Įkraunama...
Įkraunama...

Bioself

QUOTE(wingless @ 2008 10 24, 14:22)
Aha siryt 6 val supypsejo  thumbup.gif 
Pasimatavau temp, uzdariau termometra, o jis man vel pypsi  doh.gif  ir taip zinok 10 minuciu dar kas kokia minute pypsejo. Tai pasiemiau instrukcija, bandau surast kame reikalas, tai kaip supratau, kad jis po pasimatavimo pypsi tol kol buna dregnas ar ne? Kol  susiradau kas kur, kol perskaiciau ir nustojo pypset, matyt nudziuvo  lotuliukas.gif  Ar cia gal ne del to?  g.gif



jojo sitas ir man buvo, pamirsau pasakyt doh.gif tada apvalai su servetele kokia ir vsio, nebepypsi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Wingless, kaip sekasi matavimai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 28, 10:04)
Wingless, kaip sekasi matavimai? biggrin.gif



Nu nieko matuojuos rolleyes.gif sestadieni pavelavau matuotis 1,5 val doh.gif pirmadieni reikejo vel perstatyt laika, nes i darba keltis val veliau doh.gif zodziu vargstu ax.gif ziuresim kiek naudos bus is viso to lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 28, 09:32)
Nu nieko matuojuos  rolleyes.gif  sestadieni pavelavau matuotis 1,5 val  doh.gif  pirmadieni reikejo vel perstatyt laika, nes i darba keltis val veliau  doh.gif  zodziu vargstu  ax.gif  ziuresim kiek naudos bus is viso to  lotuliukas.gif


nu jo, su laiko persukimu hihihi.gif

o Tu žymiesi kažkur grafiką, kad kreives matyt ar pan.? aš kažkaip penkta diena matuojuosi, tai vieną dieną buvo 36,9, kitas visas 37 g.gif baudau susigaudyt kuriam etape čia viskas vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2008 10 28, 11:36)
nu jo, su laiko persukimu hihihi.gif

o Tu žymiesi kažkur grafiką, kad kreives matyt ar pan.? aš kažkaip penkta diena matuojuosi, tai vieną dieną buvo 36,9, kitas visas 37 g.gif baudau susigaudyt kuriam etape čia viskas vyksta g.gif



jis pats viska sugaudys, manau neverta braizyt ir rupintis 4u.gif

sekmingu matavimu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kol susigaudys su mano ciklu tai trijų mėnesių prireiks laugh.gif skaičiau kad vertint galima tik po 3 ciklų g.gif dbr su 37 tempa vis rodo raudona. pagal knygutę sakyčiau su tokia tempa turėtų būt žalia g.gif
Atsakyti
man jau nuo pirmojo ciklo zalia rode.. ir kad testa daryt parode.. ir kad baby wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 10 28, 12:58)
man jau nuo pirmojo ciklo zalia rode.. ir kad testa daryt parode.. ir kad baby  wub.gif  thumbup.gif



as tai nieko nesizymiu, nors gal reiketu, kad paciai lengviau susigaudyt, nes dabar tai ta temp. mano sokineja doh.gif tai 36.1 tai 36.4 tai 36.7 ta diena kai pavelavau pamatuot tai isvis neuzfiksavo. O lempute tai nuo pat pirmos dienos raudona dega. O kaip ta lempute mirksi? ar eis suziuret ar taip pat greit sublykses ir viskas?
Atsakyti
sveikutės visos 4u.gif Perskaičiau visą temą, nes labai domina. Noriu pagaliau mesti KT, o apsaugai nusipirkti Bioself aparatą. Bet, kaip supratau, jis tinka naudoti ir duomenys teisingi tik tada, kai ciklas reguliarus? Vadinasi iš karto negalėsiu juo naudotis? Labai laukiu atsakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2008 10 28, 14:21)
as tai nieko nesizymiu, nors gal reiketu, kad paciai lengviau susigaudyt, nes dabar tai ta temp. mano sokineja  doh.gif  tai 36.1 tai 36.4 tai 36.7 ta diena kai pavelavau pamatuot tai isvis neuzfiksavo. O lempute tai nuo pat pirmos dienos raudona dega. O kaip ta lempute mirksi? ar eis suziuret ar taip pat greit sublykses ir viskas?


kaip ir minejau nemanau kad reik zymetis, net tada nereik jokio bioself o uztenka paprasto termometro. na mano nuomone tokia 4u.gif

nuo pirmos ir turi degt raudona, jis ziuri kas daros ir interpretuoja tavo duomenys. apie ciklo vidury prades mirkset na kaip dabar raudona dega tai bus ta pati raudona tik mirksinti istisai. O po to seks zalia.. mirksiukas.gif

QUOTE(Inner_me @ 2008 10 28, 15:54)
sveikutės visos  4u.gif  Perskaičiau visą temą, nes labai domina. Noriu pagaliau mesti KT, o apsaugai nusipirkti Bioself aparatą. Bet, kaip supratau, jis tinka naudoti ir duomenys teisingi tik tada, kai ciklas reguliarus? Vadinasi iš karto negalėsiu juo naudotis? Labai laukiu atsakymų  4u.gif


Kiek zinau ciklas turi trukti iki 39, max 42 dienu, jei ilgiau bioself nebesupranta 4u.gif
Atsakyti
Niu papasakokit man dar truputuka rolleyes.gif Kada lempute pradeda mirkset? Tada kai jau vyksta ovuliacija, jau ivyko ar dar pries jai ivykstant? Sian mirkciojo aparaciukas, tai galvoju ka tai tiksliai reiskia g.gif Ir siaip kiek po ovuliacijos ivykimo buna dienu per kurias galima pastot, na jei ciklai reguliarus ir t.t., zodziu teoriskai kaip turetu buti, nes praktiskai tai aisku kiekvienai skirtingai
Atsakyti
jis mirksi apie 2-4 dienas iki ovuliacijos, per ja ir pora dienu po, t.y. tada kai galima pastoti lengviausiai. 4u.gif

o kaip siaip matuojies? nevargina?

Atsakyti