Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (tęsinys Nr.2)

Sveikos,
persiuskite prasau ES konspekta 4u.gif
agnivita@yahoo.com
Atsakyti
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne? smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 12, 15:26)
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne?  smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei

jei galite man atsiuskite deimmi@gmail.com aciukas
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 12, 14:26)
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne?  smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei


Persiuskite prasau man tuos testus ax.gif
agnivita@yahoo.com
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 12, 13:26)
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne?  smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei


Tai kaip jau as nenoresiu biggrin.gif man i sniegasas@hotmail.com


Apvaziavau siandien savo kaimo knygynus, nu ner to Vadapalo rinkinio. Ir biblej ner. Kauno bibles kelios turi. Nu bet man daba iki Kauno lekt unsure.gif cielos 3 h kaip nieko is dienos iskris. Gal geriau paskaityt...
Su grupioku dalybom, tai nezinia, kaip ten bus. Kitas ziurek dar ir borteli pasistato, kad ne duokdie, ko nenuziuretum. O raso kita varianta laugh.gif
Na, bet gal paklius koks gerietis i kompanija, ne visi gi blogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 15:32)
Tai kaip jau as nenoresiu biggrin.gif man i sniegasas@hotmail.com
Apvaziavau siandien savo kaimo knygynus, nu ner to Vadapalo rinkinio. Ir biblej ner. Kauno bibles kelios turi. Nu bet man daba iki Kauno lekt unsure.gif cielos 3 h kaip nieko is dienos iskris. Gal geriau paskaityt...
Su grupioku dalybom, tai nezinia, kaip ten bus. Kitas ziurek dar ir borteli pasistato, kad ne duokdie, ko nenuziuretum. O raso kita varianta laugh.gif
Na, bet gal paklius koks gerietis i kompanija, ne visi gi blogi smile.gif


Gal pavyktu su naubuku prasisukt tau smile.gif jei aisku ir toki turi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 13:32)
Tai kaip jau as nenoresiu biggrin.gif man i sniegasas@hotmail.com
Apvaziavau siandien savo kaimo knygynus, nu ner to Vadapalo rinkinio. Ir biblej ner. Kauno bibles kelios turi. Nu bet man daba iki Kauno lekt unsure.gif cielos 3 h kaip nieko is dienos iskris. Gal geriau paskaityt...
Su grupioku dalybom, tai nezinia, kaip ten bus. Kitas ziurek dar ir borteli pasistato, kad ne duokdie, ko nenuziuretum. O raso kita varianta laugh.gif
Na, bet gal paklius koks gerietis i kompanija, ne visi gi blogi smile.gif

praeitais metais sita rinkini buvo galima atsisviesti kioskelyje svietimo, kur salio mru. ten netgi turi pavyzdi, reikejo tik uzsisakyti, kad atsviestu.
Atsakyti
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 12, 13:35)
Gal pavyktu su naubuku prasisukt  tau smile.gif jei aisku ir  toki turi wink.gif


O kas tas nabukas? blush2.gif tikriausiai, kad ir tokio neturiu unsure.gif

QUOTE(kaaa @ 2010 10 12, 13:48)
praeitais metais sita rinkini buvo galima atsisviesti kioskelyje svietimo, kur salio mru. ten netgi turi pavyzdi, reikejo tik uzsisakyti, kad atsviestu.


O tas kioskelis telefona turi? Uzsisakyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 12, 14:26)
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne?  smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei


oj jamam smile.gif i.deksne@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 12, 14:26)
Turiu kazkokius testus is ES, gal but ir turite, bet jei ka reikia galiu atsiusti, as bandau pagal juos praktikuotis, kiek pamenu bus testas per ES ar ne?  smile.gif geriau aisku testas, tai kai ziuri pradedi prisimint ka skaitei


buciau be galo dekinga us es testus ax.gif
asta.valentukeviciute@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 12, 14:59)
O kas tas nabukas? blush2.gif tikriausiai, kad ir tokio neturiu unsure.gif


nesiojamas kompas biggrin.gif
Tik kazkaip abejoju, kad leis juo naudotis ax.gif
Atsakyti
kaip sekasi TT mokytis, man sunkokai, tiek daug medziagos, apimties, susiraciau galimus klausimukus...luzta jau smegeneles doh.gif
Atsakyti