Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(Dinulyte @ 2011 03 16, 20:28)
Ta diena kai eisite pas daktare,ta diena ir vedasi i echo kabineta. Tik turite pasakyti kokio echo norite,nes jie ten du yra atskiruose kabinetuose.

dėl 3/4d tai tikrai reikia is anksto tartis. plius tikrai zinau, kad sito tyrimo nedaro antradieniais smile.gif
del paprasto echo, tai gydytoja nusiveda i kita kabineta, jei savam neturi ir padaro smile.gif
Atsakyti
Deimoote tai reikia viska nuosekliai papasakoti ir busim visos suprastos.jus nei vieno zodzio neuzsiminet kad buvo kazkokia zala padaryta,tai reikia kalbet!
Papildyta:
nu pagal jusu reakcija susidariau nuomone koks jus esat zmogus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2011 03 16, 23:03)
Deimoote tai reikia viska nuosekliai papasakoti ir busim visos suprastos.jus nei vieno zodzio neuzsiminet kad buvo kazkokia zala padaryta,tai reikia kalbet!
Papildyta:
nu pagal jusu reakcija susidariau nuomone koks jus esat zmogus blink.gif


mieloji atidziau skaitykit nes viskas buvo pasakyta. 43psl jeigu ka cool.gif
Atsakyti
Siaip kas liecia vakuuma, tai as dar kai pirmo vaiko laukiausi, ir prasidejo gimdymas, pasakiau gydytojai, kad tik nenaudotu vakuumo. Bet iki to ir nedaejo...
Tai gi manau pakoreguoti gimdymo eiga siais laikais mamyte gali pati. Juk galim rinktis daryt nuskausminima ar ne. Beto vienos bijo CP ir jokiu butu praso jo ishvegti, kitos kaip tik atvirksciai... O daktras tai ivertines koreguoja jau gimdymo eiga. Ne akmens amziuje gyvenam. Beto kodel mamyte pati neatsisake vakuumo jei ji jo nenorejo ( o jei buvo nieko pries, reiskias kaip ir daktarai nesitikejo tokiu pasekmiu verysad.gif ) ar daktarai nesake kas vyksta?...


Keista...tikrai keista...idomu kokia gydytoja tai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 03 17, 12:32)
Ne akmens amziuje gyvenam. Beto kodel mamyte pati neatsisake vakuumo jei ji jo nenorejo ( o jei buvo nieko pries, reiskias kaip ir daktarai nesitikejo tokiu pasekmiu  verysad.gif ) ar daktarai nesake kas vyksta?...
Keista...tikrai keista...idomu kokia gydytoja tai buvo?


Pries naudojant vakuuma reikalingas vienas is tevu sutikimu. Niekas neklause nei pas mane nei pas vyra. Taip kad tikrai as jo nenorejau.
Jei gydytojas neperpratęs instrumentų naudojimo technikos, gali kilti daugiau gimdymo komplikacijų. (Vadinasi buvo neperprates)
Jei operacija nepavyksta, turi būti atliekamas cezario pjūvis. Jei taurelė nukrenta, prieš uždedant dar kartą,(o taip ir buvo) būtina atidžiai apžiūrėti, ar nepažeista vaisiaus galvos oda. Jei odos pažeidimų yra, procedūra nutraukiama. (Procedura nutraukta nebuvo)
Cia jau is isvadu komisijos.
Taip kad gyvenam akmens amziuje...

Gydytojos buvo 3, +dar vyras gydytojas, akusere ir seseliu kruva. Pavardziu tikrai neminesiu galite nerasyti i az ir neklausti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimoote: 17 kovo 2011 - 12:17
na tada atsiprasau uz uzsipuolima as buciau irgi taip pat pasielgus.man tai is vis tie vakuumai atrodo visai nereikalingi,tai jei mama nepagimdo pati tai galima cp padaryt,jei jis taip gali pakenkti kaip buvo jusu atveju tai juos turetu uzdrausti visai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2011 03 17, 12:16)

Cia jau is isvadu komisijos.


Na virsune tada... Net nesitiki kad taip pasielgti galejo mazyli. Man per CP net komentavo ka daro daktarai, 1000 kart atsiprasinejo kad reikia perdurti i kita vena kateteri....

siaip jums dar pasiseke su komisijos isvadomis. Nes man irgi teko reiptis i komisija del netinkamo vaiko gydymo vienoje ligoninej. Tai audito ishvados mane papiktino dar labiau,.... bet to ir reikejo tiketis, nes "pasiseke" uztikti vyr. gydytoja ir auditoriu smagiai geriant kavute... jau supratau kad auditorius gavo i letena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 03 16, 23:17)
dėl 3/4d tai tikrai reikia is anksto tartis. plius tikrai zinau, kad sito tyrimo nedaro antradieniais smile.gif
del paprasto echo, tai gydytoja nusiveda i kita kabineta, jei savam neturi ir padaro smile.gif



Na nezinau....Mes nei karto nesitarem is anksto ir abu kart padare net neprasius schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinulyte: 17 kovo 2011 - 14:07
QUOTE(Dinulyte @ 2011 03 17, 15:07)
Na nezinau....Mes nei karto nesitarem is anksto ir abu kart padare net neprasius schmoll.gif


Arba gydytoja pati ir dirba su tuo nauju 3/4d aparatu, arba jums tiesiog pasisekė, kad pas savo gydytoją nesilankote antradieniais smile.gif
Mano gydytoja dirba tik antradieniais ir ji man net neprašius gali atlikti 2D echo tyrima, o 3/4D išrašė siuntimą kitai dienai
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 03 17, 16:35)
Arba gydytoja pati ir dirba su tuo nauju 3/4d aparatu, arba jums tiesiog pasisekė, kad pas savo gydytoją nesilankote antradieniais smile.gif
Mano gydytoja dirba tik antradieniais ir ji man net neprašius gali atlikti 2D echo tyrima, o 3/4D išrašė siuntimą kitai dienai



O mano gydytoja aplamai net nesitos ligonines. Mes tik gimdysim cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2011 03 17, 13:27)
na tada atsiprasau uz uzsipuolima as buciau irgi taip pat pasielgus.man tai is vis tie vakuumai atrodo visai nereikalingi,tai jei mama nepagimdo pati tai galima cp padaryt,jei jis taip gali pakenkti kaip buvo jusu atveju tai juos turetu uzdrausti visai unsure.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 03 17, 13:40)
siaip jums dar pasiseke su komisijos isvadomis. Nes man irgi teko reiptis i komisija del netinkamo vaiko gydymo vienoje ligoninej. Tai audito ishvados mane papiktino dar labiau,.... bet to ir reikejo tiketis, nes "pasiseke" uztikti vyr. gydytoja ir auditoriu smagiai geriant kavute... jau supratau kad auditorius gavo i letena  verysad.gif


gal ir man butu tas pats, bet skambinau kiekviena diena gal kokia savaite ir klausiau kada bus isvados, tai turbut juos taip uzknisau kad greitai susisuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2011 03 17, 15:19)
drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
gal ir man butu tas pats, bet skambinau kiekviena diena gal kokia savaite ir klausiau kada bus isvados, tai turbut juos taip uzknisau kad greitai susisuko  biggrin.gif

isvadas gavau greitai, net pati buvau susitikus su auditorium, bet.... deja... verysad.gif nieko nemokejau jam, nes maniau akivaizdu kad gydytojai buvo neteisus, taciau.... verysad.gif
Atsakyti