Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

Mano zuikyte irgi per miegus kartais pradeda verkti.. Naksciau budavo dazniaus, o dabar maziau.... Tikiuosi, kad toliau visai pradings clap.gif
Atsakyti
mano pipiras irgi taip dabar daro mum keturi menesiukai.. kai jis taip dejuoja per miegus paskui pasigirsta purpsejimas tai as manau kad maniskiui gal sunku paciam sikioti arba ja mdar pilvuka retsykiais suskausta
Atsakyti
Maniskis irgi kartais suverkia per miegus. Kartais taip stipriai, kad as net issigastu. Puolu glostyti, buna kad nepadeda, tada turiu paiimti ant ranku ir uzsupti, kad nusiramintu. As manau, kad mazyliai kazka susapnuoja negero unsure.gif nors atrodo, ka tokie mazi ten gali sapnuoti g.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati beda.. mad.gif
Mazule per nakti suverkia kokius 4-5 kartus. Apramini, nurimsta, kartais prabunda, isgeriam arbatytes ir vel toliau miegam. tiesa, paskutiniu metu jau reciau, gal 1-2 kartus.
Skaiciau, kad viena is galimu priezasciu gali buti kalcio trukumas, maniske mazai pienuko geria, tai daviau siek tiek papildomai
Atsakyti
Mielos mamos 4u.gif , jau savaite laiko einu is proto , nebežinau kas mano 2-jų mėnesių leliukui darosi. Nuo gimimo buvo ramus , gerai miegodavo ir dieną ir naktį. O dabar... Naktį visgi miega gerai , keliasi 1-2 kartus pavalgyt , ryte pabunda kokia 7-tą , pavalgo , pagūguoja ir i lauka nuo 10-tos išvežu. Išmiega iki kokios 13-14 valandos. O po to ir prasideda nemigo periodas. Aš nesakau , turi vaikas gi ir "gyvas" pabūti ,- pakalbinam , pavalgom, pampersus keičiam... Bet nuo 17-18 valandos viskas jam blogai. Rėkia , verkia , kumštukus čiulpia , bet krūties neima , ir nešioju , ir ant pilvo guldau , ir ant kamuolio sportuojam , ir sūpuoju, ir dainuoju, ir kalbinu... Ir galu gale ismaudau , bet NEPADEDA NIEKAS!!! Rėkia mažius iki pamėlynavimo. Dar duodu lašiukų nuo pilvo pūtimo (nors anksčiau pilvo niekados nepūtė)...
Jis nurimsta tik apie 22 valandą ir tai , man atrodo pavargęs nuo rėkimo , tada jau truputį užvalgo ir užmiega. Ką jam gali skaudėti, kodėl jis toks neramus būtent vakare , ar gali pradėti pilvą pūsti nuo 2-jų mėnesių ? Gal palikti jį , kad parėktų , bet man kažkaip gaila , jis dar toks mažas... O gal čia tie karščiai kalti , bet i vakarą gi oras atvėsta...
Prirašiau čia visko daug , bet gal patarsite , ką man daryti. Nenoriu , kad vaikas taip kas vakarą kankintūsi...
Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Aurea mano sunelis irgi pagal savo amziu mazai miegodavo,bet viska sudejus jam miego uztekdavo.Pilvo diegliai prasideda nuo 1 iki 3 menesiu,aisku kiekvienam vaikui ivairiai.Tu savo pienuka duodi?Gal ka nors pati uzvalgei-dabar tiek daug uogu,vaisiu.As duodavau Espumisana,bet nelabai jis tiko mums.Paskui daviau Babynos lasiuku-jie yra augalines kilmes,labai padejo.Ka tavo gydytoja ar sesele sako?Is savo patirties:nepergyvenk,viskas bus o"k,tu pati buk rami ir vaikiukas bus ramus o tie pilvo diegliai praeis.Laikykis!!!
Atsakyti
Aurea, mano mazius irgi nuo 17val rekdavo iki pamelynavimo sad.gif man baisu net prisimint, nu nieko nepadedavo blink.gif
Bet galu gale pakeitus pediatre atradom priezasti-stafilakokas sad.gif
Nelinkiu, kad jus jituretumete, bet gal reikia issitirti g.gif

p.s.musu maziai gime ta pati men ir diena mirksiukas.gif tik maniskis pries metus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 07 30, 23:34)
Aurea, mano mazius irgi nuo 17val rekdavo iki pamelynavimo sad.gif man baisu net prisimint, nu nieko nepadedavo blink.gif
Bet galu gale pakeitus pediatre atradom priezasti-stafilakokas sad.gif
Nelinkiu, kad jus jituretumete, bet gal reikia issitirti g.gif

p.s.musu maziai gime ta pati men ir diena mirksiukas.gif tik maniskis pries metus mirksiukas.gif



O siaube , neduok dieve tas stafilakokas!!! O kokie dar požymiai jo , ką tiria? Į infekcinę turbūt guldo... Eisiu dabar apie stafilakoką greit paskaityt!

p.s. O tai kaip mažius , ar geras vaikas , ar labai jau "dvynys" , kaip pavyzdžiui musiškis : viena diena geras , kita diena piktas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2005 07 30, 23:31)
Aurea mano sunelis irgi pagal savo amziu mazai miegodavo,bet viska sudejus jam miego uztekdavo.Pilvo diegliai prasideda nuo 1 iki 3 menesiu,aisku kiekvienam vaikui ivairiai.Tu savo pienuka duodi?Gal ka nors pati uzvalgei-dabar tiek daug uogu,vaisiu.As duodavau Espumisana,bet nelabai jis tiko mums.Paskui daviau Babynos lasiuku-jie yra augalines kilmes,labai padejo.Ka tavo gydytoja ar sesele sako?Is savo patirties:nepergyvenk,viskas bus o"k,tu pati buk rami ir vaikiukas bus ramus o tie pilvo diegliai praeis.Laikykis!!!


Taip , duodu savo piena , bet galvoju , kad jei pucia pilva , tai ir nakti turetu vaikas but neramus... O maniskis miega gerai. Dar galvoju , jei pucia pilva , tai turetu retai tustintis vaikas , bet maniskis tai "krauna" 5 kart per diena ax.gif Gydytoja irgi sako , kad gali buti pilvas , bet as kazkaip nelabai tikiu. Reikia kazkaip istirti...
Atsakyti
Pilvo putimas ir "kakas"-kad cia kartais vienas nuo kito nepriklauso.Maniskis irgi dedavo ir 5 ir 6 kartus per diena.O pilvukas kietas?
Atsakyti
Maniskis tik pries kokias dvi savaites baige rekt vakarais, tai as dabar visa depresuota, nervuota, nes nervus istampe ne tas zodis.Maitinau savo pienu, tai stauge , kaip versis, daviau misinio, tai sotesnis pasijaute, pertraukos tarp valgymu ilgos pasidare, bet klykti nuo diegliu, taip ir nenustojo...jokie lasiukai man nepadejo ir daktaras Vokietijoj pasake, kad tie lasai, tai mistika kazkokia, kad jie apskritai nuo koliku nepadeda.Taigi pasirinkau mano daktariukes is Lietuvos senoviska gydymo buda: kai jau vaikui matai, kad labai skauda, sugirdydavau ketvirti tabletes Nospa(didziausia doze parai)...reikia sutrinti tarp sauksteliu, uzpilti vandenuku, sutraukt i maza svirksta(be adatos) ir susvirkst uz zanduko...palaukt kol atsirugs, kad neatpiltu....praeidavo per 10 min.vaikas uzmoigdavo.Aisku, taip buvo ne kasdien, bet tik Nospa mus gelbejo.Tikiuosi tavo vaikuciui viskas gerai, tik kolikai kankina, bet pries tai pasitark su daktaru.
Atsakyti
na , pilvukas lyg tai minkstas... O jei stafilakokas , kaip rase SuperBaba, tai koks cia rysys to rekimo butent tokiu laiku??? Ka daryti... Nezinau... Reiks vakaro palaukt , jei vel reks , ryt pas gydytoja leksiu!!! Kazkaip Nospos duoti nenoriu dar , man rodos reiktu istirti pirma , kas yra. g.gif
Alkanas tai but negali , nes mano pieno neisvalgo,- vaikstau didziulem kietom krutim , pienas bega... Gal nuo karsciu pienas surugo? blush2.gif Per karscius kazkaip nelabai valgo mazius...
Bet , dzeldze , gerai , kad taviskis bent jau nustojo rekt! Nes man tai atrodo , kad jau niekada nenustos... cry.gif Dziaugiaus dziaugiaus , kad vaikas ramus , tai dabar jis man prades rekaut... cry.gif
Kiek laiko tavajam?
Atsakyti