Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(Deimoote @ 2011 03 15, 17:50)
buvo padaryta... o jeigu tau juokinga kas liecia vaiko sveikata, tai juokis bet tik  ziurek neprisijuok nes ir pati turi vaika kaip matau...
juokdare matai atsirado




Kokia Jus pikta.......Nepykit,mums tik idomu kas nutiko Jums.
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2011 03 15, 16:50)
buvo padaryta... o jeigu tau juokinga kas liecia vaiko sveikata, tai juokis bet tik  ziurek neprisijuok nes ir pati turi vaika kaip matau...
juokdare matai atsirado

mes visos tik laukiam konkretesnio paaiskinimo, nes tu tik parasai ir papasakoji apstrakciai viska. Tokiu budu mes negalime susidaryti atitinkamos nuomones.. Pasakok geriau viska nuo a iki z, kad mes visos viska suprastume, o ne tu viena
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2011 03 15, 17:23)
Kokia Jus pikta.......Nepykit,mums tik idomu kas nutiko Jums.



kas liecia vaikucio sveikata, tai tikrai nemanau kad is to reikia saipytis ar juoktis., nes visos turime vaiku ir negali zinot kas gali nutikti viena diena..zodziu..

o nutiko tas kad gimdymo metu buvo naudojamas vakuumas. Is pirmo karto nepavyko todel naudojo dar karta. Ir viso to pasekme: vaikui ant galvytes dvi nezmoniskos kafelhematomos, akyse kraujosruvos ir padidejas jautrumas net krupciojimas nuo menkiausio garso ar prisilietimo. Praejus beveik metams akys susitvarke, tas jautrumas beveik isnyko. Bet liko viena hematoma,ji sukaulejo. Tiesa turejom dar ir hidrocefalija bet buvo tik pati pradzia ligos tai spejom issigydyti. Konsultavomes su neurologais ir neurochirurgais tai iseitis tik viena: sulaukus 1metuku plastine-rekonstrukcine galvytes operacija. Reikes atidaryti ta vieta kur yra sukaulejimas ir pasalinti susidariusia kremzle. Tai tiek.

O kalti del viso sito medikai. Pacios daktares veliau pripazio po visu pykciu ir barniu. Atsakymas buvo toks kad galejom daryti cezario pjuvi bet nedare nes galvojom kad nebus jokiu padariniu (griuk negyvas nuo tokio atsakymo) Del vakuumo kodel nepavyko is pirmo karto tai gydytoja patyre stresa jaudinosi ir todel nepavyko. Absurdas is didziosios raides!
Atsakyti
Pagyrimo ir padekos verta tik anesteozologe kuri dare epidurini. Fantastiska moteris,tikra savo srities profesionale. Neatsimenu vardo ir pavardes, bet su akinukais ir garbanota smile.gif
Atsakyti
Manau, kad daugeliui iš mūsų tapo aiški jūsų situacija r toks nusistatymas prieš šiuos gimdymo namus smile.gif Ačiū, kad viską paaiškinote smile.gif Linkime pačios didžiausios stiprybės ir sėkmės 4u.gif
Labai viliuosi, kad tai buvo vienas vienintelis tokio lygio nutikimas šiuose gimdymo namuose ir nė vienai iš mūsų neteks susidurti su kažkuo panašiu mirksiukas.gif
nestuke.gif laikykimės ir laimingai laukime savo mažylių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2011 03 15, 16:50)
buvo padaryta... o jeigu tau juokinga kas liecia vaiko sveikata, tai juokis bet tik  ziurek neprisijuok nes ir pati turi vaika kaip matau...
juokdare matai atsirado

Na po paaiškinimo pasidarė aiškesnė situacija. Nlaimingą atsitikimą turėjau ir aš po antro gimdimo Mažylyje, vaikas atsidūrė KMUK reanimacijoje, kaip paaiškėjo naujagimių gydytojų "dėka", bet kitus du vaikus vistiek važiavau ten gimdyti ir esu patenkinta, kitos minties net nekilo, kur gimdyt ax.gif Visuose gimdymo namuose, pasitaiko visokių ir nelaimingų atsitikimų, juk daktarai ne dievai ir ne visagaliai
Atsakyti
as cia gal ne visai i tema blush2.gif bet jei uzsiregistravau apziurai pas gydytoja mazylio gimdymo namuose ar reikejo perspeti, kad noresiu echoskopo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 03 16, 16:43)
as cia gal ne visai i tema  blush2.gif  bet jei uzsiregistravau apziurai pas gydytoja mazylio gimdymo namuose ar reikejo perspeti, kad noresiu echoskopo?  g.gif


Gydytoja pati paskiria, kai reikia (būtinas pagal laiką echo arba kyla kažkokių neramumų jai dėl mažylio). Šiaip nėštumo metu rekomenduoju 1-2kartus tik daryti echo, jei nėštumas sėkmingas.
Asmeniškai aš jau turėjau 5 tokius tyrimus, bet mano nėštumas labai sunkus, daug kartų gulėjau ligoninėj smile.gif
Kuo mažiau mažylio ramybė pilvely drumsčiama, tuo vėliau jis geriau jausis smile.gif

Jei vistiek labai norėsi, o gydytoja nepaskirs - tuomet pati paprašyk. Gydytoja gali bandyti atkalbėti tave ir jei tavęs ir tai neįtikins, ji privalo patikrinti arba išrašyti siuntimą (bet gali tekti susmokėti už jį, berots 10lt)
Atsakyti
Butinai prasyk echoskopo 4u.gif Juk jie dabar turi 4D !!!!!! Esu pas juos darius jau du kart,likome labai patenkinti. Padaro nuotraukas,iraso i diska,zodziu visa seima esame patenkinti. Netgi matosi i ka panasus musu leliukas. Liuks!!!!!! 4u.gif O siaip mano nestumas yra labai lengvas ir jau i pabaiga,o echo turejau jau 5. Kiek paprasau,tiek ir daro. 3 kart dare silainiu poliklinikoje ir 2 kartus Mazylyje.
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 03 16, 18:03)
Gydytoja pati paskiria, kai reikia (būtinas pagal laiką echo arba kyla kažkokių neramumų jai dėl mažylio). Šiaip nėštumo metu rekomenduoju 1-2kartus tik daryti echo, jei nėštumas sėkmingas.
Asmeniškai aš jau turėjau 5 tokius tyrimus, bet mano nėštumas labai sunkus, daug kartų gulėjau ligoninėj smile.gif
Kuo mažiau mažylio ramybė pilvely drumsčiama, tuo vėliau jis geriau jausis smile.gif

Jei vistiek labai norėsi, o gydytoja nepaskirs - tuomet pati paprašyk. Gydytoja gali bandyti atkalbėti tave ir jei tavęs ir tai neįtikins, ji privalo patikrinti arba išrašyti siuntimą (bet gali tekti susmokėti už jį, berots 10lt)



bet ar imanoma, kad ta pacia diena padarytu? ar turi echo kabinete? nes pati esu ne kauniete, tai man toloka vazineti, noretusi, kad ta pacia diena butu echo.
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 03 16, 18:19)
bet ar imanoma, kad ta pacia diena padarytu? ar turi echo kabinete? nes pati esu ne kauniete, tai man toloka vazineti, noretusi, kad ta pacia diena butu echo.

yra echo kabinetas, ir daro tada kada daktarei atrodo reik ar susitari rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 03 16, 20:19)
bet ar imanoma, kad ta pacia diena padarytu? ar turi echo kabinete? nes pati esu ne kauniete, tai man toloka vazineti, noretusi, kad ta pacia diena butu echo.





Ta diena kai eisite pas daktare,ta diena ir vedasi i echo kabineta. Tik turite pasakyti kokio echo norite,nes jie ten du yra atskiruose kabinetuose.
Atsakyti