Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

Turiu pasiulyma - aiskeja, jog uzduodami vieni ir tie patys klausimai - gal atsiras savanoriu, kurio surink dazniausiai uzduodamus klausimus ir sukels i atskira tema? Tada jei jau bus neiaskumu bus galima aiskintis individualiai...smile.gif

Viena is pagridniniu priezasciu yra stresas.Zmones, kurie mano jog neturi streso labai klysta - vertetu issiaiskinti i ka reaguoji su didele emocine iskrova/itampa tiek samoneje tiek ir pasamoneje, su tuo padirbeti ir turetu reikalai pagereti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 13 vasario 2011 - 17:08
Noriu paklausti del tokio dalyko kaip isielektrinimas biggrin.gif nezinau,ar sitam skyreliui priskirti toki klausima,bet visgi. Sia ziema kaip niekad elektrinuosi, i vandeni net beganti is siaupo,nekalbant apie rubus,megztinius,chalata,i drauga ax.gif idomu,kodel taip kitais metu laikais nebuna?
Atsakyti
IDomus reiskinys.Yra tikima jog mumyse tekanti energija yra ta pati elektros energija.Gal vilki daugiau sintetinius rubus ziemos metu? Atkreipk demesi taip pat ir i svo jausmus - pasek kokiu ;aros laiku kruviai didesni, kada dazniau tave trenkia, o tada akreipk demesi i savas mintis.Su laiku vistiek turetum rasti savus atsakus.MAne vienu metu irgi krete, bet kai neusreiksminau tai taip ir praslinko, td negaliu paskyti kas buvo:) Ipac budvo nemalonu pakisti rankas po vandeniu smile.gif lol
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 16 vasario 2011 - 03:16
LINGU IR TEISI,BET TAS ELEKTRINIMASIS YRA SAUSAS,PER SAUSAS ORAS ZIEMOS METU.REIK DREKINT.AS DREKINU KAMBARIUS,IR MES JAU NESIELEKTRINAM.O ANKSCIAU,KAI ISIJUNGIA SILDYMAS,OI,IR DAR KAIP
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 16, 14:51)
LINGU IR TEISI,BET TAS ELEKTRINIMASIS YRA SAUSAS,PER SAUSAS ORAS ZIEMOS METU.REIK DREKINT.AS DREKINU KAMBARIUS,IR MES JAU NESIELEKTRINAM.O ANKSCIAU,KAI ISIJUNGIA SILDYMAS,OI,IR DAR KAIP


Puiki Girenes mintis. Teks pasiskaitineti kaip gamtoje susidaro kruviai.Kita vertus vasara irgi buna sausru, bet tokio elektrinimosi neteko patirti.Persasi isvada jog turi buti sausa ir didesnis temperaturu skirtumas, kad susidarytu kruviai:) KAip idomu... bigsmile.gif
Atsakyti
Sitas klausimas jau seniai kankina mane - nuo pat menesiniu atsiradimo pradzios, jos man labai retos, t.y. 1-2 k. per metus. Ir tesiasi jau 12 metu. Lankiausi pas dvi ginekologes, tai israsydavo kontraceptiniu, ju isgerus, menesines atsirasdavo, bet jei negeriu, tai nera. O ju gerti visa gyvenima nenoriu. Kiek ieskojau informacijos, tai gali buti susije su saves, kaip moters, suvokimu. Jei daugiau moksliskai: "Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas. Tai laikoma sutrikimu tuomet, kai mėnesinės dingsta ilgiau nei 6 mėnesiams. Apie pusei moterų, kurioms diagnozuojama amenorėja, tai atsitinka dėl genetinių priežasčių."
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?


Atsakyti
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 22:24)
Sitas klausimas jau seniai kankina mane - nuo pat menesiniu atsiradimo pradzios, jos man labai retos, t.y. 1-2 k. per metus. Ir tesiasi jau 12 metu. Lankiausi pas dvi ginekologes, tai israsydavo kontraceptiniu, ju isgerus, menesines atsirasdavo, bet jei negeriu, tai nera. O ju gerti visa gyvenima nenoriu. Kiek ieskojau informacijos, tai gali buti susije su saves, kaip moters, suvokimu. Jei daugiau moksliskai: "Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas. Tai laikoma sutrikimu tuomet, kai mėnesinės dingsta ilgiau nei 6 mėnesiams. Apie pusei moterų, kurioms diagnozuojama amenorėja, tai atsitinka dėl genetinių priežasčių."
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?


Nemanau, kad į šį klausimą įmanoma atsakyti nepažįstant žmogaus...
Atsakyti
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 23:24)
"Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas.
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?

Saknys motinoje, bet pats zmogus periima toki mamos mastyma, pritaria tam.
pvz. berniukui buti geriau nei mergaitei, moterys nesvarios, moteriskos dienos baisus vargas ir t.d.

ir pvz. is knygos smile.gif
QUOTE
Есть два стресса, которые у женщины связаны с грехом. Первый стресс вызывает нарушения менструального цикла, то есть опаздывание менструаций или вообще их отсутствие, а второй – приводит к невозможности получить оргазм.



Пример из жизни.

Пришла ко мне на прием женщина, ей 42 года, но у нее в жизни ни разу не было менструаций. Она хотела тоже испытать менструации. Несмотря на то что другие женщины говорили ей, какая она счастливая, что у нее этого нет: это противно, и так плохо, и так грязно. К сожалению, таково женское отношение к природному очищению! Ведь менструация чистит женщину.

Я задаю себе вопрос, если нет менструаций, какой стресс не дает им начаться? Вижу – это желание доказывать, что она чиста. Говорю женщине об этом. Она отвечает: «Конечно, это ведь было самое главное для меня в жизни». Она была учительница, очень скромная, умная, внешне привлекательная. Больше у нас разговора с ней не было, женщина ушла. Она прочитала все мои книги, поработала с собой и поняла, что менструация – необходимость. На повторный прием пришла через полгода. У нее было уже три менструации точно через 28 суток. Значит, нарушение менструального цикла стояло за желанием доказывать свою чистоту. Пожалуйста, доказывай. Ты такая чистая, что даже менструаций у тебя нет.....
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, priverte susimastyti gluosnio pateiktas pavyzdys is knygos. Ir mano pacios mintys bei atsakomybe, t.y. net nesusimasciau, kad vaikysteje uzfiksuoti/isgirsti dalykai taip istrigtu, kad pasiliktu pasamoneje kaip negincijama tiesa, ir turetu tiek itakos dabarciai..
Atsakyti
QUOTE(aleasta @ 2011 02 16, 23:24)
Sitas klausimas jau seniai kankina mane - nuo pat menesiniu atsiradimo pradzios, jos man labai retos, t.y. 1-2 k. per metus. Ir tesiasi jau 12 metu. Lankiausi pas dvi ginekologes, tai israsydavo kontraceptiniu, ju isgerus, menesines atsirasdavo, bet jei negeriu, tai nera. O ju gerti visa gyvenima nenoriu. Kiek ieskojau informacijos, tai gali buti susije su saves, kaip moters, suvokimu. Jei daugiau moksliskai: "Amenorėja, tai yra mėnesinių nebuvimas. Tai laikoma sutrikimu tuomet, kai mėnesinės dingsta ilgiau nei 6 mėnesiams. Apie pusei moterų, kurioms diagnozuojama amenorėja, tai atsitinka dėl genetinių priežasčių."
Gal tai gali buti susije su tuo, kad mama manes laukdamasi gere psichoropinius vaistus? Ar kad vietoj manes tevai labiau lauke berniuko, nei mergaites?


Tikrai gali būti susiję su tuo,ką paminėjote..Mėnesinės merginoms pilnai sureguliarėja tuomet,kai jos pripažįsta save kaip Moterį..O koks jūsų pačios kontaktas su mėnesinėmis?Ką mama pasakojo apie jas,kai tik atsirado jos?-tokie ir panašūs klausimai sau gali duoti teigiamų poslinkių šitoj srity..Dar labai rekomenduočiau NŠP(natūralaus šeimos planavimo) kursus-gali pasirodyti,kad jie skirti apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo,bet ten pateikiama daug vertingos informacijos apie tai,kaip sekti savo ciklą,kaip atpažinti vaisingumą ir tai pritaikius savo gyvenime-gerėja moteriška sveikata smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 17 vasario 2011 - 01:03
Manau taip: mėnesinių nebuvimas gali rodyti, kad moteris nepripažįsta savo moteriškumo ir nėra noro būti motina...
Kontraceptikų naudojimas- savęs apgavystė. Naudojant kontraceptikus būna netikros mėnesinės...Tikrosios yra skirto fiziniam ir dvasiniam moters apsivalymui...
Atsakyti
laba
noreciau daugiau suzinoti apie tarpsonkauliniu nervu sakneliu uzdegima
jau savaite kankinuosi skausmu.man tai bune beveik kasmet,ir visad ziema.todel sau ivardinusi-perpute mane,persalau....
kiek atsimenu,mano mamai itin daznai budavo,neziurint ar vasara ar ziema

aciu
Atsakyti