Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugotis po gimdymo?

QUOTE
Kažkada seniai seniai prieš kokius 2-3 metus aš irgi ieškojau MaybeBaby ir radau jį tik Aušlavio vaistinėj, Vilniuj Tilto gatvėj. Nieks nebandėt į ją nukulniuot ar pasiskambint?


Bandėm bandėm  ;), ką tik skambinau ir skambinau į vaistinių informaciją, nerado, kad kas pardavinėtų tokius dalykėlius. Dar užklausiau Santariškių vaistinėj, žadėjo pranešt, jei ras pas ką iš tiekėjų. Tai ir visas informuosiu, jei tik ką sužinosiu  8). Tik abejoju, nes kad jau taip neikur nėra...
Atrodo, kad teks įsigyti tą didelį aparačiuką pabrangiai iš Arboritos (www.arborita.lt )  ???
Atsakyti
Aš praėjau jau tuos kelius, kuriuos jūs vaikštote po vaistines ir nėra ir nebus tų "Maybe baby". Paklausos nebuvo, nebeprekiauja ir artimiausiu metu nežada prekiauti. Šeimos planavimo centre nusipirkau ARBOR ir viskas liuks. Kol kas nenėščia (reiškiasi naudotis išmokau, tik pirmus 3 mėn. perspėja naudotis papildomomis apsisaugojimo priemonėmis),o kai norėsiu būti nėščia, tai bent žinosiu kada man tas diedas ypatingai reikalingas (be reikalo naudojamas dar susidėvės greit...) ;D ;D Labai esu patenkinta.Nes man bet kokios kontraceptinės tabletės sukeldavo pašalinį poveikį, o kitos priemonės nelabai priimtinos dėl nepatogumo, dėl brangumo ir t.t. Pasidariau natūralistė, nors anksčiau apie tai nebūčiau net pagalvojusi...
Atsakyti
As tai desiuos spirale ir taskas! Tabletes vis tiek pamirsiu isgert, o kitos priemones man nepriimtinos. Visokie tepaliukai ir kitokie vienkartiniai s :-/ Toks jausmas, kad seksas turi vykt pagal plana. O man labiau spontaniskai, netiketai patinka. Todel tik spirale
Atsakyti
O mane atbaidė spiralė, kai sužinojau, jog tuos "ūsiukus" kai kada vyrai jaučia, o jei hormoninė spiralė, tai brangi ir siūloma ilgesniam laikui (pvz. 3 - 5 m), o aš kitąmet vėl noriu bandyt pastot, taigi finansiškai nenaudinga. Visos kaip susitarę tvirtina, kad tos "paprastos" spiralės padidina kraujavimą menstruacijų metu. Taigi nenoriu, kad mano viena (arba dvi) "džiaugsmo" diena (-os), peraugtų į amžinybę..
Atsakyti
QUOTE
Aš praėjau jau tuos kelius, kuriuos jūs vaikštote po vaistines ir nėra ir nebus tų "Maybe baby". Paklausos nebuvo, nebeprekiauja ir artimiausiu metu nežada prekiauti. Šeimos planavimo centre nusipirkau ARBOR ir viskas liuks. Kol kas nenėščia (reiškiasi naudotis išmokau, tik pirmus 3 mėn. perspėja naudotis papildomomis apsisaugojimo priemonėmis),o kai norėsiu būti nėščia, tai bent žinosiu kada man tas diedas ypatingai reikalingas (be reikalo naudojamas dar susidėvės greit...) ;D ;D Labai esu patenkinta.Nes man bet kokios kontraceptinės tabletės sukeldavo pašalinį poveikį, o kitos priemonės nelabai priimtinos dėl nepatogumo, dėl brangumo ir t.t. Pasidariau natūralistė, nors anksčiau apie tai nebūčiau net pagalvojusi...


Kazkaip pamasciau, kad... Moterys, merginos, juk tie spermiukai buna, kad pasislepia kur ten pas mus  ;D ir gali but gyvi 3 dienas, o tas "Maybe Baby" ir pan. parodo tik to ryto "galejima-negalejima" :'(... Ka jus apie taj manot? m?...
Atsakyti
QUOTE


Kazkaip pamasciau, kad... Moterys, merginos, juk tie spermiukai buna, kad pasislepia kur ten pas mus  ;D ir gali but gyvi 3 dienas, o tas "Maybe Baby" ir pan. parodo tik to ryto "galejima-negalejima" :'(... Ka jus apie taj manot? m?...


Tai apie tą rašo ir to aparačiuko instrukcijoje - dėl to ir patariama pirmus tris mėnesius naudotis papildomomis priemonėmis, kol išmoksi savo ciklą pažint  :smile.gif.  O aparačiukas rodo ir dienas, kurios jau artėja prie galėjimo, nors dar nėravlabai pavojingos - tik reikia išmokt jį "skaityt" teisingai  ;) wink.gif.
Atsakyti
Esu maciusi MaybeBaybe naudojama vienos drauges. Bet kai pati Vilniuje ieskojau, tai kaip ir visoms, rasti nepavyko. Bet yra kitas aparaciukas, Arbor. Panasus, veikia taip pat. Cia adresiukas, galit daugiau pasiskaityti, uzsisakyti:
http://www.arborita....LT/uzsakyti.htm
Atsakyti
QUOTE
Kazkaip pamasciau, kad... Moterys, merginos, juk tie spermiukai buna, kad pasislepia kur ten pas mus   ir gali but gyvi 3 dienas, o tas "Maybe Baby" ir pan. parodo tik to ryto "galejima-negalejima" ... Ka jus apie taj manot? m?...


Pradzia visada buna neaiski  ;) Uztat pabaiga aiski ir garantuota smile.gif Ir turi dvi savaites laisves. Manau, kad vaisingu dienu pabaiga priejus nera prasmes ten toliau savo seiles tyrineti.

Beje, pabandykit vyro seiles patyrineti. Pamatysit - jiems visada paparciai is seiliu skleidziasi  ;D
Atsakyti
Sakykit, o del kontraceptiniu tableciu jus tariates su gydytoja, ar nusprendziate pacios, pasiklausiusios draugiu patarimu ?
Atsakyti
Bla bla bla...Moteros delfy skaičiau, kad mokslininkai neseniai nustatė, kad daugelis moterų per vieną menstruacijų ciklą ovuliuoja du kartus. Vat čia tai siaubas! Vadinasi, kad vaisingų ir nevaisingų dienų skaičiavimas- tik mitas. Jei juo naudojates ir lyg šiol nepastojote, tai reiškia, kad esat ne itin vaisingos, arba itin sekmingos. Iš šešiasdešimt tirtų vaisingo amžiaus moterų du kart per mėnėsį ovuliavo atrodo 16. tikslai nepamenu. Bandžiau tą straipsnį atknist, bet nepavyko.
 Ne veltui sakoma, kad yra tokių moterų, kurios ir nuo skersvejo pastoja  ;DO aš lyg tyčia priklausau tai visliūjų giminei...visi naturalūs metodai, tiek pat naudos-kiek stiklinė vandens prieš seksą...
Atsakyti
QUOTE
Bla bla bla...Moteros delfy skaičiau, kad mokslininkai neseniai nustatė, kad daugelis moterų per vieną menstruacijų ciklą ovuliuoja du kartus. Vat čia tai siaubas! Vadinasi, kad vaisingų ir nevaisingų dienų skaičiavimas- tik mitas. .


Na  dienu skaiciavimas tai tikrai joks apsisaugojimo metodas  ;D ;D Faktas
Atsakyti
teisingai pagyvenusios moterys sako,kad nesisaugoti galima tik 3 dienas pries menesines ir 3 dienas po ju smile.gif
Atsakyti