Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

Nu bet ir atmintis tamstos biriusa biggrin.gif
user posted image

Man tavasis variantas savaip zavus, tikrai rutuliukas SAVO duoda mirksiukas.gif

Balte, burbulai thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui visom smile.gif
Bitute Pilkoji, ačiū 4u.gif
Paprasti plastikiniai. Su stikliniais sakiau nebeprasidėsiu... biggrin.gif

Algimante1995, pats darbas man visai gražus, tik motyvas, mano manymu, per mažas arba per žemai klijuotas. Bet gerai tai, kad į viršų žydra spalva intensyvėja - tai savotiška atsvara smile.gif

briusa, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
NelIna, Sobieska, Balte, aciu mergaites uz gera zodeli friends.gif
Atsakyti
labai patiko AVIACIJOS vaza,kvepia rytais,Japonija wub.gif 4u.gif

Baltes nerialus burbulai ir padekliukai,stilingi labai 4u.gif thumbup.gif

o cia mano,paskutinieji,paradoksas,anksiau negalejau pakest gelytiniu serveteliu,dabar tiesiog kraustaus del ju is proto,ypac del rozyciu doh.gif wub.gif
mazaja princesei ax.gif

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
Mamukas Indriukas , na be galo švelnus darbas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Ir visokias smulkmenėles taip gražiai išdėlioji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2010 11 23, 14:49)
Mamukas Indriukas , na be galo švelnus darbas wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Ir visokias smulkmenėles taip gražiai išdėlioji thumbup.gif

aciu,grite 4u.gif
Atsakyti
Balte, tavo nepasnigti burbulai laaaaaaabai faini 4u.gif
Biriusia, graži papuošalų dėžutė 4u.gif
Na, ir Mamuko Indriuko gėlytės tokios švelnios romantiškos, nepersaldintos. Sakyčiau, prancūziškos. Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
balte, labai patiko tavo Dekoruoti kalėdiniai žaisliukai (tie kur dar be kaspinukų..) labai labai, norėčiau tokių ant savo eglutės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 11 22, 16:32)
pabandziau ir as padaryti burbula, bet as nesu juo labai patenkinta

ADREV -> Na burbuliukas reikia pripazinti nelabai pavykes. Gal butu padeje, jei mazesnius motymus butum klijavus? Nesimatytu perlenkimo vietu.
As kaip dar nebandzius burbulu dekupazuoti tai atrodo neblogas bandymas.
Bet tarkim - yra vietos kur tobuleti smile.gif

QUOTE(Algimante1995 @ 2010 11 22, 18:25)
Algimante1995 na va, vienas pirmųjų darbelių. Ar gražus ar ne, palieku spręsti jums  biggrin.gif

Algimante1995 -> Man patiko vazos ideja, graziai pratesta servetele. Matosi kad turi ranka ant tapybos smile.gif Dangus gal siek tiek per ryskus paciai servetelei. Ir gal baltos su melyna zaismas ne kiekvienam interjere isipaiso. Nzn. Na cia mano supratimas smile.gif
Atsakyti
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas, labai silto dekoracijos, pauksciukas toks mielas wub.gif
Sobieska, nerelau wub.gif wub.gif wub.gif suderintos skirtingos serveteles pasakiskai...labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sobieska, gražu ,bet į tave nepanašu bigsmile.gif Tokios švelnutės spalvytės ....daili arbatinė thumbup.gif
Atsakyti