Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (tęsinys Nr.2)

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 10 12, 09:32)
Gal galetumet ir man persiust ES konspektus. martam88@mail.ru . Dekui


O prie sito pasto pries tai ne kitas nikas SM buvo? g.gif
Galiu ir maisyt, bet lyg buvo kazkoks naujokas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2010 10 12, 10:34)
tai mum vadoveliu neleidi. tik jurisprudencija ir norminiais aktais  g.gif

Jums leido/leis naudotis Vadapalo "Tarptautine teise. Pagrindiniai dokumentai ir jurisprudencija". Mums jos negalima schmoll.gif Galima tureti tik atsispaudintus norminius aktus, jurisprudencija negalima, ja reikia moketi. Ir egzamino forma kitokia - uzdavinys + teorinis.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 10 12, 09:38)
Jums leido/leis naudotis Vadapalo "Tarptautine teise. Pagrindiniai dokumentai ir jurisprudencija". Mums jos negalima  schmoll.gif Galima tureti tik atsispaudintus norminius aktus, jurisprudencija negalima, ja reikia moketi. Ir egzamino forma kitokia - uzdavinys + teorinis.


O kada ir pas ka laikot? Mazu ir man tas pats. Nes as tai isvis, kaip is medzio iskritus. Nieko nezinau. Ka cia susigaudau tik.
Issiunciau ES wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 10:37)
O prie sito pasto pries tai ne kitas nikas SM buvo? g.gif
Galiu ir maisyt, bet lyg buvo kazkoks naujokas biggrin.gif

nugis ne biggrin.gif biggrin.gif As jau sitam subforume 4 metus, konspektam naudoju tik sita pasta mirksiukas.gif .

Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 10 12, 09:40)
nugis ne  biggrin.gif  biggrin.gif As jau sitam subforume 4 metus, konspektam naudoju tik sita pasta  mirksiukas.gif .


Tai matyt ten buvo kazkokia citavimo klaida, kai isdarko postus ir nebeaisku, kas prie ko. Nes kazkaip uzstrigo, kad naujokas buvo ir tikrai maciau sita pasta biggrin.gif Matyt, jus citavo wink.gif
As ir cia pencininke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 10:42)
Tai matyt ten buvo kazkokia citavimo klaida, kai isdarko postus ir nebeaisku, kas prie ko. Nes kazkaip uzstrigo, kad naujokas buvo ir tikrai maciau sita pasta biggrin.gif Matyt, jus citavo wink.gif
As ir cia pencininke biggrin.gif

Specialiai nuejau i praeita tema ir paziurejau, nes nesupratau kame esme unsure.gif
Stai cia mane blogai pacitavo ir gavosi, kad i mano pasta praso konspektu http://www.supermama...?...&p=41024978


As laikysiu TT tik sausio men., pas V. V.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 10 12, 09:44)
Specialiai nuejau i praeita tema ir paziurejau, nes nesupratau kame esme  unsure.gif
Stai cia mane blogai pacitavo ir gavosi, kad i mano pasta praso konspektu http://www.supermama...?...&p=41024978

As laikysiu TT tik sausio men., pas V. V.


Nenorejau pasakyt nieko blogo mirksiukas.gif Atsiprasau, jei pasijautet nesmagiai 4u.gif

Aisku, ramiau man daba biggrin.gif tai mum mazu leis naudotis. Galetu dar ir tuos pacius klausimus duot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 10:47)
Nenorejau pasakyt nieko blogo mirksiukas.gif Atsiprasau, jei pasijautet nesmagiai 4u.gif

Aisku, ramiau man daba biggrin.gif tai mum mazu leis naudotis. Galetu dar ir tuos pacius klausimus duot laugh.gif

Svarbu, kad issiaiskinom. Kad nebutu kazkokio nepasitikejimo mirksiukas.gif

Atsakyti
Pagaliau iveikiau CPT pas Driuka smile.gif
Dabar reikia intensyviai ruostis baigiamiesiems. Konstitucines teises turiu konspektus neblogus, o va su valdymo teorija - liudni reikalai, neturiu nei vieno psl.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 12, 10:50)
Pagaliau iveikiau CPT pas Driuka smile.gif 
Dabar reikia intensyviai ruostis baigiamiesiems. Konstitucines teises turiu konspektus neblogus, o va su valdymo teorija - liudni reikalai, neturiu nei vieno psl.

Sveikinu, sakiau, kad Driukas nera toks baisus biggrin.gif

O gal galetumet/noretumet pasidalinti konstitucines konspektais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 10 12, 10:52)
Sveikinu, sakiau, kad Driukas nera toks baisus  biggrin.gif

O gal galetumet/noretumet pasidalinti konstitucines konspektais  blush2.gif

As jo net akyse nemaciau - nesiteike atvykti savo budejimo metu i darba biggrin.gif Bet referente dave man uzduotis (nesitikejau dvieju uzdaviniu, bet teko spresti), o jis tik taise. Na, zodziu apie Driuka nuomone pakeiciau smile.gif
Galiu pasidalinti konspektais, juos gavau is Sandrutes, jei neklystu. Tuoj persiusiu.
Atsakyti
DIDELIS AČIU živiliukui už ES konspektus 4u.gif
Atsakyti