Įkraunama...
Įkraunama...

Bioself

na va rezervavau sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2008 10 22, 14:49)
na va rezervavau sau  smile.gif


Lietuvos seimos centre? Kokia kaina pasake?
Sveikinu prisijungus i musu buri lotuliukas.gif vis smagiau kai daugiau su kuo bus pasitart ir pasikonsultuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 22 spalio 2008 - 16:33
QUOTE(spurgele @ 2008 10 22, 15:49)
na va rezervavau sau  smile.gif



Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 22, 16:30)
Lietuvos seimos centre? Kokia kaina pasake?
Sveikinu prisijungus i musu buri  lotuliukas.gif  vis smagiau kai daugiau su kuo bus pasitart ir pasikonsultuot  mirksiukas.gif


na kaina tai didoka, bet kadangi sakė labai geras daiktas tai rizikuoju smile.gif . sakė šeip internete jis kainuoja 350eurų blink.gif, o pas juos 350lt. na kainos skirtumas akivaizdus. Iš šeimos centro užsisakiau, nes nuvažiuoti negalėjau. reiks nuvažiuoti pasiimti prieš savaitgalį, kad galėčiau išstudijuoti per savaitgalį ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2008 10 23, 09:56)
na kaina tai didoka, bet kadangi sakė labai geras daiktas tai rizikuoju  smile.gif . sakė šeip internete jis kainuoja 350eurų  blink.gif, o pas juos 350lt. na kainos skirtumas akivaizdus. Iš šeimos centro užsisakiau, nes nuvažiuoti negalėjau. reiks nuvažiuoti pasiimti prieš savaitgalį, kad galėčiau išstudijuoti per savaitgalį  ax.gif .



Na kaina biski padidino lotuliukas.gif Internete jo kaina 180 euru, na bet kokiu atveju ir tas 180 euru daugiau nei 350 lt smile.gif ziurek vat cia yra https://merchant.dec...r_en_step_1.asp
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 23, 09:18)
Na kaina biski padidino  lotuliukas.gif  Internete jo kaina 180 euru, na bet kokiu atveju ir tas 180 euru daugiau nei 350 lt smile.gif ziurek vat cia yra https://merchant.dec...r_en_step_1.asp

na jo... biggrin.gif , bet vistiek pigiau išeina. tik galvoju kur čia man reikės laikyti, kad vaikai nesužaistų g.gif , nes jie pas mane labai jau visur lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2008 10 23, 10:22)
na jo... biggrin.gif , bet vistiek pigiau išeina. tik galvoju kur čia man reikės laikyti, kad vaikai nesužaistų  g.gif , nes jie pas mane labai jau visur lenda  doh.gif



Maniske tokia pati lapute smalsute doh.gif einant gult nesuos i lova, o ryte keliuosi, ir nesu ant lentynos aukstai kur nepasiekia lotuliukas.gif o ji pamaciusi saukia mamyte duok ir man pasimatuot tempetura, as ir sergu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 23, 11:24)
Maniske tokia pati lapute smalsute  doh.gif  einant gult nesuos i lova, o ryte keliuosi, ir nesu ant lentynos aukstai kur nepasiekia  lotuliukas.gif  o ji pamaciusi saukia mamyte duok ir man pasimatuot tempetura, as ir sergu biggrin.gif

lotuliukas.gif nu neaišku kas pas mane us kai yra du gudruoliai ir vienas kitam padeda bendrame tiksle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 23, 13:24)
Maniske tokia pati lapute smalsute  doh.gif  einant gult nesuos i lova, o ryte keliuosi, ir nesu ant lentynos aukstai kur nepasiekia  lotuliukas.gif  o ji pamaciusi saukia mamyte duok ir man pasimatuot tempetura, as ir sergu biggrin.gif



sveikutes mirksiukas.gif

kaip tau su valandu pakeitimu? ok viskas?
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 23, 16:21)
sveikutes  mirksiukas.gif

kaip tau su valandu pakeitimu? ok viskas?



Na nezinau, padariau viska kaip sakei, tai ryt ryte bus matyti ar man 6 val pranes kad laikas matuotis temp ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 23, 21:00)
Na nezinau, padariau viska kaip sakei, tai ryt ryte bus matyti ar man 6 val pranes kad laikas matuotis temp ar ne  rolleyes.gif



na pranese? prieme duomenys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 24, 09:40)
na pranese? prieme duomenys? g.gif



Aha siryt 6 val supypsejo thumbup.gif
Pasimatavau temp, uzdariau termometra, o jis man vel pypsi doh.gif ir taip zinok 10 minuciu dar kas kokia minute pypsejo. Tai pasiemiau instrukcija, bandau surast kame reikalas, tai kaip supratau, kad jis po pasimatavimo pypsi tol kol buna dregnas ar ne? Kol susiradau kas kur, kol perskaiciau ir nustojo pypset, matyt nudziuvo lotuliukas.gif Ar cia gal ne del to? g.gif

Atsakyti