Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(syggguta @ 2011 03 28, 11:32)
sveikos mamytes  4u.gif  noreciau paklausti,kurios nesilanket apziurai mazyli,ir nesitaret atskirai su ten dirbanciu daktaru del gimdymo,ar praneset apie savo atvykima gimdyti is anksto ar ne? ar tiesiog laba diena,as gimdau  ax.gif  nestuke.gif

Aš tai važiuosiu tiesiog laba diena arba labanakt tongue.gif atvažiavau gimdyt. Buvau nuvažiavus nesenai, nes dingo judesiai vaikelio. Pasakiau kokios problemos, sakau nesilankau pas jus, bet gimdysiu čia, tai priėmė maloniai, apžiūrėjo, dar pastebėjo porą valandų ir paleido namo. Pirmą vaikelį ir gimdžiau čia, likau patenkinta, pinigėlių niekam nemokėjau. Tada prieš gimdymą jau gulėjau patologiniam, i jį patekau su prižiūrinčios gydytojos siuntimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justejan: 28 kovo 2011 - 12:59
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 03 22, 16:24)
Vyras gali pasilikti ir nemokamoj, jei palata dviviete tai uz nakti turi moketi 50 Lt, jei palata vienviete tai pastatoma sudedama lovyte - kaina 30 Lt.


Matai, kokios kainos dabar, prieš porą metų, tiek dvivietėj (normalioj lovoj), tiek vienvietėj palatoj (pristatomoj lovoj) vyrui naktis kainavo 15 Lt.
Tik dvivietėj minusas tas, kad jei gimdyvių antplūdis, tai vyras negali likti nakvoti, o vienvietėj visada galės. Bet visur savi pliusai savi minusai, man pvz. būdavo baisu palikti vaikutį vieną palatoj, nors ir miegantį, tai nors ir beprotiškai į tualetą norėdavau, laukdavau, kol kas ateis (vis tiek nebūna, kad ir vyras 24 val./parą būtų). O dvivietėj gali kaimynė lėliuką pažiūrėt. Bet minusas, kad kai kuris lelius pradeda verkt, tai ir kitą prižadina tiek vaikutį, tiek lėliuką.
Atsakyti
QUOTE(syggguta @ 2011 03 28, 11:32)
sveikos mamytes  4u.gif  noreciau paklausti,kurios nesilanket apziurai mazyli,ir nesitaret atskirai su ten dirbanciu daktaru del gimdymo,ar praneset apie savo atvykima gimdyti is anksto ar ne? ar tiesiog laba diena,as gimdau  ax.gif  nestuke.gif

Taip laba diena as gimdau 4u.gif lotuliukas.gif Kai ateina laikas gimdyti tai ir vaziuoji. Gali dar pries tai nuvaziuot apsiziureti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maskanyte: 28 kovo 2011 - 13:33
as ir vaziuosiu taip - laba diena, gimdau biggrin.gif
Atsakyti
laba diena,gal a cia ne i tema paklausiu,bet man idomu,jei as lankausi KKGN pas gyd,bet gimdyt noriu mazylyje ,man gyd minejo kad jei nepagimdysiu iki temino tai reikes eiti i dienos stacionara tai taip iseitu ir gimdyt reiketu KKGN jei pvz prasidetu veikla,o as noreciau i mazyli ir i stacionara dienos vaikscioti kol prasids veikla,tai butinai turbut siuntimo reikia taip?
Atsakyti
QUOTE(Sellija @ 2011 03 28, 14:24)
Matai, kokios kainos dabar, prieš porą metų, tiek dvivietėj (normalioj lovoj), tiek vienvietėj palatoj (pristatomoj lovoj) vyrui naktis kainavo 15 Lt.
Tik dvivietėj minusas tas, kad jei gimdyvių antplūdis, tai vyras negali likti nakvoti, o vienvietėj visada galės. Bet visur savi pliusai savi minusai, man pvz. būdavo baisu palikti vaikutį vieną palatoj, nors ir miegantį, tai nors ir beprotiškai į tualetą norėdavau, laukdavau, kol kas ateis (vis tiek nebūna, kad ir vyras 24 val./parą būtų). O dvivietėj gali kaimynė lėliuką pažiūrėt. Bet minusas, kad kai kuris lelius pradeda verkt, tai ir kitą prižadina tiek vaikutį, tiek lėliuką.


Mes gulėjom prieš du metus, tai kainos buvo tikrai tokios pačios, gal seniau buvo mažesnės 4u.gif
Šįkart mes likom taip pat viskuo patenkinti, bet gulėjom vėl ilgai, nors ir pagimdžiau pati. O bendra pastaba, viskas vistiek priklauso nuo pamainos, yra labai malonių akušerių, yra tokių kurios žiūri daugiau formaliai. Bet kai man užkilo tem, nuėjau į jų kambariuką ir pati nesuprastadama kodėl apsiverkiau greit gavau visą reikalingą pagalbą. Buvau smarkiai kirpta, ir kiekvieną dieną apžiūrėdavo akušerės, darydavo procedūras. Kažkas minėjo jog 17 labai karšta, na radiatorių prisukus, tikrai nėra karšta, be to tem. labai pakyla, kai ateina svečių, tuomet nėra kuo kvėpuot. O šiaip palata tvarkinga, viskas o.k thumbup.gif
Aš gimdyčiau tik čia, nes mano atveju atmosfera gimdymo metu ir priežiūra po jo buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliira: 29 kovo 2011 - 08:36
QUOTE(Aliira @ 2011 03 29, 08:35)
Kažkas minėjo jog 17 labai karšta, na radiatorių prisukus, tikrai nėra karšta, be to tem.  labai pakyla, kai ateina svečių, tuomet nėra kuo kvėpuot....

drinks_cheers.gif Tai gi langa atidarei ir pravedinai. As visa laika laikiau langa siek tiek adara. Ir silta palatoj buvo, ir naujo oro ateidavo. Nors mazyle gime vasario pradzioj per salcius, bet vistiek juk gryno oro reikia. O vedindavau stipriai palata kasdien po vizitacijos ir pries naktini miega. Atidarydavau placiai langa, su mergaite kartu vonioj pasislepdavom biggrin.gif Viskas Ok. O vonioj nuolat langas atidarytas buvo, is ten po biski gaiva eidavo, tik pries plaunant panele uzdarydavau 4u.gif
Cia aisku tinka tom kurios nebijo gaivaus oro biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif o kokius rubus emete savo vyrams i gimdykla? ir apskritai tos, kuriu vyrai pirma nakti nakvojo kartu? ax.gif ar treningus kokius, ar gimdykloj galima buti su dzinsais ir marskineliais g.gif
Atsakyti
na, maniskis buvo su treninginem kelnem ir maikute. buvo salta ziema - bet nesusalo wink.gif manau tinkami ir dzinsai - svarbu kad svarus butu rubai ir tiek. o gimdyklai galima isigyti ligonines rubus - jie kelis litus kainuoja
Atsakyti
Mes pirkom abu kartus vyrui rubus smile.gif jam labai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitukas @ 2011 03 30, 09:01)
na, maniskis buvo su treninginem kelnem ir maikute. buvo salta ziema - bet nesusalo wink.gif manau tinkami ir dzinsai - svarbu kad svarus butu rubai ir tiek. o gimdyklai galima isigyti ligonines rubus - jie kelis litus kainuoja

sveikos, bent jau prieš 5m. į gimdyklą be specialių rūbų net neįleido, dar ir apsiauti kažką pirko tik nepamenu, atrodė tada mano vyras kaip daktaras biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(griiga @ 2011 03 30, 13:09)
sveikos, bent jau prieš 5m. į gimdyklą be specialių rūbų net neįleido, dar ir apsiauti kažką pirko tik nepamenu, atrodė tada  mano vyras kaip daktaras  biggrin.gif .



Du kartus gimdziau siuose GN ir esu viskuo patenkinta ir pas ginekologe lankaus dienos centre tik siuose GN smile.gif O kas del rubu vyrui i gimdykla tai mano vyriuks buvo su svariom treningo kelnem ir maikyte bet turejo ir bliuzona svaru nes abu gimdymai buvo ilgi todel islaukti daugiau nei 10 h sunkoka nuovargis padaro savo ir pasidaro vesu. Bet siaip gimdyklose nera salta smile.gif o apavas buvo paprastos pliazo tapkes ne medziagines smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sariukas: 31 kovo 2011 - 21:49