Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(rutagra @ 2010 10 12, 12:47)
Sveikutės, mokytojytės smile.gif
Va, prisišvenčiau su mokytojų diena...

Nieko, pasveiksi 4u.gif Svarbu ispudziu daug is keliones thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien rašėme anrąjį matematikos testą, tai doh.gif ...Ujuj...
Lietuvių dar labiau doh.gif ...
...bet, kaip nors, išsikapstysim smile.gif

Labai smagu, kad patiko drugeliai su gėlėmis. Tokia naudinga pasijutau biggrin.gif

Šiandien atėjo vienas pirmokėlis ir sako: "žinai, tėčiui nepatiko, kad yra pas mane P raidžių...Sakė ateis pasikalbėti " doh.gif blink.gif Vajei vajei, ot yra tėtis vienas pas mane...Įeina nesibeldęs vidury pamokos, kaip gaidys pasistaipo pasistaipo...Aš perspėjau, kad lauktų už durų, o jis - žinau žinau ir staipos doh.gif Spaudžia vaiką, kad tik pirmas būtų, tai gavo P raidę ir stresuoja dabar...Kaip suprantu, čia jau mano, o ne jų bėdos doh.gif unsure.gif Na bus kalbos ketvirtadienį per susirinkimą .

Labai patiko keturi vakarai tėvams. Iš kokios čia knygos? bigsmile.gif Pabandysiu padaryti susirinkime su indais ax.gif
Atsakyti
O jūs už testą rašote vieną įvertinimą ar išskaidot į kelis? Aš rašau ne vieną už visus uždavinius, o kelis. Kadangi uždaviniai skirtingi, o ne vienos rūšies... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 12, 14:57)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien rašėme anrąjį matematikos testą, tai  doh.gif ...Ujuj...
Lietuvių dar labiau  doh.gif ...
...bet, kaip nors, išsikapstysim smile.gif

Labai smagu, kad patiko drugeliai su gėlėmis. Tokia naudinga pasijutau  biggrin.gif

Šiandien atėjo vienas pirmokėlis ir sako: "žinai, tėčiui nepatiko, kad yra pas mane P raidžių...Sakė ateis pasikalbėti " doh.gif  blink.gif  Vajei vajei, ot yra tėtis vienas pas mane...Įeina nesibeldęs vidury pamokos, kaip gaidys pasistaipo pasistaipo...Aš perspėjau, kad lauktų už durų, o jis - žinau žinau ir staipos  doh.gif  Spaudžia vaiką, kad tik pirmas būtų, tai gavo P raidę ir stresuoja dabar...Kaip suprantu, čia jau mano, o ne jų bėdos  doh.gif  unsure.gif  Na bus kalbos ketvirtadienį per susirinkimą .

Labai patiko keturi vakarai tėvams. Iš kokios čia knygos?  bigsmile.gif  Pabandysiu padaryti susirinkime su indais  ax.gif


o ka pas jus reiskia P? Pagrindinis? ir siaip idomu vertinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 12, 15:03)
O jūs už testą rašote vieną įvertinimą ar išskaidot į kelis? Aš rašau ne vieną už visus uždavinius, o kelis. Kadangi uždaviniai skirtingi, o ne vienos rūšies... rolleyes.gif


Aš vieną vertiniką rašau, neskaidau ax.gif
QUOTE(linastri @ 2010 10 12, 16:03)
o ka pas jus reiskia P? Pagrindinis? ir siaip idomu vertinimas smile.gif

Taip 4u.gif A - aukščiausias, P - pagrindinis, M - minimalus, N - nepasiektas minimalus . Taip ir rašome į pasiekimų knygeles.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 12, 17:24)
Aš vieną vertiniką rašau, neskaidau  ax.gif

Taip  4u.gif  A - aukščiausias, P - pagrindinis, M - minimalus, N - nepasiektas minimalus . Taip ir rašome į pasiekimų knygeles.

Pas mus A- auksciauisias, Pg- pagrindinis, Pt - patenkinamas, minimalus, N- nepasiektas minimalus lygis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 12 spalio 2010 - 16:51
Mergaitės, patarkit, kaip suprantamiau pateikti pirmokų tėvamsmedžiagą, ką turi mokėti pirmokai. Gl kas turite kokią santraukėlę? Galvoju pagrindinių dalykų bent, lietuvių ir matematikos pateikti unsure.gif
Atsakyti
as tai tiesiai sviesiai ir pasakau ka turi moketi baiges pirma klase pagal programa.Orientuojuosi i pagrindini.
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 10 11, 12:38)
as savo pirmokams dovanodavau knygas, kurias padarydavau pati. Knyga budavo  pagal kiekvieno vaiko varda. pvz; jei vardas SIMAS, tai viena lapo puse su raideS, kitoje puseje ivairiu uzduociu, antras lapas- su raide I, ir vel uzduotys, trecias lapas - raide -M, ir vel uzduotys. Ar aiskiai parasiau?
uzduotis atsviesdavau is papildomu saltiniu, o raides - tai turiu tokia spalvinimo knygute, atkopijuoju ir ok.
gave tokias knygas susitardavom,iki kada jas spalvinam, paskui nesdavom i parodas, ir dar visko galima sugalvoti, kaip jas panaudoti.


Aciu BalBal uz ideja. 4u.gif Bandysiu daryt ne kiekvienam vaikui, o viena bendra ir dideli. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 12, 19:07)
Mergaitės, patarkit, kaip suprantamiau pateikti pirmokų tėvamsmedžiagą, ką turi mokėti pirmokai. Gl kas turite kokią santraukėlę? Galvoju pagrindinių dalykų bent, lietuvių ir matematikos pateikti  unsure.gif



padaryk lankstinukus pagal atnaujintas programas. nepatingek parasyti ir naudota literatura.atrodys "moksliskiau" nesakys tevai,kad mokytoja pati susigalvojo.
O jei lietuviu mokai pagal "pupa" tai labai gerai yra surasyta ka vaikas turi moketi baigdamas atskiras knygos dalis. tokius lankstinukus kiekvienas vaikas parnes tevams kurie nebuvo susirinkime.( o tokiu manau atsiranda kiekvienoje mokykloje)
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 11, 16:38)
Sveikutes. As trecia savaite vargstu su praktikante doh.gif Dar tokiu nebuvau maciusi. Pamoku nestebi, planu neraso, viska sukele i paskutine savaite. Nezinau net ar verta bus pasirasyti, nes neisivaizduoju tokio neatsakingo zmogaus dirbancio mokytoju g.gif. O gal as jau cia pasenau verysad.gif  blush2.gif


Oi turiu, turiu patirties su tokia. doh.gif

Labai gražūs darbeliai pašte. Ypač šuniukas šiukšliukas ir gėlės. Įdomu kaip juos padaryti. unsure.gif
Atsakyti
sveikos koleges 4u.gif laikas taip greit bega. jau ruduo ipusejo smile.gif kita savaite ruosiames rasyt antraji matematikos kontrolini darba. atrodo viska lyg ir moka. bet tik reikia rasyt savarankiskai ir pasipila klaidos doh.gif su lietuviu tas ptas- atrodo kaip kad pirma kart girdi verysad.gif jau net nezinau ko ir imtis.
arteja sventes kaledines. gal kuri turit vaidinima grazu? kiekvienais metais vaidinam. pernai statem pelene. ir siemet ko nors norim. bet niekas neuzkliuvo verysad.gif
Atsakyti