Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(Lineta* @ 2011 03 06, 12:59)
mamytes, kurios dabar ten gimdete, tai leidzia savais rubiukais rengti ar ne? as kaip supratau, kad jie rengia savo steriliais rubeliais, okai isvaziuoji is ligonines aprengi savo. Tai kaip cia, gal si jau pasenusi tvarka ir mano zinios senos?



Oficialiai jie laikosi principo, arba visi jų rūbeliai, arba visi mamytės. Na aišku išskyrus vilnones kojinytes. Nors iš bėdos ir jas savas duoda smile.gif Nors man vieną dieną pamiršo atnešti apatinius marškinėlius, tai paklausė ar turėsiu kuo aprengti ir tądien savais rengėmis.
Atsakyti
na as, asmeniskai, nedrisciau iskart tos mamytes kaltinti, kad ji pati kalta, kad viskas jai neptiko, ar kazkas panasaus.
tiesiog is savo patirties zinau, kad, kai kitas zmogus nesusiduria su bloga pieziura, jam sunku isivaizduoti, kad gali buti kitaip. Tokiu budu galvojama, kad negerai yra kazkas su pacia mama, atseit ji pati nemaloniai bendrauja, elgiasi ir panasiai.
As gimdziau kituose gimdymo namuose, bet ten man nepatiko, nes prasta prieziura po gimdymo buvo, niekas neateidavo paklaust ar ko nereikia ir panasiai. Truko ir svaros, tuoletas buvo nevalomas visas tas dienas kol gulejau, paketai metesi net ant zemes, apie kvapa isvis tyliu doh.gif
o kai parasiau savo atsiliepimus, tai dauguma mamu, kurioms viskas patiko, negalejo patiketi ir aiskino, atseit, kad as pati ponia, kad jei noriu viesbucio rinkciausi privacius gimdymo namus ir panasiai... o jei ko truksta, ar nori pagalbos, tai reikia paciai eiti ieskoti sesuciu ir visko prasyti...
gerai, kad visgi atsirado keletas mamu, kuriu nuomone sutapo su maniske, tai nepasijauciau kaip kokia nenormali, kuriai vienintelei daug kas nepatiko...
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2011 03 06, 12:27)
bet kodel man atrodo, kad cia tas variantas kada "viskas visada negerai, visi blogi, nieks nepriziuri ir pan."  g.gif

taip taip.... manes visiskai neitikino kad ten blogai ir savo sprendimo ten gimdyti nepakeiciau.... nuo zmogaus daug priklauso. pvz man nekiltu mintis eit ten ir koliotis kad patalyne nekeista ar grindys nevalytos, koliot valytoja kuri atlieka savo darba, jeigu yra lankymo valandos tai ir reikia ju laikytis,o isimties atveju galima graziai susitart kad ileistu doh.gif vis delto manau ligoninej reikia laikytis ligonines tvarkos, o ne diktuot savo salygas nuvaziavus doh.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
o sakykit vienvieteje mokamoje palatoje kur para 50lt kainuoja, yra kokia nors lovele teciui nakvot? g.gif ir wc su dusu ten vietoje, ar reik eit i bendra?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 03 08, 11:50)
o sakykit vienvieteje mokamoje palatoje kur para 50lt kainuoja, yra kokia nors lovele teciui nakvot? g.gif ir wc su dusu ten vietoje, ar reik eit i bendra?


Tėčiui duoda sulankstoma lovytę. Dušas ir tualetas taip pat vietoje. Kiek pamenu yra arbatinis, TV, fenas. Duše rankšluosčių džiovintuvas.
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2011 03 08, 12:07)
Tėčiui duoda sulankstoma lovytę. Dušas ir tualetas taip pat vietoje. Kiek pamenu yra arbatinis, TV, fenas. Duše rankšluosčių džiovintuvas.

tai tik atvaziavus gimdyt reikia pasakyti jeigu noretume mokamos tos vienvietes? kazin labai jos buna uzimtos? kaip klinikose tai reik eilej stovet...
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 03 08, 12:16)
tai tik atvaziavus gimdyt reikia pasakyti jeigu noretume mokamos tos vienvietes? kazin labai jos buna uzimtos? kaip klinikose tai reik eilej stovet...


Kiek girdėjau tai palatas skiria, kai pagimdai, nes pvz. man buvo CP, tai naktį dar laikė intensyvioj. O rytą tada jau perkėlė kur norėjau. Niekas juk nežino kiek užtruks gimdymas, bet pasiteiraut galima ir tik atvažiavus 4u.gif
Atsakyti
galima pasiderint šiek tiek iš anksto smile.gif bet čia nuo pamainos priklauso
Atsakyti
Tikrai gal nuo pamainos priklauso, nes mes tik atvyke bandem tartis, bet deja kol pagimdziau pries mane pora moteru greiciau pagimde, tai neliko mokamu palatu schmoll.gif bet buvo labai gerai ir nemokamoj vienvietei palatai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 03 08, 10:50)
o sakykit vienvieteje mokamoje palatoje kur para 50lt kainuoja, yra kokia nors lovele teciui nakvot? g.gif ir wc su dusu ten vietoje, ar reik eit i bendra?



QUOTE(rozine_svajone @ 2011 03 08, 11:16)
tai tik atvaziavus gimdyt reikia pasakyti jeigu noretume mokamos tos vienvietes? kazin labai jos buna uzimtos? kaip klinikose tai reik eilej stovet...


pries savaite gimdziau, paklausus apie palatas, pasake, kad kai pagimdysiu...
gyvenau 17, nesiulyciau jos.. nes labai maza, nezmoniskai karsta, dregna doh.gif
ir dusas paluzes, bega pro visus galus, nes slanga issinerus... teciui yra sulankstoma lova, tv, virdulys.
bet sakau, didziausias minusas - oro trukumas.
per skyriu buvo trys leliukai, zodziu tuscia.. jokiu eiliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 03 08, 12:16)
tai tik atvaziavus gimdyt reikia pasakyti jeigu noretume mokamos tos vienvietes? kazin labai jos buna uzimtos? kaip klinikose tai reik eilej stovet...


Kai aš pas sesutę klausiau kaip reikia daryti dėl tų mokamų palatų, tai ji man iškart - atvažiavus pasakyk, kad norėsi jos, o tada tau budintis personalas pasakus ką daryti, nes būna sausakimša, o būna kad net leidžia vyrui užeit į vieną kitą palatą ir pasirinkti į kurią nori mirksiukas.gif
Atsakyti