Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

bus ka , balte , Singi nuostabus burbulai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

balte o su kuom apsnigai juos?
Atsakyti
balte išskirtiniai žaisliukai 4u.gif ir labai patiko spalvų perėjimai thumbup.gif man asmeniškai sunku padaryti gražų perėjimą, todėl jums respect'as thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(biriusa @ 2010 11 19, 20:13)

*monikute*,  sioje krikstynu dezuteje man kaskas nesirisa...tas patrinimas per viduri nelabai suprantamas..patrinimai iprastai darome budingose pratrinimams vetose: briaunose, prie uzsegimu... ir drugeliai tokie lengvuciai svelnus o tas sendinimas apsunkina visa dezute ...sioje vietoje gal labaiu i tema butu pamurzinimai svelniom spalvom nei sendinimas, bet zinoma cia tik mano asmenine nuomone  mirksiukas.gif  Ir dar mazaa pastabele del bantuko, jei jau sugalvojai deti ten ta bantuka, tai dekoracijoms bantukus nerisa taip paprastai, juos sudeda siek tiek kitaip, temoje apie dekupazo probelams net keli filmukai pamokeles yra idetos kaip risti graziai bantuka  rolleyes.gif



Labai ačiū už komentarą 4u.gif smagu skaityti "pamokėles" žaliems blush2.gif patarimai skatina tobulėti ir daryti vis geriau, tad ačiū jums, kad suradot laiko pakomentuoti 4u.gif

Dėl bantuko tai labai sutinku, bet niekur nebuvau radusi informacijos kaip rišti dekoratyvinius bantukus doh.gif einu paieškosiu jūsų nurodytoje temoje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 22 lapkričio 2010 - 15:19
Cukraus pudra, *monikute*, malonu girdėti smile.gif 4u.gif

QUOTE(Osera @ 2010 11 22, 15:10)
bus ka ,  balte  , Singi    nuostabus  burbulai    4u.gif  4u.gif  4u.gif

balte o su kuom apsnigai juos?

Ačiū 4u.gif , sniegelis lygiai toks pat, apie kurį kalbama šiame temos puslapiuke. smile.gif

http://www.supermama...?...0061&st=180
Atsakyti
pabandziau ir as padaryti burbula, bet as nesu juo labai patenkinta
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Osera, Baltė, ačiu už žodelį wub.gif Na taip, neša mane į tą praeitį, turbūt perdaug po Žiemos rūmus ir panašias vietas prisivaikščiojau, tai čia vis atgarsiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 11 22, 14:36)
Dekoruoti kalėdiniai žaisliukai (tik dar be kaspinukų ir pan.)
Pati nustebau, kad atėmė nemažai laiko, nes teko pertapyti, džiovinti, lakuoti (jie dekoruoti ne iš vidaus, o iš išorės). Bet suteikė labai gerų emocijų (ir klientei patiko biggrin.gif )


Balte, Man patinka sitie burbulai smile.gif ir pasidare labai idomu, ar jie stikliniai? Ar buna specialus pirkti, ar paprastus kokius perdarei?
Lux. Subtilūs, kokybiški, dailūs, kalėdiški!
Atsakyti
na va, vienas pirmųjų darbelių. Ar gražus ar ne, palieku spręsti jums biggrin.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 11 21, 16:08)
Nedideli dekupažo šedevrai  blush2.gif  Nėra idealūs, bet mieli Kalėdiniai žaisliukai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image


Tikrai sedevrai smile.gif kaip originalu! wub.gif
Atsakyti
Visi ruosiasi Kaledoms wub.gif gamina nuostabius zaisliukus
O as kaip ta zirafa, veluoju labai ir gyvenu dar rudens nuotaikomis ax.gif
Papuosalu dezute RUDENS SPALVOS
user posted image
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 11 23, 00:57)
Visi ruosiasi Kaledoms  wub.gif  gamina nuostabius zaisliukus
O as kaip ta zirafa, veluoju labai ir gyvenu dar rudens nuotaikomis  ax.gif
Papuosalu dezute RUDENS SPALVOS
user posted image


Biriusa, nesi žirafa, tiesiog esi atspari įtakai biggrin.gif
Kaip gražiai dera spalvos ir užsegimas taip šauniai "pritapytas" smile.gif, žaismingas derinys gavosi ax.gif (bet man vis tiek norisi pritapymų ir paveikslo pratęsimo ant sienelių smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 11 23, 08:37)
Biriusa, nesi žirafa, tiesiog esi atspari įtakai biggrin.gif
Kaip gražiai dera spalvos ir užsegimas taip šauniai "pritapytas" smile.gif, žaismingas derinys gavosi ax.gif  (bet man vis tiek norisi  pritapymų ir paveikslo pratęsimo ant sienelių  smile.gif )



Aciu Bus_ka kad pstebejai darbeli 4u.gif , uzsegimas ne pritapytas blush2.gif serveteles gabaliukas cia 4u.gif o jei pritapyciau tai butu sobieskos dezute ka kada daryta mirksiukas.gif meginau sia servetele interpretuoti kitaip g.gif
Atsakyti
Ačiū pastebėjusioms mano laikrodį blush2.gif

QUOTE(baltė @ 2010 11 22, 14:36)
Dekoruoti kalėdiniai žaisliukai (tik dar be kaspinukų ir pan.)
Šie burbuliukai (truputį anksčiau jau daryti be sniegelio) panoro būti modifikuoti, todėl tapo "apsnigtais" smile.gif

Labai dailūs burbulaičiai, o kiek kruopštaus darbo įdėta 4u.gif
QUOTE(biriusa @ 2010 11 22, 23:57)
Papuosalu dezute RUDENS SPALVOS

Kaip puikai suderintas viršus ir šoniukai ir dar akcentas vietoje ir super tinkantis wub.gif
QUOTE(Algimante1995 @ 2010 11 22, 18:25)
na va, vienas pirmųjų darbelių. Ar gražus ar ne, palieku spręsti jums  biggrin.gif

Darbelis, manau, labai vykęs 4u.gif

Atsakyti