Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Aš šianiden su trečiokais kalbėjau apie sakmes ir padavimus. Paklausiau, gal žino kaip atrodo lietuvių mitinės būtybės? Tai jie man pradėjo vardinti: raganos, velniai, aitvarai ir.... visokie Miki Mauzai doh.gif biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(VAMI @ 2010 10 13, 13:46)

arteja sventes kaledines. gal kuri turit vaidinima grazu? kiekvienais metais vaidinam. pernai statem pelene. ir siemet ko nors norim. bet niekas neuzkliuvo verysad.gif



Šiaip aš lesu daug stačius spektaklių su vaikais. Galėčiau kažką pasiūlyti, bet nežinau kokio norėtum ir kuriai klasei? Kai kuriuos turiu kitam kompiuteryje išsisaugojus, kiti tik popieriniai variantai. Atšviesčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2010 10 13, 12:46)
kita savaite ruosiames rasyt antraji matematikos kontrolini darba. atrodo viska lyg ir moka. bet tik reikia rasyt savarankiskai ir pasipila klaidos doh.gif su lietuviu tas ptas- atrodo kaip kad pirma kart girdi verysad.gif jau net nezinau ko ir imtis.

doh.gif doh.gif doh.gif Kaip pažįstama ši situacija. Neturiu jėgų net... Aiškinamės, aiškinamės, atrodo supranta, o parašo savarankiškai ir išlenda yla iš maišo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 13, 14:33)
Aš šianiden su trečiokais kalbėjau apie sakmes ir padavimus. Paklausiau, gal žino kaip atrodo lietuvių mitinės būtybės? Tai jie man pradėjo vardinti: raganos, velniai, aitvarai ir.... visokie Miki Mauzai doh.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Šiaip aš lesu daug stačius spektaklių su vaikais. Galėčiau kažką pasiūlyti, bet nežinau kokio norėtum ir kuriai klasei? Kai kuriuos turiu kitam kompiuteryje išsisaugojus, kiti tik popieriniai variantai. Atšviesčiau rolleyes.gif

Aš irgi norėčiau kažko kalėdiško trečiokams (spektakliuko kokio) blush2.gif ...

QUOTE(nengute @ 2010 10 13, 14:50)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  Kaip pažįstama ši situacija. Neturiu jėgų net... Aiškinamės, aiškinamės, atrodo supranta, o parašo savarankiškai ir išlenda yla iš maišo  blink.gif

Čia turbūt visoms taip būna, nes pas mane lygiai tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 13, 17:04)
Aš irgi norėčiau kažko kalėdiško trečiokams (spektakliuko kokio)  blush2.gif ...



Konkrečiai kalėdiško, tai nestačiau, bet visokias pasakas teko. Labai smagiai mokiniai vaidino "Katės namus". Daug veikėjų, galima savu išmoktas dainas ir šokius įjungti. Smagi pasakėlė apie peliukus, kur veikėjai mama pelė, tėtis pelėnas, senelė ir peliukai. Neilga, bet labai nuotaiknga.
Šiaip net nebepamenu ką dar turiu, reikia pažiūrėt, nes jau penkti metai kai nebestatom, nes važiuojam į teatrą kalėdinio spektaklio žiūrėt. Gaila, bet taip dauguma mokytojų nusprendė. Patikdavo man tos šventės rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 spalio 2010 - 15:32
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 13, 16:23)
Konkrečiai kalėdiško, tai nestačiau, bet visokias pasakas teko. Labai smagiai mokiniai vaidino "Katės namus". Daug veikėjų, galima savu išmoktas dainas ir šokius įjungti. Smagi pasakėlė apie peliukus, kur veikėjai mama pelė, tėtis pelėnas, senelė ir peliukai. Neilga, bet labai nuotaiknga.
Šiaip net nebepamenu ką dar turiu, reikia pažiūrėt, nes jau penkti metai kai nebestatom, nes važiuojam į teatrą kalėdinio spektaklio žiūrėt. Gaila, bet taip dauguma mokytojų nusprendė. Patikdavo man tos šventės rolleyes.gif

Įdomu būtų Katės namai mirksiukas.gif . O gal gali pasižiūrėti ko dar turi - pas mane apie 15 vaidintojų būtų ax.gif Mes vaidinome Ožiukus ir vilką (įdėjau į paštą anksčiau), dar apie Tinginį Joną (bet šitą gale metų). Šiemet nesugalvoju ką vaidinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 13 spalio 2010 - 15:34
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 13, 17:31)
Įdomu būtų Katės namai  mirksiukas.gif . O gal gali pasižiūrėti ko dar turi - pas mane apie 15  vaidintojų būtų  ax.gif


Mano ir daug vaikų klasėj būdavo, tai visiems užtekdavo. Ryt pažiūrėsiu, jei nepamiršiu, nes su mokiniais išvykstam į spektaklį, tai pamokų nebus. Jei ką - tai penktadienį rolleyes.gif

Turiu pasakų MP3 formatu. Ar kas norėtu? Įmesčiau į paštą cool.gif
Atsakyti
Sveikinu leliuko mama su gimtadieniu, linkiu, kad visi tavo norai issipildytu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 13, 16:37)
Mano ir daug vaikų klasėj būdavo, tai visiems užtekdavo. Ryt pažiūrėsiu, jei nepamiršiu, nes su mokiniais išvykstam į spektaklį, tai pamokų nebus. Jei ką - tai penktadienį  rolleyes.gif

Turiu pasakų MP3 formatu. Ar kas norėtu? Įmesčiau į paštą  cool.gif

Aš visko noriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 13, 18:15)
Sveikinu leliuko mama su gimtadieniu, linkiu, kad visi tavo norai issipildytu 4u.gif

user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Prie sveikinimų prisidedu ir Aš. Kantrybės, sveikatos ir norų išsipildymo
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 13, 16:04)
Aš irgi norėčiau kažko kalėdiško trečiokams (spektakliuko kokio)  blush2.gif ...


Siunciau gi i bendra pasta 12 menesiu spektakli. Kadangi turejau 25 mokinukus, tai deliojau visus eilerastukus taip, kad visi turetu ka veikti. Va tik muziku neatsiunciau, nes nezinau kaip jas is CD irasyti i kompa. Bet ten parasyta, kokios dainos, rateliai ar zaidimai reikalingi. tai jei turite muzikos mokytoja - ji turetu jas zinoti.

Su tortadieniu drinks_cheers.gif clap.gif birthday.gif LELIUKO MAMA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 13 spalio 2010 - 16:22
Nuoširdžiausi sveikinimai leliuko_mamai gimtadienio proga happybday.gif



Gyvenimas – likimo atspindys,
Jis lengvas ir trapus tarsi plaštakė…
Tačiau likimo kelią renkasi patsai žmogus,
Jo vietą žemėje darbai nusako.
Nepasiduok gyvenimo sunkumų sūkury,
Ir nepaskęski nesėkmių verpetuos
Juk Tu žmogus, Tu viską keist gali,
Ir nesvarbu visai, kiek nugyventa metų.
Pasiklausyk, ką kužda Tau širdis
Nepasiduok, net jei viltis paskutinioji blėsta,
Įvertink tai, ką daro dėl Tavęs kiti…
Te niekada jausmai nebeatvėsta
Atmink, pasiekti užsibrėžtą tikslą gali ne visi,
Tik patys atkakliausi ir drąsiausi,
Bet juk, žmogau, Tu pats likimo kalvis sau esi
Linkiu Tau begalinės laimės, meilės, nuotaikos puikiausios!


user posted image
Papildyta:
QUOTE(Vildinga @ 2010 10 13, 17:20)
Siunciau gi i bendra pasta 12 menesiu spektakli. Kadangi turejau 25 mokinukus, tai deliojau visus eilerastukus taip, kad visi turetu ka veikti. Va tik muziku neatsiunciau, nes nezinau kaip jas is CD irasyti i kompa. Bet ten parasyta, kokios dainos, rateliai ar zaidimai reikalingi. tai jei turite muzikos mokytoja - ji turetu jas zinoti.

Su tortadieniu  drinks_cheers.gif  clap.gif  birthday.gif LELIUKO MAMA  mirksiukas.gif


O man tos muzikos kaip tik ir trūksta labai doh.gif , nes neaišku man buvo nei dainos, nei rateliai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 13 spalio 2010 - 16:26
maniskiai ketvirtokai ir labai megsta vaidinti. visada stengiuosi kad po vaidmeni kiekvienas turetu ir kiekvienam spektakli vis kitas pagrindiniam vaidmeny butu. ir man butu idomu kates namai ar siaip kokia pasaka. gali but ir ilgesne. pelene patatem kuo puikiausiai atrodo ir nuotrauku buvau atsiuntus. tad jei kam but idomus scenarijus tai imesiu
smile.gif
Atsakyti