Įkraunama...
Įkraunama...

Bioself

QUOTE(Karolilna @ 2008 09 09, 10:15)
Sveikutes, su Ski pagalba gavau ir as si daikciuka, lyg ir dar yra:

Lietuvos šeimos centras

Rotušės a. 23
LT-44279 Kaunas

Tel./faks. (37) 20 82 63
El. paštas: lsc@lcn.lt
thumbup.gif kaip kitom naudojanciom?  g.gif

Sveikos, kas nusipirkote Bioself, gal galite pasidalinti ar esate patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2008 10 21, 12:25)
Sveikos, kas nusipirkote Bioself, gal galite pasidalinti ar esate patenkintos?



na as ji pirkau, kad pastociau ir nzn sutapimas ar ne, bet jau pirma men nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 21, 11:29)
na as ji pirkau, kad pastociau ir nzn sutapimas ar ne, bet jau pirma men  nestuke.gif  blush2.gif



Sveikutes,

Nusipirkau ir aš šiandieną šį daikčiuką, belieka tik sulaukt mmm, kaip suprantu, ir pradėt jį naudot. Gal galėtumėt padėti ir papasakoti kaip ir kas čia veikia, nuo ko pradėti, nes su ta angliška intrukcija tai man biški sudėtinga doh.gif
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 21, 16:46)
Sveikutes,

Nusipirkau ir aš šiandieną šį daikčiuką, belieka tik sulaukt mmm, kaip suprantu,  ir pradėt jį naudot. Gal galėtumėt padėti ir papasakoti kaip ir kas čia veikia, nuo ko pradėti, nes su ta angliška intrukcija tai man biški sudėtinga  doh.gif
Būčiau labai dėkinga  4u.gif



zinok ir is manes tokia angliste doh.gif lotuliukas.gif

esme tokia kad turi jau dabar pradet matuot, o kai bus mm nuspaust ta raudona mygtuka ir palaikyt kol supypses. ir toliau tuo paciu laiku matuoji (rytais). Gali skirtis +-1 val., kitaip ipaiso kad nera rezultato ir matuok nematavus.. siaip jis supypsi ryte pan.kaip zadintuvas jei jautriai miegi.. niu ir ka vadovaujies "sviesaforo" nurodymais tik atvirksciai (ziurint kuriu tikslu perki). Jei zalia spalva visiskai nevaisinga, kai raudona vaisinga bet neypatingai o kai jau raudona ir mirksi - l.vaisinga thumbup.gif o tada jau kas antra diena smileysex.gif smileysex.gif

sekmes ir jei kils klausimu - drasiai i AZ, jei tik galesiu butinai padesiu 4u.gif




Atsakyti
Karolilna, tai nebenaudosi dabar 9 mėn hihihi.gif Sveikinu smile.gif

kokia maksimali ciklo trukmė gali būt pagal termometrą? nes mačiau instrukcijoj rašo 39 d., taip ir yra? o jei ciklas ilgesnis, tai termometras pasimestų ar kaip? būtų netikslūs duomenys ar apskritai po 39d vėl nuo nulio skaičiuotų? g.gif

Atsakyti
[/QUOTE][quote=Karolilna,2008 10 21, 18:46]
zinok ir is manes tokia angliste doh.gif lotuliukas.gif

esme tokia kad turi jau dabar pradet matuot, o kai bus mm nuspaust ta raudona mygtuka ir palaikyt kol supypses. ir toliau tuo paciu laiku matuoji (rytais). Gali skirtis +-1 val., kitaip ipaiso kad nera rezultato ir matuok nematavus.. siaip jis supypsi ryte pan.kaip zadintuvas jei jautriai miegi.. niu ir ka vadovaujies "sviesaforo" nurodymais tik atvirksciai (ziurint kuriu tikslu perki). Jei zalia spalva visiskai nevaisinga, kai raudona vaisinga bet neypatingai o kai jau raudona ir mirksi - l.vaisinga thumbup.gif o tada jau kas antra diena smileysex.gif smileysex.gif

sekmes ir jei kils klausimu - drasiai i AZ, jei tik galesiu butinai padesiu 4u.gif
[/quotte][QUOTE]

Nu suprantu kad tos raudonos tai iki ovuliacijos, o kai ivyksta ovuliacija tada raudona pypsinti atsiranda ar ne? ir pypsi tol kol yra tikimybe didele pastot ar po tu pypsinciu dar buna raudona? Tai cia kas antra diena po to pypsejimo tai jei pastot nori, o jei atvirksciai - nenori, tai susilaikyt arba saugotis kol zalia atsiras?
Nu ka bandysim ryt pradet ziuret ka cia rodys lotuliukas.gif tai kol as nesusirgsiu ir nenuspausiu tos raudono mygtuko tol man duomenys ir nebus saugomi ar ne? Kad neprisidirbciau ko nereik biggrin.gif

Gal kai pradesiu naudotis bus aiskiau nes dabar tai kaip tundra kokia lotuliukas.gif

Ai dar tik menuo kaip as nutraukiau KT ir laukiu pirmuju mmm dabar... turejo buti sian bet ner g.gif nu gal sulauksiu kaip nors... tai ar esmes tai nekeicia kad tik menuo kaip nutraukusi KT? Gal dar organizmas nepilnai atsistates ir duomenys bus netikslus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 21 spalio 2008 - 18:58
aga dabar ramybe bus blush2.gif wub.gif
skaiciau kad iki 42 dienu jei ciklas tada dar galima bet siaip daugiau tinka iki 32 d. ciklo.. kiek man aiskino gyd.ilgesnis kaip 32 d.ciklas is esmes yra blogai (mane si beda kamavo) ir reikedavo mm iskviesti su vaistukais.. verysad.gif


principas cia kaip ir bazines temp.matavimo rytais tik nebereik tau paciai interpretuot duomenu o tai uz tave padaro aparaciukas.

beje svarbu matuoti ryte neatsikelus is lovos tik pramerki aki ir matuojies.. beje del matavimo burnoje - jis nelabai tikslus, tiksliausias vis del to tarp kojyciu blush2.gif lotuliukas.gif

kol raudona ir pypsi ar ne pypsi - tada jei nori apsisaugot myletis reikia arba su kitom apsisaugojimo priemonem arba is vis susilaikyti (taip vadinamos vaisingos dienos, kai netoli ovuliacija).

kai pasimatuosi pirma karta duomenys bus pradeti saugot. tad issirink laika ryte kuriuo mazdaug keliesi ir pirma karta tada ir pasimatuok. ir taip kiekv.ryta. butinai bent viena karta iki mmm, kitaip neleis paspaust mygtuko raudono kad atejo mmm

tiksliai del KT negaliu pasakyt, bent mano nuomone neturetu iskreipt 4u.gif

taip painiai surasiau, kad net paciai klausimu kyla doh.gif lotuliukas.gif sorry l.sunku papasakot kas kaip.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolilna: 21 spalio 2008 - 19:28
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 21, 17:46)
Jei zalia spalva visiskai nevaisinga, kai raudona vaisinga bet neypatingai o kai jau raudona ir mirksi - l.vaisinga  thumbup.gif o tada jau kas antra diena smileysex.gif smileysex.gif


o jei kasdien tai išsikreipti duomenys ar čia kaip? g.gif


WINGLESS, gali būt viskas išsiderinę po KT. Nežinau kaip tiksliai dėl ciklo ir BT, bet jei stebi ir gleives, tai tikrai gali būt netikslumų. Gimdos kaklelio funkcija kartais pilnai neatsistato ir po 18 mėn nuo KT nutraukimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 21 spalio 2008 - 19:35
Aciukas uz patarimus bet kai kurie jau paveluoti lotuliukas.gif
Vakar bandydama aparaciuka vakare apie 9 val pasimatavau temp., ir ja uzfiksavo doh.gif o beda ta, kad as i darba keliuosi 6 val tai tuo laiku ir noriu ja matuotis, ir ka - siandien 6 val pasiemiau kad pasimatuot tempa, o mano aparatas zviegia doh.gif ar eina kaip nors pakeisti laika ar anuliuoti vakarykscius duomenis? Ar jis cia dabar ir zviegs man visada, bet tai reikstu kad jis nefiksuoja duomenu?
Nu zodziu ax.gif

Del gleiviu tai ne, nes dar ne viskas susitvarke po KT ir nieko neina suprast, gal kai atsistatys viskas tada bandysiu. Vis pamirstu nuo sesers knygute apie bilingso metoda parsivest doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 22 spalio 2008 - 06:31
Ai dar vat norejau pasakyti, kad kainos bioselfo tam seimos centre kaip ant mieliu auga doh.gif ski berods sake kad mokejo 200 lt uz ji, as kai skambinau pries kokias 2-3 savaites del jo sake kad uz 300 lt parduoda. Bendradarbe vakar darbiniais reikalais vaz. i ks sakau uzsuk nupirksi. Tai paprase jau 350 lt doh.gif Tai sako dar pries 2 savaites bendradarbei saket 300 lt o dabar jau 350. Tai dar siaip ne taip sutare del tu 300 lt. Dar sake 5 aparaciukai liko, bet jau uz juos po 350 lt praso. Tipo paklausa auga, tai auga ir kaina lotuliukas.gif
Jei dar galvojat kas isigyt tai paskubekit kol yra ir kol kaina iki 400 nepakilo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 21, 21:32)
o jei kasdien tai išsikreipti duomenys ar čia kaip? g.gif
WINGLESS, gali būt viskas išsiderinę po KT. Nežinau kaip tiksliai dėl ciklo ir BT, bet jei stebi ir gleives, tai tikrai gali būt netikslumų. Gimdos kaklelio funkcija kartais pilnai neatsistato ir po 18 mėn nuo KT nutraukimo  unsure.gif



na jei kiekviena diena smileysex.gif spermiukai nebegeri, todel gyd.patare kad antra diena 4u.gif

QUOTE(wingless @ 2008 10 22, 08:26)
Aciukas uz patarimus bet kai kurie jau paveluoti  lotuliukas.gif 
Vakar bandydama aparaciuka vakare apie 9 val pasimatavau temp., ir ja uzfiksavo  doh.gif  o  beda ta, kad as i darba keliuosi 6 val tai tuo laiku ir noriu ja matuotis, ir ka - siandien 6 val pasiemiau kad pasimatuot tempa, o mano aparatas zviegia  doh.gif  ar eina kaip nors pakeisti laika ar anuliuoti vakarykscius duomenis?  Ar jis cia dabar ir zviegs man visada, bet tai reikstu kad jis nefiksuoja duomenu?
Nu zodziu  ax.gif

Del gleiviu tai ne,  nes  dar ne viskas susitvarke po KT ir nieko neina suprast, gal kai atsistatys viskas tada bandysiu. Vis pamirstu nuo sesers knygute apie bilingso metoda parsivest  doh.gif


Man irgi taip pirma karta buvo doh.gif lotuliukas.gif

yra tokia funkcija "hour", tai kai atsikelsi ryte ijunk bioself pasirink ta funkcija ir palaikyk mygtuka ijungta (ta su kuriuo ijungineji). kai supypses pasimatuok temp.ir nuo tada jis ims rytais apie 6 temp. 4u.gif

o del kainos as irgi mokejau 200, hihi spejau lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 22, 11:21)
na jei kiekviena diena smileysex.gif spermiukai nebegeri, todel gyd.patare kad antra diena  4u.gif
Man irgi taip pirma karta buvo  doh.gif  lotuliukas.gif

yra tokia funkcija "hour", tai kai atsikelsi ryte ijunk bioself pasirink ta funkcija ir palaikyk mygtuka ijungta (ta su kuriuo ijungineji). kai supypses pasimatuok temp.ir nuo tada jis ims rytais apie 6 temp.  4u.gif

o del kainos as irgi mokejau 200, hihi spejau  lotuliukas.gif  thumbup.gif



Sian dar ir mmm prasidejo doh.gif tai kaip dabar man daryt? grysiu namo po darbo ir paspaust ta raudona mygtuka ar ne? pries tai nereikia nieko paspaust?
tada rytoj ryte daryt viska taip kaip parasei?
ale ten ta lempute vos tik uzsidega iskart uzgesta vos speju sureaguot unsure.gif tai cia dar burnoj matuojant vistiek termometras palei nosi, o jei kur kitur kaip tada suspet suziuret? lotuliukas.gif
Atsakyti