Įkraunama...
Įkraunama...

Master Cleanse, limonado dieta

QUOTE(Chanell @ 2009 03 03, 09:47)
man taip baisiai skamba,juk druskyte uzlaikyti turi skyscius, ar ne? blink.gif  4u.gif



Nesuprantu, kas cia tokio. Juk kaip iskrovos dienos su skysciais tik buna, tai cia dar geriau - gerimas turi pakankamai kaloriju del klevu sirupo, tad energijos nepristinga, apetitas nedideja, o valosi zarnynas. O skysciais organizme kaupiasi tada, kai apsunkeja inkstu veikla ir paciame organizme kaupiasi druskos ir skysciai, situ gerimu gerimas keleta dienu tam ytakos neturi
Atsakyti
Sveikos smile.gif mano antra diena jau eina i pabaiga. siandien jau labiau norisi valgyti smile.gif) o seip tas surus vandeniukas vakar tai padare savo smile.gif)

lietuviu kalba info jokios neturiu varnike, pati per youtube viska ziurejau.
kaip kitoms sekasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(novele @ 2009 03 03, 21:40)
Sveikos smile.gif mano antra diena jau eina i pabaiga. siandien jau labiau norisi valgyti smile.gif) o seip tas surus vandeniukas vakar tai padare savo smile.gif)

lietuviu kalba info jokios neturiu varnike, pati per youtube viska ziurejau.
kaip kitoms sekasi? smile.gif

Bet ten anglų kalba, o aš nelabai su ja draugauju ax.gif
man buvo apetitas sukilęs, kai vyras pietus darėsi, bet dabar, net keista, nenoriu valgyti, limonadas savo daro biggrin.gif
Tai kaip suprantu, teks , Novele, mums draugauti ir viena kitą palaikyti, net smagiau pasidarė thumbup.gif Papasakok dėl ko laikaisi šitos dietos, ar dėl svorio ar dėl sveikatos.
Aš tai visada pavasarį imuosi kažkokios tai griežtos ir greitos dietos, nes per žiema priaugu viena kitą kilogramą, pavasarį pasistengiu ir vasarą pasitinku lieknesnė biggrin.gif pernai ir užpernai laikiausi kopūstų sriubos, patinka ji man. kažkaip ir šiemet planavau, bet užklydau netyčia čia ir nusprendžiau išbandyti. Norėčiau atsikratyti 5 kg, būtent tiek per visą žiema užsiauginau. Pasilaikysiu kokias 4 dieneles, gal 5, žiūrėsiu kaip savijauta, prasivalysiu žarnyna ir gal prie kopūstų pereisiu iš karto.
Atsakyti
Jau ipusejau antraja diena, apetito kolkas nera, tik skrandi pradejo skaudet is ryto, tai as pasidariau toki gerimeli, 1 sauksta smulkintu semenu uzpyliau verdančiu vandeniu, palaikiau 5 min. isgeriau ir praejo. As daznai taip skranduka raminu ir visada suveikia. Jauciu, kad tas skausmas man nuo prisikaupusio oro buvo, kazkokios negeroves ten pilve daresi. Paziuresiu kaip rytoj bus, nes jau kaip ir valytis zarnynas turetu, tai gal ir tas putimas del tu procesu. Labai gaila, kad informacijos mazai turiu verysad.gif
Atsakyti
kaip seprantu, likau viena smile.gif
trecioji mano valymosi diena, siandien jauciuosi neblogai, jokio silpnumo, jokio prakaitavimo kolkas nebuvo, Siandien net egzamina issilaikiau thumbup.gif
Valgyt nesinori, nezinau kiek nukrito svorio, sversiuosi po visko.
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2009 03 05, 13:05)
kaip seprantu, likau viena  smile.gif
trecioji mano valymosi diena, siandien jauciuosi neblogai, jokio silpnumo, jokio prakaitavimo kolkas nebuvo,  Siandien net egzamina issilaikiau  thumbup.gif
Valgyt nesinori, nezinau kiek nukrito svorio, sversiuosi po visko.

as tai vis uzeinu paskaitineju 4u.gif ir mastau kaip tau iseina ta druskina vandeni gert as jau kelis kartus bandziau pradet nu niekaip to druskino vandens negaliu isgert. jau ir druska namiskiai baigia sunaudoti blush2.gif tai galvoju nuo pirmadienio irgi bandysiu nes dabar namie sedziu tai labai sunku - palaikysiu kompanija pabaigti valymasi
Atsakyti
sveikos smile.gif
varnike, turbut likai viena, as jau irgi siandien pavalgiau, nebeistveriau. ir 6dieni laukia gimtadienis drauges tai zinau, kad ta diena tikrai teks nusidet. oj, valios neturiu, siaubas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kyste1 @ 2009 03 05, 21:07)
as tai vis uzeinu paskaitineju 4u.gif  ir mastau kaip tau iseina ta druskina vandeni gert as jau kelis kartus bandziau pradet nu niekaip to druskino vandens negaliu isgert. jau ir druska namiskiai baigia sunaudoti blush2.gif tai galvoju nuo pirmadienio irgi bandysiu nes dabar namie sedziu tai labai sunku - palaikysiu kompanija pabaigti valymasi

tas surus vanduo ir man ziauriai neparinka. bet uzsimerkiu, nekvepuoju ir isivaizduoju, kad geriu suru sultini vistienos lotuliukas.gif zinok, veikia. O jau kai isgeri, tai jauti kaip tas vandenukas per tavo visas zarnas keliauja ir viska sluoja, tik jau valandziuke reik netoli tualeto buti. Siandien buvo lengviau iskesti nevalgyma, galima sakyt visai lengva. seimynai net valgyt padejau daryti.

Papildyta:
QUOTE(novele @ 2009 03 05, 21:21)
sveikos smile.gif
varnike, turbut likai viena, as jau irgi siandien pavalgiau, nebeistveriau. ir 6dieni laukia gimtadienis drauges tai zinau, kad ta diena tikrai teks nusidet. oj, valios neturiu, siaubas sad.gif

na ka padarysi, bet zinau viena, kad progu pavalgyti visada atsiranda, vakar vyras pirma karta gamino guliašą, o as nei kasnelio i burna. Jis pazadejo, kad kai baigsiu, tai jis butinai ji vel isvirs. Savaitgaliui irgi gavom pasiulymu pasvest, taciau siuo metu man numesti svorio yra daug svarbiau, nes jausiu didesni malonuma pasiekus savo tiksla, nei viena vakara smagiai pasisedejus su draugais. jei nori, imi ir darai, o visokios kliutys iskyla tik tada, kai tu ju pati ieskai.
Atsakyti
siandien ketvirtoji mano valymosi dien. Jau taip slykstu siandien buvo ta suru vandeni gerti ryte, kokias dvi valandas po to dar pykino, o veliau tik vandeni kaip isprotejus geriau, net to limonado jau nenoriu... svorio nejauciu kad numeciau, net nesisveriu, man vakar menesines prasidejo, tai del to ir nekrito. Siandien dar pasilaikysiu, o rytoj pereinu ant pilnavercio maitinimosi, skaiciuosiu kolorijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 06 kovo 2009 - 13:55
juk i master cleanse neieina drukuotas vanduo blink.gif blink.gif
2 šaukštai ekologiškų citrinų sultys

* 2 šaukštai organinių B klevų sirupas

* 1 / 10 šaukštelis žemės Juodieji pipirai

* 10 oz filtruotą vandenį
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 06, 16:20)
juk i master cleanse neieina drukuotas vanduo blink.gif  blink.gif
2 šaukštai ekologiškų citrinų sultys

* 2 šaukštai organinių B klevų sirupas

* 1 / 10 šaukštelis žemės Juodieji pipirai

* 10 oz filtruotą vandenį


tygo parašyta, kad ryte reik gert sūrų vandenį. O va dienos eigoje šitą "limonadą"
Atsakyti
uz organizmo valyyma siaip blush2.gif bet druskos i save nepilsiu , na neiko,kaip nors kitaip,o jums didziausios sekmes 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti