Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

a kur galima ishsitirt ar yra ishvarza ar ne, nes man irgi per rentgena nieko nemate ...
Vilniuj noreciau privachiai
Atsakyti
Važiuoju į Austriją - Kroatiją, pasirodo autobus nebus miegamasis, tai teks raitytis ant sėdynės sad.gif Turiu nugaros disko išvaržą, skausmai paūmėjo nuo ilgo sėdimo darbo, tai kai pagalvoju apie sėdėjimą 2 paras (ne iš eilės, tik nuvažiuojant ir grįžtant), tai ir kelionės norisi atsisakyti blink.gif

Gal turit kokių nors patarimų kaip nenumirt nuo nugaros skausmo? Gal galima pasiimti kokį pripučiamą čiužinį ir pagulėti tarp sėdynių? Kokių tepalų pasiimti?
Atsakyti
nepavydziu tokios situacijos ohmy.gif

bandyk tartis su vairuotoju ar gide, gal bus nors kelios laisvos vietos gale, ar siaip kur dvi viena salia kitos vietos laisvos , kad galetum atsigulti.

pasiimk miegmaisi, is bedos tarp sedyniu praejime atsigulsi wink.gif
Atsakyti
Galima papildomai sumoket uz viena tuscia vieta. Arba butinai pasiimk miegmaisi, tada nors praejime galesi atsigult.
Atsakyti
QUOTE (Linka @ 2004 08 10, 15:55)
Važiuoju į Austriją - Kroatiją, pasirodo autobus nebus miegamasis, tai teks raitytis ant sėdynės sad.gif Turiu nugaros disko išvaržą, skausmai paūmėjo nuo ilgo sėdimo darbo, tai kai pagalvoju apie sėdėjimą 2 paras (ne iš eilės, tik nuvažiuojant ir grįžtant), tai ir kelionės norisi atsisakyti blink.gif

Gal turit kokių nors patarimų kaip nenumirt nuo nugaros skausmo? Gal galima pasiimti kokį pripučiamą čiužinį ir pagulėti tarp sėdynių? Kokių tepalų pasiimti?

Niekaip nesuprantu, kodel vazhiuoji autobusu blink.gif . Jei jauti, kad bus sunku, galbut verta pagalvoti apie kelione kitu transportu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 10 rugpjūčio 2004 - 20:15
QUOTE (Vega @ 2004 08 10, 20:15)
Niekaip nesuprantu, kodel vazhiuoji autobusu blink.gif . Jei jauti, kad bus sunku, galbut verta pagalvoti apie kelione kitu transportu?

Kad kitu transportu nelabai kas ir veža tokiu maršrutu huh.gif Be to, jei ir vežtų, tai tikriausiai būtų ne mano kišenei. O nuo sėdėjimo namuose (dar ir dirbu namuose) tuoj stogas nuvažiuos blink.gif
Atsakyti
Kai prades labai skaudet nugara, tai pastovesi wink.gif O, aplamai tai ta isvarza trukus ar ne?
Atsakyti
Šiaip tai aš iki galo net ir nežinau ar tai išvarža ar ne. Vienas gydytojas sako, kad įskilęs slankstelis, o kitas kad jau gimiau su tokiu stuburu. Bet faktas tas, kad spaudžia nervą, ir ilgiau pasėdėjus ima smarkiai skaudėti sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Linka @ 2004 08 12, 07:40)
Šiaip tai aš iki galo net ir nežinau ar tai išvarža ar ne. Vienas gydytojas sako, kad įskilęs slankstelis, o kitas kad jau gimiau su tokiu stuburu. Bet faktas tas, kad spaudžia nervą, ir ilgiau pasėdėjus ima smarkiai skaudėti sad.gif

tAI TURI PASIDARYT KOMPIUTERINE NUOTRAUKA IR VISKAS BUS AISKU, NES BE JOS JIE NIEKO TIKSLAUS NEPASAKYS.Nu,o jei nervas uzspaustas tai nieko nelauk ir operuokis, nes skausmas persimes i koja ir tada tai verksi kiekviena diena. As turiu 2 isvarzas, viena trukus, tai ja ir isoperavo, nes spaude nerva. O kol ji netrukus.tai problemu ner. Nu,o del keliones, tai nieko gero , kad tik nesurakintu taves. Nes man vedejas pasake, kad bet kuria minute gali surakint,o tada jau zmogus nepajuda, tiesiai i ligonine. unsure.gif Tikiuos tau viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (safadi @ 2004 08 12, 11:40)
tAI TURI PASIDARYT KOMPIUTERINE NUOTRAUKA IR VISKAS BUS AISKU, NES BE JOS JIE NIEKO TIKSLAUS NEPASAKYS.Nu,o jei nervas uzspaustas  tai nieko nelauk ir operuokis, nes skausmas persimes i koja ir tada tai verksi kiekviena diena. As turiu 2 isvarzas, viena trukus, tai ja ir isoperavo, nes spaude nerva. O kol ji netrukus.tai problemu ner. Nu,o del keliones, tai nieko gero , kad tik nesurakintu taves. Nes man vedejas pasake, kad bet kuria minute gali surakint,o tada jau zmogus nepajuda, tiesiai i ligonine. unsure.gif Tikiuos tau viskas bus gerai wink.gif

Nu čia prigąsdinai sad.gif
Skausmas tai jau iš tikrųjų praktiškai nusileido į koją sad.gif , bet skauda ne kasdien, priklausomai nuo situacijos.

O ką reiškia "surakinti"?

Aš palnuoju extra atvejui pasimti keletą ampulių vaistų, Voltaren arba Diclofen, vaistininkė sakė, kad jie tinka staigiai skausmui numalšinti, jei, neduok Dieve, atsitiks kažkas panašaus... Nu, aišku, dar kokio brendžio, "natūraliam" atsipalaidavimui.

O dėl operavimo tai man nieko nesakė, atseit - kentėk, bet manau būtinai reikės pasidomėti.
Dar girdėjau, kad galima apseiti be operacijos, tik reikia stiprinti nugaros raumenis, kiek čia teisybės tai nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linka: 12 rugpjūčio 2004 - 12:31
Nu cia jokiu kentek negali but g.gif , jei tikrai isvarza ir taip skauda,tai vadinas trukus ir jei dar lauksi uzspaus nerva ir tada vaiksciosi su pampersu, nes nejausi kaip slapinsies, nervas bus uzspaustas. Nueik i klinikas ir pasidaryk nuotrauka ir viskas bus aisku. O, tas surakins, tai jei pasilenksi ar dar kokia nors nepatogi padetis nugarai, tai duos toks skausmas, kad apsiverksi ir negalesi issitiest. Kai gulejau ligoninej, tai su manim gulejo moteriske is kaimo, tai ji ravejo ir ja surakino, tai verkiancia greitoji atveze ir is kart operavo. Tada jau nepades jokie vaistai ir ampoles. Bet tikrai nenoriu taves gazdinti. Linksmos keliones. smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1092306960[/mergetime]
Kas yra blogiausia tavo nugarai, tiksliau stuburui ,tai ilgas sedejimas.
Papildyta @ [mergetime]1092307297[/mergetime]
jei isvarza trukus, viena iseitis operacija wink.gif Nieks jau nepades.O ,po operacijos, tada turi labai sportuot.
Atsakyti
Pasistenk keliones metu sedeti ne tiesiai, o siek tiek atsilosusi,kad nesusidarytu status kampas tarp stuburo ir klubakauliu.Pasiimk su savim nedidele pagalvele arba susuk ranksluosti taip,kad tilptu tarp sedynes atloso ir apatines nugaros dalies,tam,kad nugara butu truputi isirietusi.Viska daryk letai-letai seskis ir stokis,nesisuk staigiai,stenkis,kad nepersaltum! Ir zinoma,bent jau nakciai stenkis isitaisyti horizontaliai,kad pailsetu itempti nugaros raumenys.Siaip jau daugybe zmoniu gyvena su nugaros skausmu ir tik 3% is ju prireikia rimtos chirurgines operacijos.Tikiuosi,kad kelione tau neprailgs ir parsivesi tik malonius ispudzius!Sekmes!
Atsakyti