Įkraunama...
Įkraunama...

Master Cleanse, limonado dieta

QUOTE(Vytauciuke @ 2012 03 14, 13:25)
Pradedu ryt, 3but. klevu sirupo nusipirkau, dar ieskosiu normaliu citrinu. Nes kiek prekybos centruose siandien ziurejau. baisios, suvyte. O jus cili pipira naudosit ar kajano? blush2.gif  ar kaip jis ten  doh.gif

Rekomenduojama kajeno pipirai mirksiukas.gif
Atsakyti
as skaiciau kad jis yra tinkamas, bet as jo savo "didmiestyje" nerandu verysad.gif tai naujosiu cili.
Atsakyti
as kajano pipira nusipirkau,
neisejo man limodieniauti doh.gif kavos poreikis ryte nugalejo limonada blush2.gif
zadu pasitaisyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytauciuke @ 2012 03 14, 14:45)
as skaiciau kad jis yra tinkamas, bet as jo savo "didmiestyje" nerandu verysad.gif  tai naujosiu cili.

Tai ne tas pats,mano nuomone geriau tada net nepradekite...
o kajeno galima rasti ir internetinese platybese,pvz kad ir CIA
Papildyta:
QUOTE(saulyte24 @ 2012 03 15, 00:35)
as kajano pipira nusipirkau,
neisejo man limodieniauti  doh.gif  kavos poreikis ryte nugalejo limonada  blush2.gif
zadu pasitaisyti  rolleyes.gif

Labai viliuosi kad po sio valymo kavos is viso atsisakysite biggrin.gif
bent jau taip atsitiko man drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Man jau šiandien antra diena. Vakar labai galva skaudėjo tai teko vaistų gerti. Labai norėjau kavos, bet laikiausi ir pavyko thumbup.gif bet tikriausiai dėl to ir galva skaudėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytauciuke @ 2012 03 16, 10:02)
Labas rytas 4u.gif
Man jau šiandien antra diena. Vakar labai galva skaudėjo tai teko vaistų gerti. Labai norėjau kavos, bet laikiausi ir pavyko thumbup.gif  bet tikriausiai dėl to ir galva skaudėjo doh.gif

kur visos dingot? g.gif
Atsakyti
na merginos, kaip jums sekasi savo valia ir istverme demonstruot? Pasiteisina si dieta? g.gif
Atsakyti
Man šiandien šešta diena, čia kaip rašo ne dieta. o organizmo valymas. svoris nukrito, bet apimtys ne, tai ar blogai išsimatavau ar blogai pasisveriau doh.gif Druska geriau penkis rytus, o šiandien išgerus viskas išlipo per viršų, jau matyt organizmas nebenori schmoll.gif gersiu dabar tik arbata. Veido oda tragiška, negražėja o baisėja, bet aš galvoju kad kai geriau apsivalysiu viskas susitvarkys bigsmile.gif Šiaip galvojau bus sunkiau
Seniau negalėjau be kavos, o dabar visai aš jos nenoriu ir jos man nereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytauciuke: 20 kovo 2012 - 13:18
QUOTE(Vytauciuke @ 2012 03 20, 11:17)
Man šiandien šešta diena, čia kaip rašo ne dieta. o organizmo valymas. svoris nukrito, bet apimtys ne, tai ar blogai išsimatavau ar blogai pasisveriau  doh.gif Druska geriau penkis rytus, o šiandien išgerus viskas išlipo per viršų, jau matyt organizmas nebenori schmoll.gif  gersiu dabar tik arbata. Veido oda tragiška, negražėja o baisėja, bet aš galvoju kad kai geriau apsivalysiu viskas susitvarkys  bigsmile.gif  Šiaip galvojau bus sunkiau
Seniau negalėjau be kavos, o dabar visai aš jos nenoriu ir jos man nereikia 4u.gif

na tu saunuole 4u.gif
o as vis dar neprisiruosiu su siuom valymu doh.gif blush2.gif produktus nusipirkau

sunelio gimtadieni savaitgali atsvenciau ,atlaikiau antpludy vaiku ir sveciu smile.gif tai manau rytoj ... bandysiu smile.gif jei ne statytkit ant gedos stulpo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte24 @ 2012 03 21, 00:26)
na tu saunuole  4u.gif 
o as vis dar neprisiruosiu su siuom valymu  doh.gif  blush2.gif  produktus nusipirkau

sunelio gimtadieni savaitgali atsvenciau ,atlaikiau antpludy vaiku ir sveciu smile.gif  tai manau rytoj ... bandysiu  smile.gif  jei ne statytkit ant gedos stulpo biggrin.gif

gera, as kaip tik galesiu jums stulpa isdrozt lotuliukas.gif thumbup.gif , o kuri kita gales pakabinti lotuliukas.gif
As tai jums pavydziu valios biggrin.gif 6 dienas nieko nevalgyt, jergau doh.gif
as kai bandziau laikytis sio ale valymo, tai kajeno padauginau, net burna degdavo kai geriau, galiausiai ispyliau viska lauk grrrr doh.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad ne viena esu temoje 4u.gif
Man pati geriausia motyvacija druska, aš ja geriau penkis rytus. tai vien dėl to negaliu pradėti valgyti. Ir visai nenoriu schmoll.gif o jei užsimanau atsigeriu. dar dantį ištraukė tai ir taip skauda, valgyt nesinori. o kaip bus toliau tai nežinau, šeštadienį vaiko gimtadienis. Tai galvoju ar nepalušiu ir nereiks pradėti visko nuo pradžių doh.gif
Aš beriu aitrių pipirą, nes kajeno man perbrangu užsisakynėti, ryt busiu Vilniuje jei bus laiko paieškosiu. Ir šiandien iki buvau jau vienas but. liko klevų sirupo. Vargas man su produktais mano "didmiestyje" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytauciuke @ 2012 03 21, 15:35)
Kaip smagu kad ne viena esu temoje  4u.gif
Man pati geriausia motyvacija druska, aš ja geriau penkis rytus. tai vien dėl to negaliu pradėti valgyti. Ir visai nenoriu  schmoll.gif  o jei užsimanau atsigeriu. dar dantį ištraukė tai ir taip skauda, valgyt nesinori. o kaip bus toliau tai nežinau, šeštadienį vaiko gimtadienis. Tai galvoju ar nepalušiu ir nereiks pradėti visko nuo pradžių doh.gif 
Aš beriu aitrių pipirą, nes kajeno man perbrangu užsisakynėti, ryt busiu Vilniuje jei bus laiko paieškosiu. Ir šiandien iki buvau jau vienas but. liko klevų sirupo. Vargas man su produktais mano "didmiestyje" doh.gif

o is kur esat? gal bandykite uzsisakyti internetu, a? g.gif
na jei vaiko gimtadienis, ir jame dalyvaus TIK vaikai, tai tada tikrai nepalusit, bet jei bus ir svencianciu suaugusiuju , tai unsure.gif
Atsakyti