Atsakomybę prisiima abu. O ne taip, kaip įprasta mūsuose: įkišau, patabalavau, ištraukiau, o tu jau toliau pati žinokis...

Aišku, atsitinka visko, priežastys, dėl ko prieinama iki aborto, yra įvairios... Bet didžiausia priežastis, manau, yra atsakomybės stoka, lengvabūdiškumas....



abortus darosi ne tik zali paaugliai, bet ir suauge moterys!!! doh.gif materialiai apsirupinusios ir siekiancios karjeros. ka joms daryt, jei dar nepasieke savo tixlu arba dar nera tam pasiruosusios??? juk buna kad ir gumyte plysta, tablete pamirsti isgert (patikimumas ju vidutiniskai 99,9%, jei vartojamos pagal taisykles. praktinis patikimumas apie 95% , kuris paprastai sumazeja del grubiu vartojimo klaidu – praleidziamos kelios tabletes is eiles, nutraukiamas vartojimas, nepaisoma rekomendaciju, kaip elgtis, jei vemiama, vartojama tableciu patikimuma mazinanciu medikamentu) ar iskrenta spirale... ir tuomet jau jokie postinor'ai ir escapeles negelbsti. ir tai tamstos nuomone lengvabudiskumas??? g.gif doh.gif
arba turedama 3 vaikus, turetus gimdyti 4, jei anuos vos pajegia islaikyti, o po 4 ir 5 ir 6 gali sekti??? negi del to turi gyvent sukryziaves kojas? tai kiekvienos moters asmeninis reikalas. tai- jos kunas, jos gyvenimas. atsakomybe dalijasi abu, bet tik moteris yra galutinis sprendejas.
kiekvienas turi savo nuomone ir religija. lietuvele tikrai ne davatku krastas, zinant pirmavima savizudybiu srityje ir nusikalstamume, gal pirmautume ir nelegaliu abortu srityje?? bet tokie laurai salies nepuosia. ir is viso prie ko cia tas popiezius? religija? juk ne sventa dvasia ipucia doh.gif tuoj po kiekvieno bent kiek zymaus zmogaus mirties pradesim uzdraudinet viska. gal tuoj ir kvepuot uzdraus?uzdraudus legalius abortus, padauges kriminaliniu abortu, kurie zinia, zymiai pavojingesni ir pacioms moterims, be to daromas nusikaltimas. kam kurti vienus istatymus? kad pazeidinetum kitus???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belinda666: 14 sausio 2008 - 14:13
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 14, 14:39)
Kuom ten tas per brangu, porą šimtų ant benzo? smile.gif Kas dabar darydavosi klinikoj, tos darysis Latvijoj smile.gif Kas dbaar vaikus palikinėdavo konteineriuose ar darydavo virbalu tai ir toliau darysis. Aišku, gali ir padaugėti tų kriminalinių...



Vyrukas, nieks lietuvėms Latvijoj už dyką abortų nedarys. Nemokama medicininė pagalba visame pasaulyje yra tik ekstrinė pagalba, kai suteikiama visų šalių piliečiams, visose šalyse, esant taip vadinamai ekstrinei situacijai. Ekstrinė situacija tai tokia situacija, kuri yra pavojinga žmogaus gyvybei. Nėštumas deja į šią kategoriją neįeina.
Ir kriminalinis abortas yra ne iškrapųtymas virbalu. Tai yra toks pats išvalymas, tik nesilaikant sterilumo sąlygų. O jas galima užtikrinti tik medicinos įstaigoje.
Okad padaugės, tai 100%.
Atsakyti
Saule saulele, kur aš sakiau, kad abortai yra už dyką? Aš tik sakiau, kad abortas pabrangs porą šimtų dėl nuvažiavimo į Latviją... Įsisikaitykit...

Taip, į kriminalinio aborto sąvoką įeina ir pradūrimas virbalu.
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 14, 17:10)
Saule saulele, kur aš sakiau, kad abortai yra už dyką? Aš tik sakiau, kad abortas pabrangs porą šimtų dėl nuvažiavimo į Latviją... Įsisikaitykit...

Taip, į kriminalinio aborto sąvoką įeina ir pradūrimas virbalu.




Iš kur taip gerai žinot Latvijos medicinos paslaugų kainas? g.gif Teko susidurt su jomis? galit palygint su Lietuvos? Nešnekėkit nesąmonių, jei neturit informacijos.
Atsakyti