Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas (VI)

QUOTE(Garbanelele @ 2010 10 15, 11:44)
Sugrybavo mano O šį ciklą, bus įvykus 16 CD doh.gif (standartiškai O budavo 18-20 CD). Nors BT tik šiandien pirma diena kai pakilo (18 CD). Grafikėlį po poros dienų parodysiu. Spėju, kad ir pats ciklas sutrumpės keliom dienom. O tai man ne labai patiks, nes tada sutrumpės ankstyvasis nevaisingas periodas ax.gif .

Et mano irgi anksčiausia ovuliacija 16CD, biškį apmaudu, nes va šį ciklą buvo 27CD doh.gif Tai būna ciklų, kai be reikalo prigadinam guminukų.
Atsakyti
Pries pusmeti nusipirkau ovuliacijos indikatoriu ARBOR, apsisaugojimo tikslais. Nes anksciau pirkdavau tuos vienkartinius kasetinius ovuliacijos indikatorius, o jie kainuoja brangokai- 1 kasete gal apie 8 LT, tai sumasciau pataupyti... doh.gif Pagalvojau- ilgalaike investicija..

Taciau tik kelis kartus pabandziau, nes neturiu nei laiko nei kantrybes kiekviena ryta uzsiimineti "tyrimais" blush2.gif , nes paseilinus tyrimo stikliuka, reikia palaukti 15 min, kol seiles isdzius ir tada ziureti per mikroskopa.

Tai dabar ir guli tas indikatorius nenaudojamas. Jei kas norit galiu perleisti.

O saugomes tik skaiciuodami dienas ir per ovuliacijos savaite naudojame prezervatyvais. Iki 10 ciklo dienos nesisaugome, 10 dienu saugomes, po to nuo 20 ciklo dienos vel nesisaugom.





Atsakyti
QUOTE(Puffte @ 2010 10 15, 13:50)
O saugomes tik skaiciuodami dienas ir per ovuliacijos savaite naudojame prezervatyvais. Iki 10 ciklo dienos nesisaugome, 10 dienu saugomes, po to nuo 20 ciklo dienos vel nesisaugom.


Nebaisu, kad ovuliacija gali ivykti kad ir 21cd? labai nepatikimai skamba g.gif

Del mikroskopo, na juk nebutina iskart laukti tu rezultatu, galima palikti ir pvz parejus is darbo vakare paziureti smile.gif Man, beje, jis nepasitvirtino, is pradziu taip dziaugiausi, na ryskus tie paparciai, tik kad as juos matydavau 10 dienu iki ovuliacijos, taip kad naudos jokios doh.gif
Atsakyti
werde, gal Puffte ciklas labai reguliarus ir tai nėra jau taip nepatikima. Tarkim, aš visada nesisaugau iki 10CD, nes nėra jokio tikslo. Tik kelis kartus esu turėjusi ovuliaciją 16 CD, dažniausiai man O įvyksta vėliau nei 18 CD. Aišku, tuo metu atsižvelgiu į gleives, ir pastebėjus ką nors įtartino, naudojam prezervatyvus. Tai manau, jei ovuliacija tikrai vyksta 15-19CD nuo 21CD nesisaugoti yra pakankamai saugu, tačiau... aš asmeniškai dėl viso pikto sekčiau ir gleives, nes maža kas... arba/ ir nuo 10CD 10 dienų matuočiau BT, nes jei matytum, kad nesurenki 6 žemų temperatūrų, reiškia per vėlai pradedi saugotis guminukais. Nes tarkim ovuliacija vyksta 15 CD, tai 10 CD jei nesisaugotum gali pastoti, nors ir nedidelė tikimybė. O po ovuliacijos esi vaisinga tik iki 24 val, tai jei ji ir įvyks kokią 19 CD, nuo 20 CD vakaro saugu.
Puttte, o jūs gal naudojatės dar kokiauis požymiais papildomais?
Atsakyti
QUOTE(Puffte @ 2010 10 15, 15:50)

O saugomes tik skaiciuodami dienas ir per ovuliacijos savaite naudojame prezervatyvais. Iki 10 ciklo dienos nesisaugome, 10 dienu saugomes, po to nuo 20 ciklo dienos vel nesisaugom.


Bet tavo ciklas gal gan ilgas, nes pas mane jis po gimdymų tapo labai trumpas 24d, tai toks metodas netiktų. ax.gif
O ir antras mano nėštumas buvo netikėtas, nes pastojaus per pirmas 10CD (tiksliau 7, nes tiek nesisaugojom), o tada dar ciklas ilgelesnis buvo ax.gif Tik tiek, kad mes kaip tik tą mėnesį pradėjom galvot, kad reikia antro vaikelio, tik pagalvojom ir šast iš kart ir buvo biggrin.gif
Atsakyti
Džiugu, kad nesupeikėte. blush2.gif Aš savo ruožtu dėkoju, kad esate. 4u.gif (Net sunkoka patikėti, jog ta vargana temelė apie nieką išaugo į tai, ką turime dabar - vieną aktyviausių temų kontracepcijos skyrelyje. mirksiukas.gif )
QUOTE(youste @ 2010 10 15, 10:35)
Gal galima būtų nuorodėlę kur apie tai pasiskaityti arba plačiau papasakokit ax.gif

mastau.gif Pamėginsiu.

NŠP po gimdymo

Lietuvių kalba

1. Vaisingumo pažinimas pagimdžius (LIC "Už gyvybę")

2. Vaisingumo pažinimo taikymas po gimdymo (Raidelių svetainė)

3. V.Rudzinskas "Vaisingumo pažinimas" (LIC "Už gyvybę", Kaunas 1999), 45-50 psl.

Anglų kalba

1. J.&S. Kippley "Natural Family Planning. The Complete Approach (Išsamiausias šaltinis, norint atsisiųsti būtina registracija)

2. How NFP Works in Breastfeeding

3. Breastfeeding And Fertility
Atsakyti
Smalsute, aš irgi kai pasiūliau susikurti temukę netikėjau, kad ji išaugs į tokią gigantę thumbup.gif anksčiau lėkdavau pas planuojančias konsultuotis, bet tai toli gražu ne tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Puffte @ 2010 10 15, 15:50)
O saugomes tik skaiciuodami dienas ir per ovuliacijos savaite naudojame prezervatyvais. Iki 10 ciklo dienos nesisaugome, 10 dienu saugomes, po to nuo 20 ciklo dienos vel nesisaugom.

Žaidžiate su ugnimi... (Nors aišku lėliukas - ne tragedija smile.gif ).
Papildyta:
QUOTE(jovka @ 2010 10 15, 20:45)
 
O ir antras mano nėštumas buvo netikėtas, nes pastojaus per pirmas 10CD (tiksliau 7, nes tiek nesisaugojom), o tada dar ciklas ilgelesnis buvo  ax.gif

O ankstesnis ciklas buvo ovuliacinis, t.y. ar buvai jame užfiksavusi BT pakilimą? Jei ne, visa ankstyvoji nevaisingoji fazė laikytina vaisinga.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 10 15, 21:22)
mastau.gif Pamėginsiu.

NŠP po gimdymo

Lietuvių kalba

1. Vaisingumo pažinimas pagimdžius (LIC "Už gyvybę")

2. Vaisingumo pažinimo taikymas po gimdymo (Raidelių svetainė)

3. V.Rudzinskas "Vaisingumo pažinimas" (LIC "Už gyvybę", Kaunas 1999), 45-50 psl.

Anglų kalba

1. J.&S. Kippley "Natural Family Planning. The Complete Approach (Išsamiausias šaltinis, norint atsisiųsti būtina registracija)

2. How NFP Works in Breastfeeding

3. Breastfeeding And Fertility

Dėkui 4u.gif Pradėsiu skaitinėti smile.gif
Atsakyti
jungsiuos prie jusu 4u.gif
matau reiks daug paskaityti.. kolkas aktualu nevaisingumas po gimdymo,maziukei arteja 6 men,tai vat reiks pradet galvot apie si metoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 10 16, 16:40)
jungsiuos prie jusu 4u.gif
matau reiks daug paskaityti.. kolkas aktualu nevaisingumas po gimdymo,maziukei arteja 6  men,tai vat reiks pradet galvot apie si metoda ax.gif

Sveika prisijungusi. 4u.gif

Nežinau ar teisingai supratau unsure.gif , bet jei neseki vaisingumo požymių ir tiesiog nesisaugote, pastoti gali ir iki 6 mėn. net jei mmm dar ir nebuvo.

Laktacinės amenorėjos metodas skirtas taikyti ne nuo 6 mėn., o nuo pat gimdymo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 16 spalio 2010 - 15:54
Va tarp mano tetos draugės vaikelių 10,5 mėn skirtumas ir žindė pilnu tempu moteris, taigi, tie 6 mėnesiai tokia pati "konstanta" kaip 28 dienų ciklas, kuris kišamas į visus pavyzdžius, nors tokį turi berods tik 7 proc moterų...
Atsakyti