Įkraunama...
Įkraunama...

Kai skiria atstumas...

QUOTE(Indra A. @ 2010 10 19, 11:52)
Savaitei grįžta ir vėl atgal? Nu ir kančia..
Mes irgi stengiamės kuo daugiau romantikos. Šį kartą užsakiau sodybą su pirtimi ant ežero kranto, mini židinukas yra wub.gif
O kiek laiko išvažiavęs?


jis dviem mėnesiams, po to grįžta, pora savaičių pabūna, ir vėl išvažiuoja verysad.gif
Atsakyti
[quote=gintullka,2010 10 19, 18:09]
tai gal netycia klaipedos univere studins?smile.gif)

Taip, mes Klaipėdiškiai. 4u.gif Ir jau nebe pirmam kurse.
Būtinai jam reikėjo pasirinkt tokią specialybę, kuri be jūros neįmanoma. verysad.gif
Atsakyti
[quote=galoshes,2010 10 19, 20:27]
[quote=gintullka,2010 10 19, 18:09]
tai gal netycia klaipedos univere studins?smile.gif)

Taip, mes Klaipėdiškiai. 4u.gif Ir jau nebe pirmam kurse.
Būtinai jam reikėjo pasirinkt tokią specialybę, kuri be jūros neįmanoma. verysad.gif
[/quote]


maniskis taip pat norejo jam tiko viskas kas su sportu, kelionem ;D as aisku patenkinta nebuvau, be kazkaip nutare i laivu inzinerija pereit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 10 19, 16:58)
O, kokia gera tema! 4u.gif
Nors aš šiuo metu dar nelabai pritampu prie jūsų, kadangi mano MB išplauks dar tik ateinančią vasarą, bet jau dabar įsivaizduoju, kokia kančia manęs laukia.  verysad.gif

Sveikutė. Na, jūs bent žinot ir laiko turit, o aš 2savaites iki išvažiavimo sužinojau, kad tikrai važiuoja. Ir supratau, kad teisybė tada, kai jau išlydėjau mylimąjį, kai atsikėliau viena verysad.gif

QUOTE(gintullka @ 2010 10 19, 18:09)
va va as ir tevo parasiau raktu sodybos pas mus situacija panasi smile.gif) yra ant ezero tiltas prie kurio lauko zidinys, pavesine. tikiuosi bus orai ne perblogiausi. diev kaip laukiu 4u.gif

Aha, aš irgi žiauriai laukiu.. Dar 11dienų neskaičiuojant šios, tikiuosi, kad 31jau bus.. ax.gif

QUOTE(Muscade @ 2010 10 19, 19:01)
jis dviem mėnesiams, po to grįžta, pora savaičių pabūna, ir vėl išvažiuoja  verysad.gif

O kartu negalite su juo iškeliaut? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 20, 08:23)
Sveikutė. Na, jūs bent žinot ir laiko turit, o aš 2savaites iki išvažiavimo sužinojau, kad tikrai važiuoja. Ir supratau, kad teisybė tada, kai jau išlydėjau mylimąjį, kai atsikėliau viena verysad.gif

doh.gif Neįsivaizduoju, kaip man reiktų greit susitaikyt su tuo, kad išvažiuoja, jei MB praneštų, kad išvyksta po poros savaičių. unsure.gif
Visą tą laiką jaučiu būčiau prikibus prie jo, prilipus, neatsiplėsčiau, dieną naktį kartu, kol užknisčiau. biggrin.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(gintullka @ 2010 10 19, 21:31)
maniskis taip pat norejo jam tiko viskas kas su sportu, kelionem ;D as aisku patenkinta nebuvau, be kazkaip nutare i laivu inzinerija pereit wink.gif

Mano MB pirmiausia studijavo uosto technologijas, pastudijavo gal tris mėnesius, jei ne mažiau ir metė. biggrin.gif blink.gif Nepatiko. Su šia specialybe bent nebūtų reikėję plaukt į jūrą.
Tuomet kitais metais nusprendė stot į laivavedyba. verysad.gif Tai ir praleis pusę gyvenimo jūroj. cry.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 10 20, 11:28)
doh.gif Neįsivaizduoju, kaip man reiktų greit susitaikyt su tuo, kad išvažiuoja, jei MB praneštų, kad išvyksta po poros savaičių.  unsure.gif
Visą tą laiką jaučiu būčiau prikibus prie jo, prilipus, neatsiplėsčiau, dieną naktį

Taip tik atrodo, yra darbų, mokslų, kurių negali imt ir mest, ir sedėt susikabinus. O ir jam prieš išvažiavimą pilna reikalų. Taip kad biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 20, 08:23)
Sveikutė. Na, jūs bent žinot ir laiko turit, o aš 2savaites iki išvažiavimo sužinojau, kad tikrai važiuoja. Ir supratau, kad teisybė tada, kai jau išlydėjau mylimąjį, kai atsikėliau viena verysad.gif
Aha, aš irgi žiauriai laukiu.. Dar 11dienų neskaičiuojant šios, tikiuosi, kad 31jau bus.. ax.gif
O kartu negalite su juo iškeliaut? smile.gif



Buvau trumpam išvykusi, ilgiau ten pasilikt negaliu trukdo mokslai ir darbas.... Bet aš jo nebeišleisiu ten po naujų važiuot...tegul ieškosi darbo Lietuvoj...
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 10 20, 18:21)
Buvau trumpam išvykusi, ilgiau ten pasilikt negaliu trukdo mokslai ir darbas.... Bet aš jo nebeišleisiu ten po naujų važiuot...tegul ieškosi darbo Lietuvoj...

Kad ji butu susirast taip lengva.. Na, ir mano vyras cia ieskosis, daugiau jokiu uzsieniu
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 10 20, 20:53)
Kad ji butu susirast taip lengva.. Na, ir mano vyras cia ieskosis, daugiau jokiu uzsieniu



Vat čia irgi klausimas...Aš tikiuosi, labai labai tikiuosi, kad jis čia pradės dirbti... Nes aš jau nebegaliu, nusibodo ta vienatvė.. jis grįš 27d, tai aš jau nebesulaukiu, darbe vien mintys apie jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 10 20, 21:01)
Vat čia irgi klausimas...Aš tikiuosi, labai labai tikiuosi, kad jis čia pradės dirbti... Nes aš jau nebegaliu, nusibodo ta vienatvė.. jis grįš 27d, tai aš jau nebesulaukiu, darbe vien mintys apie jį ax.gif

Ir man, jau taip porą mėnesių. Didelis darbo krūvis, kad tik kuo greičiau diena praeitų ir mažiau minčių. Bet vistiek, visąlaik apie jį galvoju. Na, kad darbą tai susiras tikrai, jei yra noras mirksiukas.gif Aš tai jau ir dėl SB pasidomėjau, visada laukiamas buvusiame darbe ir dar porą pasiūlymų yra g.gif Na kiek jau jums teliko laukt, dienelės bigsmile.gif O man dar nemažai reikia palukėt.. verysad.gif
Atsakyti
Laikykitės, merginos! 4u.gif
Tuomet, kai man tenka laukti ko nors itin trokštamo, aš visuomet pagalvoju: jau nedaug, jau nebe daug laiko, dar turputėlis, dar šiek tiek pakentėsiu ir ateis toji didžioji diena. ax.gif
Kita vertus, jūsų vyrai/draugai tikriausiai išvyko ne todėl jog pabodo Lietuvog gyvent. biggrin.gif Privertė matyt ekonominė situacija, o tai reiškia, jog jis galvoja apie ateitį, o tuo pačiu galvoja ir apie jus, apie šeimą. rolleyes.gif Iš patirties žinau, jog dirbdamas Lietuvoje tu tikrai neuždirbsi tiek, kiek uždirbtum užsienyje. schmoll.gif Liūdna, bet tokia realybė.
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 10 21, 17:47)
Laikykitės, merginos!  4u.gif
Tuomet, kai man tenka laukti ko nors itin trokštamo, aš visuomet pagalvoju: jau nedaug, jau nebe daug laiko, dar turputėlis, dar šiek tiek pakentėsiu ir ateis toji didžioji diena.  ax.gif
Kita vertus, jūsų vyrai/draugai tikriausiai išvyko ne todėl jog pabodo Lietuvog gyvent.  biggrin.gif Privertė matyt ekonominė situacija, o tai reiškia, jog jis galvoja apie ateitį, o tuo pačiu galvoja ir apie jus, apie šeimą.  rolleyes.gif Iš patirties žinau, jog dirbdamas Lietuvoje tu tikrai neuždirbsi tiek, kiek uždirbtum užsienyje.  schmoll.gif Liūdna, bet tokia realybė.

drinks_cheers.gif niekas nebėga užsienin iš gero gyvenimo schmoll.gif deja, realybė tokia, kad užsienyje eiliniai darbininkai uždirba daugiau, nei pas mus žmonės su aukštuoju... unsure.gif tiesa, ten ir pragyvenimo lygis kitas, pasitaupyti lengviau, nes už maistą ir mokesčius mažiau atskaito, nei čia...čia kaip tam anekdote: Susitinka Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos premjerai.
Vokietijos
sako:
-Pas mus žmogus uždirba 1000 EUR, iš jų 200 sumoka mokesčiams,
kaip jie iš 800 pragyvena aš nežinau.
Lenkijos premjeras:
-Pas mus
uždirba 700 EUR, iš jų 200 sumoka mokesčiams, kaip jie iš 500 pragyvena
aš nežianu.
Lietuvos premjeras sako:
-Pas mus žmogus uždirba 200 EUR, iš jų 300 sumoka mokesčiams, iš kur jie ta 100 gauna dar, aš nežinau...

Nebespaudžiu MB su klausimais, kada jau grįš į LT suvisam, nes žinau, kad kol krizė nesibaigs, jis čia normalaus darbo negaus, o kaip sako mano viena draugė "alkis pro duris, meilė - pro langą"... va tep unsure.gif
Atsakyti