Įkraunama...
Įkraunama...

Kai skiria atstumas...

Grizti jam is niekur nereikia tiesiog pas mane atvaziuoja nuo spalio 24 iki 29 dienos. O jusiskis? smile.gif
Atsakyti
Oi, tai labai greit! Manasis 31mazdaug.. wub.gif Dar laukt ir laukt..
Atsakyti
Prisijungsiu ir aš prie laukiančiūjų...nebegaliu jau sulaukti MB...taip liūdna vienai cry.gif
Atsakyti
Sulauksim ! O tada jausimes laimingiausiomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 10 17, 20:04)
Prisijungsiu ir aš prie laukiančiūjų...nebegaliu jau sulaukti MB...taip liūdna vienai  cry.gif

Vajei. Bet visiems, kurie laukia yra sunku ir reikia tai pergyvent doh.gif

QUOTE(gintullka @ 2010 10 17, 22:21)
Sulauksim ! O tada jausimes laimingiausiomis thumbup.gif

Tikrai taip, ir visi bus laimingi wub.gif
Nežadat jokio romantiško vakaro?
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 18, 12:49)
Vajei. Bet visiems, kurie laukia yra sunku ir reikia tai pergyvent doh.gif
Tikrai taip, ir visi bus laimingi wub.gif
Nežadat jokio romantiško vakaro?



Stengsimes ju aptureti kuo daugiau, jei jis bus cia ape savaite smile.gif) o kaip su jumis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 18, 12:49)
Vajei. Bet visiems, kurie laukia yra sunku ir reikia tai pergyvent doh.gif
Tikrai taip, ir visi bus laimingi wub.gif
Nežadat jokio romantiško vakaro?



Man tai liko savaitėlė...tikiuos, kad prabėgs greit, nes nebesulaukiu...
Atsakyti
QUOTE(gintullka @ 2010 10 18, 15:44)
Stengsimes ju aptureti kuo daugiau, jei jis bus cia ape savaite smile.gif) o kaip su jumis? blush2.gif

Savaitei grįžta ir vėl atgal? Nu ir kančia..
Mes irgi stengiamės kuo daugiau romantikos. Šį kartą užsakiau sodybą su pirtimi ant ežero kranto, mini židinukas yra wub.gif

QUOTE(Muscade @ 2010 10 18, 18:46)
Man tai liko savaitėlė...tikiuos, kad prabėgs greit, nes nebesulaukiu...

O kiek laiko išvažiavęs?
Atsakyti
O aš rytoj išskrendu į UK, ale su brangiausiuoju tik savaitgalį praleisiu...mažai, bet vis tiek negaliu sulaukt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2010 10 19, 15:18)
O aš rytoj išskrendu į UK, ale su brangiausiuoju tik savaitgalį praleisiu...mažai, bet vis tiek negaliu sulaukt wub.gif

Vajei, nu vistiek kaip faina wub.gif Sekmės pasibūt ir geros kelionės mirksiukas.gif
Atsakyti
O, kokia gera tema! 4u.gif
Nors aš šiuo metu dar nelabai pritampu prie jūsų, kadangi mano MB išplauks dar tik ateinančią vasarą, bet jau dabar įsivaizduoju, kokia kančia manęs laukia. verysad.gif
Susiradau šią temelę ir labai apsidžiaugiau. bigsmile.gif Ne viena aš išgyvenu/išgyvensiu tokius patyrimus. smile.gif O svarbiausia, jog mano MB plauks bent tris vasaras iš eilės po tris - keturis mėnesius, nes to reikalauja jo studijuojamas dalykas, per keturis studijų metus turi susidaryti metai praktikos jūroje. Žiauru. unsure.gif
Tikiuos, kad ir aš kur nors tomis vasaromis išvažiuosiu, kad lengviau visa tai pakelti galėčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 10 19, 16:58)
O, kokia gera tema! 4u.gif
Nors aš šiuo metu dar nelabai pritampu prie jūsų, kadangi mano MB išplauks dar tik ateinančią vasarą, bet jau dabar įsivaizduoju, kokia kančia manęs laukia.  verysad.gif
Susiradau šią temelę ir labai apsidžiaugiau.  bigsmile.gif Ne viena aš išgyvenu/išgyvensiu tokius patyrimus.  smile.gif O svarbiausia, jog mano MB plauks bent tris vasaras iš eilės po tris - keturis mėnesius, nes to reikalauja jo studijuojamas dalykas, per keturis studijų metus turi susidaryti metai praktikos jūroje. Žiauru.  unsure.gif
Tikiuos, kad ir aš kur nors tomis vasaromis išvažiuosiu, kad lengviau visa tai pakelti galėčiau.  mirksiukas.gif



tai gal netycia klaipedos univere studins?smile.gif)
maniskis irgi vos i tokia tik prancuzijoje neistojo tada jau butu 5 metam ten uzrakintas cry.gif
aciu dievui pasiliko cia.



Papildyta:
Mes irgi stengiamės kuo daugiau romantikos. Šį kartą užsakiau sodybą su pirtimi ant ežero kranto, mini židinukas yra wub.gif [/color]



va va as ir tevo parasiau raktu sodybos pas mus situacija panasi smile.gif) yra ant ezero tiltas prie kurio lauko zidinys, pavesine. tikiuosi bus orai ne perblogiausi. diev kaip laukiu 4u.gif
Atsakyti