Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

Aš prieš abortus ir prieš jų uždraudimą.Neduoti kelio šarlatanams,kurie tai darytų nemokšiškai ir už didelius pinigus. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommer: 15 sausio 2008 - 18:27
Man pats baisiausias dalykas yra tas vaikiukų tik gimusių į konteinerius mėtymas verysad.gif Ir jei abortų draudimais gimstamumą sumanytų didinti, tai tik žudytų jau gimusių vaikučių daugiau verysad.gif
Moralės tokiais draudimais nesukursi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Kiekviena moteris turi teisę pati pasirinkti.

guldamasi , nenaudoma apsisaugojimo priemonių ar saugių apsisaugojimo priemonių ji jau renkasi.
o tas kurį ištraukia, kad ir koks jis būtų tokios teisės neturi?
kokia pasirinkimo teisė svarbesnė - pasirinkimo gyventi emancipuotai ar pasirinkimo aplamai gyventi?
Atsakyti
As esu grieztai pries abortus schmoll.gif bet ju uzdraudimas neispres problemos, tiesiog visa tai bus daroma nelegaliai g.gif
Berods vyrukas kalbejo apie materialine baze g.gif Na, jeigu nori keliauti, padaryti karjera, tai tada susilaikyk nuo lytiniu santykiu... o jei neisena, tai juk galima pries tai pagalvoti, yra ivairiu apsisaugojimo priemoniu g.gif juk ne akmens amziuj gyvenam... Turi prisiimti atsakomybe uz savo veiksmus ir uz gyvybe kuria pradejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 01 17, 19:54)
guldamasi , nenaudoma apsisaugojimo priemonių ar saugių apsisaugojimo priemonių ji jau renkasi.
o tas kurį ištraukia, kad ir koks jis būtų tokios teisės neturi?
kokia pasirinkimo teisė svarbesnė - pasirinkimo gyventi emancipuotai ar pasirinkimo aplamai gyventi?

Eilini karta prasau isduoti paslapti - ka naudoti, kad buciau visiskai garantuota del nepastojimo. Sterilizacijos Lietuvoje nedaro, turiu normalius poreikius ir vyra su jo poreikiais (gerai, kad sutampa biggrin.gif ), tai susilaikyti neiseitu. Kas dar uztikrintu, kad nebutu trecio?
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 01 17, 19:54)
guldamasi , nenaudoma apsisaugojimo priemonių ar saugių apsisaugojimo priemonių ji jau renkasi.
o tas kurį ištraukia, kad ir koks jis būtų tokios teisės neturi?
kokia pasirinkimo teisė svarbesnė - pasirinkimo gyventi emancipuotai ar pasirinkimo aplamai gyventi?

Maume, nu aš nedaryčiau aborto, tu nedarytum. Bet kiek moterų darytų! Ir nesvarbu, kad bus draudžiama, jos taip nusprendė ir nemanau, kad jas draudimas sulaikys. Tarkim, moralė jų tokia. Kas iš to išeina? Ogi kriminaliniai abortai, obortų turizmas, kai (patikėkit jau matau tą baisią viziją) bus daromi abortai virš 12 sav... Abortus juk darosi vaisngo, darbingo amžiaus moterys, mergaitė, patekę į keblią padėtį. Gal jau geriau apšviesti tą moterį, kuri jau turi kelis vaikus, negu tuos pačius vaikus palikti našlaičiais???

QUOTE(#Mia# @ 2008 01 18, 09:34)
Eilini karta prasau isduoti paslapti - ka naudoti, kad buciau visiskai garantuota del nepastojimo. Sterilizacijos Lietuvoje nedaro, turiu normalius poreikius ir vyra su jo poreikiais (gerai, kad sutampa  biggrin.gif ), tai susilaikyti neiseitu. Kas dar uztikrintu, kad nebutu trecio?

Oralinį arba analinį seksą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2008 01 18, 09:42)
Oralinį arba analinį seksą  blush2.gif

Tai kaip priedas gali buti biggrin.gif , bet norisi ir paprastai lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2008 01 15, 00:09)
Labai skirasi mūsų ir jų pragyvenimo lygis?
Pas mus gi tarp kitko ekonominė situacija geriausia Baltijos šalyse


ot ir ne. Pati girdejau per tv: 1-estai, 2-lietuviai, 3-latviai.



Beje a6s uz pasirinkimo laisve daryti aborta ar ne. Esu drauge lydejusi aborto darytis ( su manim ar be vis tiek butu pasidarius). O pati kol kas galvoju, kad nesidaryciau. Nors kaip sakoma niekada nesakyk niekada schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo So Lucky: 18 sausio 2008 - 14:33
as pries abortu uzdraudima ir uz laisve pasirinkti. Sviesti reikia pradeti dar mokyklos suole - saugus seksas, kontracepcija, seimos planavimas ir pan. Tada nereikes ir abortu.
Atsakyti
As ir pries abortus. Zinau kad daba kai kurie ginekologai is to prasigyvena, ir ivedus draudima atsiras nelegaliu abortu, bet as vis viena uz tai kad nezudyti vaiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Kas dar uztikrintu, kad nebutu trecio?

niekas neužtikrins,žinoma
patikslinsiu aš nesakiau kad esu už abortų uždraudimą aplamai.esu už uždraudimą dėl tokių mano nuomone nerimtų priežasčių kaip pvz noras daryti karjerą arba kad va mes ir taip jau turim tris vaikus.
yra tokių situacijų kai abortas būtina intervencija dėl sveikatos priežasčių.bet dėl karjeros.. nu nežinau man nesuvokiama kokiai reikia būti žiauriai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 01 26, 19:24)
patikslinsiu aš nesakiau kad esu už abortų uždraudimą aplamai.esu už uždraudimą dėl tokių mano nuomone nerimtų priežasčių kaip pvz noras daryti karjerą arba kad va mes ir taip jau turim tris vaikus.
yra tokių situacijų kai abortas būtina  intervencija dėl sveikatos priežasčių.bet dėl karjeros.. nu nežinau man nesuvokiama kokiai reikia būti žiauriai verysad.gif

Nu man tureti 3 ir dar pastoti tai butu labai rimta priezastis, nors tikriausia tol kol net nereikia apie toki scenariju galvoti (ta prasme, kad man jau ir dvieju per akis, gal turint 3 kitaip galvociau tongue.gif ), bet manau, kad smarkiai sumazetu abortu, jei atejus nesciai neklasutu, ar gimdysi, bet norint pasidaryti aborta reiktu pas psichologa pavaikscioti. Bent man atrodo, kad moteriskem biski hormonai susuka galvas ir jos nueina lengviausiu keliu.... tuo metu.
Atsakyti