Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
Sobieska, nereaaaaaaaliai........... 4u.gif
Atsakyti
otema, Mamuk, kita mama, dėkui 4u.gif

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 11 23, 12:43)
o cia mano,paskutinieji,paradoksas,anksiau negalejau pakest gelytiniu serveteliu,dabar tiesiog kraustaus del ju is proto,ypac del rozyciu doh.gif  wub.gif
mazaja princesei ax.gif


Oi, kaip tyra ir gražu... Su akcentukais iš karto n kartų originaliau atrodo thumbup.gif O nuotraukų kokybė kokia wub.gif
Aš tokia pati, nežinau kodėl, bet pradėjo patikti rožės ir kai kurios gėlytės smile.gif

sobieska, arbatinė puiki thumbup.gif , bet pasigedau nuotraukų, paprastai viena neapsiriboji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 11 23, 19:03)


biggrin.gif mėgstate suintriguoti, tamsta biggrin.gif lindau į temą žiūrėt iš visų pusių mirksiukas.gif Nu jau mano skonio arbatinė thumbup.gif padirbėta
Atsakyti
Sobieska, labai grazi arbatine wub.gif
Atsakyti
aciu, balte uz visus komplimentus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 11 23, 20:03)



Nieko grazesnio dar nebuvau maciusi wub.gif nerialu, va cia jau pasaukimas, kurti tokius grazius darbus..
Atsakyti
Mamukas Indriukas, wow wub.gif labai gražūs akcentai ir detalės wub.gif

sobieska, user posted image
Atsakyti
Pagaliau, oras tinkamas, tai galiu jums parodyti. Buvo išrinktas motyvas (katinėlis bately) ir dėžutės forma. Visa kita-fantazija-iškylus podiumas batukams, kompozicija, tapymas, servetėlės, na, žodžiu, pats savęs nepagirsi, tai nieks nepagirs lotuliukas.gif

Buduaro katinėliai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 11 24, 11:57)
Pagaliau, oras tinkamas, tai galiu jums parodyti. Buvo išrinktas motyvas (katinėlis bately) ir dėžutės forma. Visa kita-fantazija-iškylus podiumas batukams, kompozicija, tapymas, servetėlės, na, žodžiu, pats savęs nepagirsi, tai nieks nepagirs  lotuliukas.gif

Buduaro katinėliai




eina sau kaip gražu swoon.gif mano stiliaus darbas wub.gif na ne tas stilius pagal kurį aš kažką darau, ,es aš tokio "neišlaužiu", bet man širdžiai labai artimas wub.gif super thumbup.gif gal galima būtų nuotraukos iš arčiau tų katinėlių bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti