QUOTE(Lemone @ 2006 01 26, 20:43)
O kas dėl gailesčio

Na kaip čia pasakius... tikrai negaila jų pačių. Bet labai gaila žmonių, kurie nusikalstamumą bei nusikaltėlius priima ne kaip mūsų visuomenės dalį ir atitinkamai narius, o išvis bando šį reiškinį nušluoti nuo žemės paviršiaus.
Nesakyčiau, kad bando nušluoti

Greičiau jau atvirkščiai - dar pamoko kaip juos reik "nubaust"
Šiaip ar taip sutikim - nieks nenori rodyti savo ydų ir pan. Lygiai tas pats ir su lietuviais ir kitom tautom - mes juos laikom šiukšlem. Nesvarbu, kad gal tas žmogus kažkam yra tėvas, brolis, vyras, sūnus

aš gal irgi netikiu, kad jie ten sėdi nekaltai, o atsisėdę atgailauja, bet ir nelaikau jų visiškai nereikšmingais - jie tik įrodo, kad mūsų teisėsaugai ir visuomenei dar toli iki tobulumo. Manau bausmės per mažos, taigi kodėl jie turėtų bijoti?

Nebeliko nei mirties bausmės,o ir iki gyvos galvos laaabai retais atvejais gauna. O kas jiem yra metelius kitus šiltai atsėdėt? Jei dar išgert ir narkotikų apsirūpina.

Tegu meta akmenį pirmas tas, katras be nuodėmės - lygiai taip ir čia - jei tesugebam tik piktintis ir aiškint, kad tokius viešai giljotinuot reikia, tai vertėtų susimąstyt ar čia ne mūsų kaltė

Nes žudo žmonės dažniausiai ne iš gero gyvenimo ( aš nekalbu apie visas Henytes), o asocialiom šeimom padėt nieks neskuba.