Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(Ju.Ju @ 2011 03 17, 16:22)
isvadas gavau greitai, net pati buvau susitikus su auditorium, bet.... deja... verysad.gif nieko nemokejau jam, nes maniau akivaizdu kad gydytojai buvo neteisus, taciau....  verysad.gif


tokia tvarka lietuvoj ir nieko nepadarysi ir teisybes nerasi
Atsakyti
norejau paklausti, Mzylyje po gimdymo, kiek laiko dienu mamyte su leliuku, ir kiek kainuoja palata, ar yra nemokamu?ar vis gi geriau imti mokamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2011 03 17, 20:51)
norejau paklausti, Mzylyje po gimdymo, kiek laiko dienu  mamyte su leliuku, ir kiek kainuoja palata, ar yra nemokamu?ar vis gi geriau imti mokamas g.gif




Jei viskas gerai su abiem,tai trecia diena paleidzia. O palatu yra ir mokamu ir nemokamu. Tik reik atvaziavus paprasyti mokamos.
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2011 03 17, 20:27)
Jei viskas gerai su abiem,tai trecia diena paleidzia. O palatu yra ir mokamu ir nemokamu. Tik reik atvaziavus paprasyti mokamos.

nemokamose, turbut kelios gal ir daugiau mamyciu guli unsure.gif
o mokamu kokios kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2011 03 17, 21:49)
nemokamose, turbut kelios gal ir daugiau mamyciu guli unsure.gif
o mokamu kokios kainos? g.gif



Pasiskambink i Mazyli ir bus aisku. Bet esu girdejus lyg 50lt. g.gif
Atsakyti
Vienvietė 50 lt duoda sulankstomą lovytę vyrui, dvivietė 100lt, man atrodo didžiausios palatos nemokamos dvivietės, yra ir vienviečių
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2011 03 17, 15:38)
O mano gydytoja aplamai net nesitos ligonines. Mes tik gimdysim cia mirksiukas.gif


Aš pasakojau būtent apie mažylio tvarką, kurios lankosi Mažylio poliklinikoje (rūsyje) smile.gif Kad visur kitur pati gydytoja viską atlieka, tai aišku smile.gif Aš pasirinkau ir nėštumo priežiūrą, ir gimdymą būtent Mažylyje

QUOTE(Kojotė @ 2011 03 17, 20:49)
nemokamose, turbut kelios gal ir daugiau mamyciu guli unsure.gif
o mokamu kokios kainos? g.gif


Nemokamos palatos: jose gali gulėti visą laiką viena, jei nėra gimdančių daug. Jei gimdančių labai daug ir neužtenka vietos, tuomet į palatą gauni kaimynę su mažyliu. Nemokamoj palatoj negalės pasilikti vyras per naktį ir nėra dušo (jis bendras kolidoriuj)
Mokama palata (vienvietė su pristatoma lovele tėčiui- 50lt arba dvieviete su normalia lova tėčiui - 100lt) turi dušą, wc, tv, virdulį, mažą staliuką ir sofutę svečiams palatoje. Aišku vienvietė nuo dvivietės skiriasi ir savo dydžiu smile.gif
Priežiūra nuo to, kurioj palatoj guli - nesiskiria. Visomis mamytėmis ir jų vaikučiais rūpinasi vienodai.
p.s. jei daro CP tuomet parą laiko po gimdymo praleisite viena intensyvios priežiūros palatoj ir tik vėliau būsite perkelta į normalią palatą. Tuomet ir laiko ilgiau (5-7d)
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 03 18, 11:19)
Aš pasakojau būtent apie mažylio tvarką, kurios lankosi Mažylio poliklinikoje (rūsyje) smile.gif Kad visur kitur pati gydytoja viską atlieka, tai aišku smile.gif Aš pasirinkau ir nėštumo priežiūrą, ir gimdymą būtent Mažylyje
Nemokamos palatos: jose gali gulėti visą laiką viena, jei nėra gimdančių daug. Jei gimdančių labai daug ir neužtenka vietos, tuomet į palatą gauni kaimynę su mažyliu. Nemokamoj palatoj negalės pasilikti vyras per naktį ir nėra dušo (jis bendras kolidoriuj)
Mokama palata (vienvietė su pristatoma lovele tėčiui- 50lt arba dvieviete su normalia lova tėčiui - 100lt) turi dušą, wc, tv, virdulį, mažą staliuką ir sofutę svečiams palatoje. Aišku vienvietė nuo dvivietės skiriasi ir savo dydžiu smile.gif
Priežiūra nuo to, kurioj palatoj guli - nesiskiria. Visomis mamytėmis ir jų vaikučiais rūpinasi vienodai.
p.s. jei daro CP tuomet parą laiko po gimdymo praleisite viena intensyvios priežiūros palatoj ir tik vėliau būsite perkelta į normalią palatą. Tuomet ir laiko ilgiau (5-7d)



Vyras gali pasilikti ir nemokamoj, jei palata dviviete tai uz nakti turi moketi 50 Lt, jei palata vienviete tai pastatoma sudedama lovyte - kaina 30 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 03 22, 17:24)
Vyras gali pasilikti ir nemokamoj, jei palata dviviete tai uz nakti turi moketi 50 Lt, jei palata vienviete tai pastatoma sudedama lovyte - kaina 30 Lt.


Čia turėjau omeny, kad jeigu gauni kambariokę - palatos draugę, tai vyrui niekas nebeleidžia nakvoti smile.gif
Bet šiaip tu teisi - jei palatoj esi viena - vyras gali susimokėti papildomai ir pasilikti miegoti tada smile.gif
Atsakyti
Sie GN nuostabus thumbup.gif Gimdziau dvi dukrytes abu gimdymai buvo sunkus ir ilgi keites kelios pamainos ne vienam nemokejom ne lito likau patenkinta visa prieziura tike per gimdyma tiek po jo.. ir jei dar kada planuosim vaikeli ir reikes gimdyti tai tik siuose GN 4u.gif
Atsakyti
mielosios mamytes, nepykit isikisu i jusu pokalby mirksiukas.gif gimdziau pati siuose gimdymo namuose pries 10men, viskas man ten patiko ir tiko , bet cia manau zinokit kiekvienai skirtingai bus nuomones apie siuos GN nes nevisu musu poreikiai ir lukesciai sutampa mirksiukas.gif



o kas del to vakumo, tai as issakysiu savo nuomone wink.gif
bet tai tik mano nuomone, todel nebutina reaguoti kaip nors i tai, tai va
as gimdziau su epidura ir iskarto buvau nusprendus tam, man ir skatinamus leido, nes pries tai prakirpo vandenis, nes as jau maldavau kad mane leistu gimdyt biggrin.gif nes su tokiu pilvu buvo jau neimanoma doh.gif tai va, noriu pasakyt kad salia manes kitoj gimdykloj gimde mano "padruske" kaip as ja praminiau ta diena, ir issikalbejom juk su gydytoja vistiek kas kaip, kaip sekasi jai gimdyt kaip man ir ,t,tai ji kategoriskai atsisake epiduros, ir mergyte jos teko traukti vakumu, nes jis neturejo jegu jau isstumti jos po saremiu skausmo, na va o as pagimdziau pati ir be jokio vargo,
ir tikrai nesakau kad man buvo lengva , nes susileidau epidura, jauciau viska tik turejau jegu manau 100 kart daugiau, taiva ir gime man dovydas 4565kg ir viskas gerai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif noreciau paklausti,kurios nesilanket apziurai mazyli,ir nesitaret atskirai su ten dirbanciu daktaru del gimdymo,ar praneset apie savo atvykima gimdyti is anksto ar ne? ar tiesiog laba diena,as gimdau ax.gif nestuke.gif
Atsakyti