Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugotis po gimdymo?

Gerai, Gudra, kad parasei apie  "maby baby", o tai ir as jau buvau pasiruosus uzsisakyt ta brangu "agregata"..TIkiuosi, pavyks rasti ...Beje, praejo jau 9 menesiai po gimdymo ir vis dar nesulaukiu savo dienu..Netgi porakart buvau nusipirkusi nestumo testa, bet nieko wink.gif
Gudra, o ta seiliu forma aiskiai matosi? Nereikia po kelis kart bandyti ir aiskintis, papartis tai vis del to ar grudeliai? Ir - tarkim, pasiziurejai ryte, o vakare situacija negali imti ir pasikeisti?
Atsakyti
QUOTE
o ta seiliu forma aiskiai matosi? Nereikia po kelis kart bandyti ir aiskintis, papartis tai vis del to ar grudeliai? Ir - tarkim, pasiziurejai ryte, o vakare situacija negali imti ir pasikeisti?


Labai aiskiai matosi  :D
Yra tik vienas dalykas ko reikia nepamirsti - KAS RYTA pasitikrinti (kaip kontraceptinem tabletem - kas diena isgerti  ;) )

Po metu as jau galedavau pagal savo savijauta pasakyti kada arteja vaisingas periodas. Aisku vis tiek saziningai pasitikrindavau.
Man jau vien tam, kad geriau pazinti savo kuna tas maybebaby pasirode labai naudingas.
Atsakyti
Maybebaby pokycius pradeda rodyti ~5 d. iki ovuliacijos.

Nelabai tikiu kad tavo organizme hormonu kiekis shoks per 12 val taip kaip pakyla per 5 paras. Itariu gali savijauta but nekokia nuo tokio suolio ;D.
Atsakyti
Tai ar kas radot kokioj vaistinej ta Maybebaby? Suintrigavai, Gudra wink.gif. Ruosiuosi uzsisakyti cia rastu internetiniu adresu. Aisku, nesinori uz ta pati daikta moketi vos ne tris kartus daugiau. Duokit zinia, jei rasit vaistinej,gerai?
Atsakyti
va radau apie piliules su nuorodomis net i 2003 skelbtais moksliniais darbais

http://www3.vdu.lt/life/pv/Kpil.htm

paskutiniai tyrimu rezultatai manes tikrai nenudziugino  :-[
Atsakyti
QUOTE
Naturaliu apsisaugojimo metodu vsai nepasitikiu, o nutrauktas aktas kiek žinau abai nesveika vyrams. :'( :-[ >:(


O kiek tas nesveika ? As irgi esu kazka girdejus tuo klausimu, bet noretusi zinoti konkreciau. Gal kas turite nuoruodu  i saitus, ar panasiai ?

O tai niekas dar nerado to aparaciuko ? Kazin, ar yra jo Klaipedoje ?
Atsakyti
Nius, mamos...
Nezinau, kaip kituose miestuose, bet Klaipedoj to aparaciuko (MaybeBaby) NERA !!!  :'( Ieskojom su ziburiu ir neradom ! Visos vaistininkes ziuri  :o akis isputusios ir sako, kad tai tikriausiai naujiena (!) ir iki Lietuvos dar nera atejus...
Kaip ten Vilniuj, Kaune ?? Aliooo....
Atsakyti
Kaip saugotis po gimdymo  ??? ??? ??? Gert arbata su citrina  ;D ;D ;D vietoj to  ;D ;D ;D. As jau penkis menesius tuo sekmingai uzsiimu, o jei dar iskaiciuosim sesis menesius susilaikymo nestumo metu...

Man tiesiog iki siol nesinorejo. Artimiausiu metu ketinu pradeti  [smiley=sex2.gif], nes tiesiog diedo jau gaila  ;D. Tik va, kokias apsaugos priemones reikes naudoti, nezinau. Tos vienkartines zvakutes ir apskritai vienkartines priemones man susizavejimo nekelia. Pirma syki po tokio susilaikymo noreciau, kad viskas ivyktu spontaniskai, o ne is anksto suplanavus
Atsakyti
QUOTE
Nius, mamos...
Nezinau, kaip kituose miestuose, bet Klaipedoj to aparaciuko (MaybeBaby) NERA !!!  :'( Ieskojom su ziburiu ir neradom ! Visos vaistininkes ziuri  ohmy.gif akis isputusios ir sako, kad tai tikriausiai naujiena (!) ir iki Lietuvos dar nera atejus...
Kaip ten Vilniuj, Kaune ?? Aliooo....


Niu vat isivaizduoji ir Vilniuje niekur nerandu  ???
1999 Vilniaus vaistinese tai nebuvo naujiena, o dabar jau pasidare naujiena  ;D
Ka cia bepridursi...
Uzeisiu dar i seimos planavimo centra, gal jie kokios info tures (tada butent pas ten man ir parode)
Atsakyti
merginos, kajp su tuo Maybe Baby? Ar radot kuri ir kur? As ziauriai susidomejau...
Atsakyti
Asmeniškai aš kiek vaistinėse klausinėjau,nei vienoje nieko apie tokį "Maybe Baby"negirdėjo  ???
Gal papraščiausiai ne į tas vaistines užėjau  wink.gif
Atsakyti
Kažkada seniai seniai prieš kokius 2-3 metus aš irgi ieškojau MaybeBaby ir radau jį tik Aušlavio vaistinėj, Vilniuj Tilto gatvėj. Nieks nebandėt į ją nukulniuot ar pasiskambint?
Atsakyti