Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

Nesąmoningas toks įstatymas ir dar nesąmoningiau todėl, kad tai daroma kaip susidaro įspūdis nuolaidžiaujant Vatikanui wacko.gif kuris išvis pamiršta kad jau seniai praėjo viduramžiai kai bažnyčia buvo uber alles. blink.gif Be to, ne visi mes krikščionys ir apskritai mes neturim oficialios religijos Lietuvoj, todėl nemanau kad tai yra gera priežastis įvedinėti tokius įstatymus. rolleyes.gif beje, lenkai yra pagarsėję savo religingumu tai nenuostabu kad lenkas prakišinėja įstatymą. Na, jeigu jiem reikia tegul jie pas save ir turisi. ax.gif

Abortas yra baisus ir be klierikų pagrūmojimų. Praktiškai žmogžudystė. Tačiau ar nėra baisu kai vaikai valkatauja, netelpa gimdymo namuose arba yra paliekami konteineriuose? O kaip dėl visokių apsigimimų? Nepilnavertis gyvenimas...

Jeigu uždraus daryti abortus, panos važiuos kitur ir imsis nelegalių priemonių ir visada atsiras tokių kurie prisidurs prie algų nelegaliai atlikdami tuos abortus.
Pritariu nuomonei, kad verčiau reikia daugiau švietimo apie kontracpeciją, kad ir tas "kito ryto" tabletes ir tt. Juk tiek daug visko turim dabar... mirksiukas.gif

Aišku ir gumytės plyšta ir tt, o panos nori baigti mokslus, užsidirbti bapkių, pasiruošti naujam šeimos nariui... Galima bambėti ant "karjerisčių/planuotojų" bet prieš smerkiant dažniausiai nesusimąstom "o jeigu man taip būtų". Mano viena draugė irgi smerkė abortus "dėl karjeros" bet kai pati galvojo kad patapo nėščia (bet vis tik ne) visai kitaip pradėjo šnekėti. Taiip kad... aišku, geriau kad nebūtų tokių situacijų. ax.gif

vienintelė išimtis būtų jeigu gresia pavojus gyvybei arba po išprievartavimo... gerai. o tai kuom tas vaikas kaltas kad jo mamą išprievartavo? čia tas pats kas ir su karjera beveik.... schmoll.gif abejais atvejais nukentėjo moteris, visais atvejais nekaltas yra tas vaikas, o ir po išprivartavimo galima išgerti kito ryto tabletę manau.

aišku, lengva man kalbėt.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tranquility: 14 sausio 2008 - 22:43
QUOTE(Saule100 @ 2008 01 14, 20:55)
Iš kur taip gerai žinot Latvijos medicinos paslaugų kainas? g.gif  Teko susidurt su jomis? galit palygint su Lietuvos? Nešnekėkit nesąmonių, jei neturit informacijos.



Labai skirasi mūsų ir jų pragyvenimo lygis?
Pas mus gi tarp kitko ekonominė situacija geriausia Baltijos šalyse
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2008 01 14, 19:55)
Iš kur taip gerai žinot Latvijos medicinos paslaugų kainas? g.gif  Teko susidurt su jomis? galit palygint su Lietuvos? Nešnekėkit nesąmonių, jei neturit informacijos.

taigi zmogus sako, kad abortas pabrangs dviem simtais litu, kuriuos isleisi kurui, taigi, galutine kaina bus: 200 Lt+ aborto kaina Latvijoje... umn.gif
o del abortu, tai as pries uzdraudima, bet tuo paciu reikia didesnio jaunuoliu svietimo sexo ir pasisaugojimo tematika. Zinoma, yra visokie moraliniai, socialiniai ir visokie -iniai aspektai, bet cia tegul lieka tu zmoniu, kurie pasidare aborta sazinei.
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 15, 01:09)
Labai skirasi mūsų ir jų pragyvenimo lygis?
Pas mus gi tarp kitko ekonominė situacija geriausia Baltijos šalyse



Ne nesiskiria, tačiau ir Lietuvoj ir Latvijoj medicinos paslaugos ne tos šalies piliečiams (tipo užsieniečims) apmokestinamos kitokiu tarifu. Tokia yra sistema. Va dėl ko.
O šiaip tai aš prieš abortus, prieš jų uždraudimą ir už saugų seksą didis.gif biggrin.gif
Atsakyti

http://www.delfi.lt/...php?id=15612432
Atsakyti
Labai geras straipsnis:
delfi
Atsakyti
Abortai paprastai daromi (ta prasme čia ką pats pasirinksi, aš net nežinau ar daro valstybinėe įstaigose) privačiose klinikose, tai manau jiem ten ant visokių ligonių kasų ir pan nusispjaut smile.gif

Delfio labai geras straipsnis.
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 15, 15:28)
Abortai paprastai daromi (ta prasme čia ką pats pasirinksi, aš net nežinau ar daro valstybinėe įstaigose)




Daro
Atsakyti
Galima issakyti savo nuomone, bet neprikisti ar iteigineti. Pvz.: man abortai yra ziauru labai, nesuprantama. As pati turiu dukryte, o suzinojusi apie nestuma buvau pati laimingiausia ir nesvarbu, kad egzaminai abituros artejo. Kad dabar studentauju su vaiku, kad vienas seimos narys islaiko seima, bet uztat kiek dziaugsmo! smile.gif Man nescioji ir vaikas yra nuostabus dalykas siame purviname gyvenime. Taciau suprantu, kad draudimai nepades morales ir gailescio neturincioms motinoms.
Atsakyti
O kiek kaštuoja valstybinėse įstaigose?
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 15, 16:59)
O kiek kaštuoja valstybinėse įstaigose?

Kažkur 115-130 lt., bet dabar gal daugiau, nes skaičiau skelbimą moterų konsultacijoje kai laukiausi, o tai buvo prieš pusantrų metų.
Atsakyti
Aš už tai, kad moterys turėtų teisė pasirinkti, bet pati negalėčiau pasidaryti aborto schmoll.gif Na nebent išimtis ta, jei vaikelis būtų nesveikas. O išvis nepateisinu tų, kurios nesisaugoja, o po to ryžtasi abortui, nes atseit ne laikas vaikui ar pan. bash.gif
Atsakyti