Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -76-

Palomina kur sampuna pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 15, 15:39)
Palomina kur sampuna pirkai? 4u.gif

Sampunas is cia.
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri susiduret su sita parduotuve? sitie aliejai naturalus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 15 spalio 2010 - 15:57
pavyzdžiui morkų aliejus - čia fitolis tikriausiai? Iš ko tada? Neparašyta. Tai nežinau ir kaip vertinti smile.gif
Atsakyti
jei tave labai domina būtent šis puslapis, tai gali bandyti duoti jam laiko. Gal jis labai šviežiai paleistas ir visos info nespėjo žmonės sudėti? Jei daugiau info neatsiras, tai nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
pagal spalvą spėčiau, kad ten gal šaknų, ne sėklų ištrauka, bet pati labai nemėgstu spėlioti, ko yra įdėta, ir kitoms nerekomenduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 10 13, 11:25)
Klausimelis naudojancioms mineraline kosmetika. Mano drauge kosmetologe nusistaciusi pries mineraline kosmetika. Sake, kad ilgiau naudojant ji gali sudirginti oda. Sake, kad ilgainiui isdziovina oda, atsiranda daugiau rauksliu g.gif

Ar yra tame tiesos?

Kas raukšlių atžvilgiu tai nieko negaliu pasakyti, bet dėl dirginimo tai jau pradeda kilti įtarimai. Turiu omenyje MM(nes nuo BellaPierre ir Essence to nejausdavau), pakuotė jau į pabaigą, bet kažkokį tarsi dilgčiojimą jaučiu pasidažiusi, nežinau ar šiaip čia rudeniop oda sudirgo, ar gali būti su pudra tai susiję, net dvejoju ar vėl užsisakinėti(nes maskavimas puikus) ar bandyti ieškotis BellaPierre ax.gif Tiesa laukiu iš vienos SM EverydayMinerals, žiūrėsi kaip draugausiu su ja..

QUOTE(FruitSalad @ 2010 10 13, 15:38)
Bandžiau visą seriją. Šampūnas tai buvo vienas geriausių iš bandytų (geresnis tik AO paparčių), kondicionierius Santei ar Laverai neprilygsta, bet nenusivyliau, tonikas lyg ir pagelbėjo nuo slinkimo. Bėgsiu dar užsipirkti, kol nuolaidos.

FruitSalad, tu čia apie vyriškas priemones parašei? rolleyes.gif

Dar domintų skutimosi priemonės 4u.gif
Atsakyti
[quote=ernesin,2010 10 15, 19:13]
Kas raukšlių atžvilgiu tai nieko negaliu pasakyti, bet dėl dirginimo tai jau pradeda kilti įtarimai. Turiu omenyje MM(nes nuo BellaPierre ir Essence to nejausdavau), pakuotė jau į pabaigą, bet kažkokį tarsi dilgčiojimą jaučiu pasidažiusi, nežinau ar šiaip čia rudeniop oda sudirgo, ar gali būti su pudra tai susiję, net dvejoju ar vėl užsisakinėti(nes maskavimas puikus) ar bandyti ieškotis BellaPierre ax.gif Tiesa laukiu iš vienos SM EverydayMinerals, žiūrėsi kaip draugausiu su ja..
FruitSalad, tu čia apie vyriškas priemones parašei? rolleyes.gif

man irgi kartais dilgcioja, bet ne visada, net nzn nuo ko priklauso tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 15, 19:27)
man irgi kartais dilgcioja, bet ne visada, net nzn nuo ko priklauso tai g.gif


Kurią naudoji?
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 15, 19:27)
man irgi kartais dilgcioja, bet ne visada, net nzn nuo ko priklauso tai g.gif

Vasarą, kai maišiau į Benecos mineralinę AN cinko oksidą, tai dilgčiodavo ir sušilus odai net pagrauždavo, tai gal ir čia nuo jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 15, 19:13)
Kas raukšlių atžvilgiu tai nieko negaliu pasakyti, bet dėl dirginimo tai jau pradeda kilti įtarimai.


O sepetelio nekeitet? Oda nera siaip jautri? Nes pas mane oda jautri, tai i naturaliu seriu sepetelius kartais sureaguoja dirgciojimu, paraudimais ir pan. Na viskas praeina per kelias minutes, bet skubant jau nepatogu, o ir siaip nesinori dirgint odos. Pas mane tokie naturaliu seriu tik keli sepeteliai, is pradziu viskas gerai budavo, bet kuo toliau, tuo labiau ir dazniau jie pradeda jautrint man oda (Dior 'foundation' sepeteli butent del tos priezasties ir pardaviau, nes naudot negalejau).
Atsakyti
gal pasidalintumet apie veido prausiklius? 4u.gif
noriu broliui veido prausikli isrinkti.jaunatviska biski paspuoguojanti oda.gal riebi,gal normali.. ziurinejau blog'e,bet nelabai kazi ka radau.uzkliuvo akis uz hauska valomojo kremo ir eco prausiklio kad buvo geru atsiliepimu.pati galvojau apie argital..
kokie butu atsiliepimai,gal ka butu galima palyginti? na ir kad nebutu taip kad nuo to prausiklio ismestu dideliais spuogais,o tai zmogus nepatikes ekologiska kosmetika
Atsakyti