Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugotis po gimdymo?

eeeeeee, neradau niekur !! Gudra, kokioj vaistinej pirkai ? Ar euro vaistinese buna ?
Atsakyti
po gimdymo ketinu vartoti nechormoninius kontraceptikus. jie tinka ir maitinancioms mamos  :smile.gif kolkas nesikonsultavau su gydytoja siuo klausimu, ankstoka dar  ;D
Atsakyti
QUOTE
Pas mane toks berods
http://www.maybeit.com/maybebaby.htm

  tavasis butent toks kaip tame puslapyje ?
Atsakyti
TauRe,

Taip toks. Man tai tiko ir patiko  :D
o su kontraceptinem niekaip grybelio negalejau atsikratyti. Atsinaujindavo ir atsinaujindavo.

Irena,

As pirkau savo mikrorajone vaistineje. Bet tai buvo pries gerus 4 metus. Tada dar Eurovaistiniu tinklo nebuvo.
Atsakyti
Mamos, rasit kur "MaybeBaby" praneskit. Gal ju isvis nebeparduoda ?


Gudra, o tai kiek ilgam jo uztenka, gal visam gyvenimuj  wink.gif ?
Kazkodeltais, tame puslapyje labai brangiai jis kainuoja, galvojau uzsisakyt.
Atsakyti
as pamenu, pries gerus 4-5 metus ta mabybaby reklamuodavo per telika  Lietuvoje  ;)
 siaip idomus daiktas, gana intriguojantis, reikes apmastyti sita buda, aciu Gudra  ;)
Atsakyti
Net keliuose straipsniuose skaičiau,kad neretai pasitaiko moterims,kai per vieną ciklą vienas po kito subręsta du ar net trys kiaušinėliai.Tokiais atvejais natūralūs nėštumo reguliavimo būdai netenka prasmės.Turbūt čia priežastis,kad tokie metodai neretai paveda.
Atsakyti
Irena,
tas maybebay tarnaus tiek kiek tau reikes smile.gif Ten gi nieko gendancio nera.... na tik fiziskai gali sunaikinti-sudauzyti, sutraiskyti ir pan.

QUOTE
Net keliuose straipsniuose skaičiau,kad neretai pasitaiko moterims,kai per vieną ciklą vienas po kito subręsta du ar net trys kiaušinėliai.Tokiais atvejais natūralūs nėštumo reguliavimo būdai netenka prasmės.Turbūt čia priežastis,kad tokie metodai neretai paveda.


Tai priezastis del kurios paveda vadinamasis 'skaiciavimo' arba 'kalendorinis' metodas. Jis netinka ir toms kuriu ciklas nereguliarus (mano toks buvo) arba labai ilgas.
Bet sis metodas yra tik vienas is naturaliu ir be to pats nepatikimiausias  ;D

O tie kurie susije su hormoniniais pakitimais laikomi patikimais -  Perl indeksas 98 (trecios kartos kontraceptiku 99)
Maybebaby principas ir yra paremtas organizmo hormonu sukeltu pokyciu stebejimu ir jo patikimumas laikomas 98.

Atsakyti
Atsiprasau - pats nepatikimiausias naturalus 'saugojimosi' budas tai nutrauktas aktas  ;D  ;D  ;D
Atsakyti
Naturaliu apsisaugojimo metodu vsai nepasitikiu, o nutrauktas aktas kiek žinau abai nesveika vyrams. :'( :-[ >:(
Atsakyti
Palaukit, palaukit, o tai kaip saugotis reikes, kai bus "vaisingos" dienos, pagal ta "maybebaby". Susilaikyt, ar naudotis tuo nepatikimu nutrauktu aktu ?

Gudra, atsiprasau, uz asmenini klausima, taciau: kaip tu darai ?
Atsakyti
QUOTE
Palaukit, palaukit, o tai kaip saugotis reikes, kai bus "vaisingos" dienos, pagal ta "maybebaby". Susilaikyt, ar naudotis tuo nepatikimu nutrauktu aktu ?

Gudra, atsiprasau, uz asmenini klausima, taciau: kaip tu darai ?


Mes susilaikydavom  :D

Beje menesines man dar nesugrizo iki siol, nors diena jau 3 men kaip nemaitinu...
Atsakyti