Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

[/quote]
Aš esu girdėjusi, kad mėtų arbata mažina pieno laktaciją. Gal per daug jos negerk, kad pienelio nesumažėtų.
[/quote]

Na , man nepakenktu , kad to pieno nors kiek sumazetu , nes jau tos pieno upes ir persirenginejimai 10 kartu per diena jau igriso ax.gif Visada vaikstau slapia , lova pilna , o tu vienkartiniu iklotu pirkimas gali i bankrota nuvaryti doh.gif ... Nors , ptfu ptfu ptfu , kad neprisisnekeciau , kad tik to pieno ilgiau butu , bet galetu biskyti kiekis susireguliuot tongue.gif ...
Cia gal ne i tema parasiau , bet taip smagu gi bendraut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2005 08 01, 13:44)
Parasiau viena, o ikele, velnias zino ka? blink.gif Norejau pazituoti Violla pasisakyma del Nospa.Tamsta, jei sakai, kad Nospa tas pats kas Relanium, tai jau problema...sakyciau tu apie tai apskritai nieko nerauki.Man Nospa rekomendavo kompetetinga pediatre, tik pabreze, kad tai senoviskas budas, kai dar nebuvo jusu visu pamegtu ir isreklamuotu lasiuku.Gerai, kam pilvo diegliai reti ir vaikui tie laseliai padeda, o man...vaikas klykdavo istisai(o juk jam irgi skauda, suaugusiam sunku spazmus istvert, o tokiam maziuliui vos keliu svaiciu...ka nieko, palikt lai kankinasi?).Taigi as pasirinkau senoviskai ir nesigailiu, vaikui tai nepakenke tik spazmus nueme, o danar mazius po triju dienu bus 5 menesiu,jau 8400g ir 74cm ugio....niekuo neserga, o pilvo diegliai jau praeitis.Tiesa, Vokietijos atlikti alerginiai tyrimai parode, kad vaikas jautrus laktozei taigi, vengiu misineliu, kuriuose ji yra.


Na nesiruošiu čia aiškintis kiek kas ko apie vaistus raukiam. Aš čia tik kaip pvz Relanium daviau ir visai nelyginu šitų vaistų. O Nospa tikrai yra atgyvenęs vaistas. Labai šaunu, kad jums viskas tvarkoje dabar, bet tikrai būtų geriau išsiversti be tokių vaitų davimo kūdikiams.
Atsakyti
Pas mane, kas keisciausiai irgi buvo nenormaliai daug pieno, bet vaikas kazkodel valgydavo kas dvi valandos ir vis spiegdavo, ko pasekoje as apskritai nustojau jam duoti savo piena, nes tikrai maniau, kad isprotesiu.apskritai Lt per daug jau ligotai persamas tas naturalus maitinimas...kokia nauda vaikui is pervargusios motinos pieno(juk jo net rugstingumas pasikeicia....ir diegliu dar padaugeja)...na , bet jei vaikas klykia tik po pora valandu, tai dar istvert galima.Su pirmaja dukra nebuvo jokiu problemu, valge mano piena ir parpe i usa....o sitas, kazkoks kosmaras.Su vyru laukem kada sueis trys menesiai ir jis nustos klykt, bet deja nustojo tik keturiu su puse.Nenuostabu, kad geriant daug skysciu ir pieno labai daug, tik klausimas kokia jo kokybe (jei mocia turi isklausyt tiradas tarsi kankinimu kameroj).
Atsakyti
O mano mažė verkdavo vakarais nuo poros savaičių,ir taip maždaug 1,5 mėn.Ir visai jei ne pilvuka skaudėjo.Kaip pasikonsultavau su daktare sakė vakarinis nerimas.Aš nuo jos neatsitraukdavau nuo 17-23val.o kartais dar ilgiau gulėdavau su ja.Jau buvau pradėjus galvoti kad jei pienuko trūksta.Bet viskas susitvarkė savaime,ir po to 1,5mėn. pradėjo visa nakti išmiegoti.
Atsakyti
Kantrybės tau.Mano mažiukas rėkė tris mėnesius taip.Niekas nepadėjo ,nei lašiukai ,nei pilvuko masažas.Tai ,kolikai,jie praeis savaime mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji irgi verkdavo kievieną vakarą po 3-4 valandas verysad.gif. Niekas nepadėjo - nei lašiukai, nei masažai, nei pilvuko šildymas, niekas doh.gif. O vieną dieną ėmė ir pasibaigė. Dukrytei tada buvo 2 mėnesiai. Galiu palinkėti tik begalinės kantrybės.
Atsakyti
Aš tai pradėjau gerti slyvų sultys ,tai truputi geriau su pilveliu mažiau verkia.
Atsakyti
QUOTE(dzeldze @ 2005 08 01, 18:08)
Pas mane, kas keisciausiai irgi buvo nenormaliai daug pieno, bet vaikas kazkodel valgydavo kas dvi valandos ir vis spiegdavo, ko pasekoje as apskritai nustojau jam duoti savo piena, nes tikrai maniau, kad isprotesiu.apskritai Lt per daug jau ligotai persamas tas naturalus maitinimas...kokia nauda vaikui is pervargusios motinos pieno(juk jo net rugstingumas pasikeicia....ir diegliu dar padaugeja)...na , bet jei vaikas klykia tik po pora valandu, tai dar istvert galima.Su pirmaja dukra nebuvo jokiu problemu, valge mano piena ir parpe i usa....o sitas, kazkoks kosmaras.Su vyru laukem kada sueis trys menesiai ir jis nustos klykt, bet deja nustojo tik keturiu su puse.Nenuostabu, kad geriant daug skysciu ir pieno labai daug, tik klausimas kokia jo kokybe (jei mocia turi isklausyt tiradas tarsi kankinimu kameroj).

blink.gif blink.gif blink.gif
visi galim tureti savo nuomone, bet ar tikrai visada verta ja garsiai issakyti - matosi, kad vaiku verkimas ne visus protus vienodai paveikia...
ir musiskei buvo diegliai. tiesa mum pasiseke - uztruko kazkur tik nuo poros savaiciu iki ~2.5 men. mum pavyko islaikyti blaivu prota...

Atsakyti
Pritariu San. thumbup.gif
As pati is Vokietijos ir galiu patvirtint mieloji, dzeldze, kad Vokietijoj taip pat propaguojama net labai maitint kudiki krutimi! Kai kuriose ligoninese net dvi pirmasias paras naujagimiams neduodamas joks buteliukas, kad tik mama dazniau ji glaustu prie kruties!!! Isivaizduok, kaip sunku motinai, kai kudikis isvien alkanas jaucias... gerai, kai mama turi ka duot.

Mano suneliui eina antras menuo. Pilvuka mums taip pat pucia ir verkiam-rekiam daznai. Duodu dazniau as jam arbateles pagert- Milupos firmos. Nezinau, ar padeda, verkiam visad skirtingai... O steni mano vyras beveik istisai, ypac rytais!
Atsakyti
Viena diena buvo mus aplankyti draugai , kurie pilvo putimus ir skausmus savo vaiko kentejo iki 6-iu menesiu doh.gif . Ir kai jie isgirdo , koks verksmas buvo mano maziaus vakare , tai sake cia tikrai ne pilvas!!! Kai pucia ir skauda pilveli vaikas rekia ir rieciasi , tiesiog klykia. Maniskis taip nedaro. Gal jam irgi cia tik tas vakarinis nerimas...
Nors iki siol nuo pietu (del sventos ramybes) duodu lasiuku nuo pilvo , ir pranesioju kokia pora valandu. Ir is savo "skysciu raciono" tik isemiau metu arbata, nes pati jau vaiksciojau kaip "lunatikas"... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 08 04, 13:13)
Ir kai jie isgirdo , koks verksmas buvo mano maziaus vakare , tai sake cia tikrai ne pilvas!!! Kai pucia ir skauda pilveli vaikas rekia ir rieciasi , tiesiog klykia. Maniskis taip nedaro. Gal jam irgi cia tik tas vakarinis nerimas...


Maniškis irgi neklykdavo kiekvieną vakarą ištisai, bet kaip jau minėjau, daugiausia raitydavosi, stenėdavo. Ir vistiek manau, kad jam pūtė pilvelį, nes lašiukai visai neblogai gelbėdavo.
Tiesa, dar padėdavo vaikučio "nuorinimas " biggrin.gif . Vakare paguldydavau ant šoniuko ir lenkdavau kojytes prie pilvuko, tai jis labai išsibezdėdavo nuo to thumbup.gif .
Atsakyti
Nematau nieko blogo issakydama savo nuomone.Be abejones, geriausias maistas kudikiui - motinos pienas, bet jeigu jis alkanas, tai nematau as nieko blogo ji primaitinti misineleis.Pridursiu tik tai, jog mano drauge maitino krutim iki metu, bet vaikas nuo to stipresnio imuniteto neigijo, nes yra auginamas "sitnamio" salygom...., o maniskiai auga pusnuogiai ant skersveju, maziulis gauna misinio, dukra ji gavo nuo 6 menesiu ir visi sveiki kaip ridikeliai, net sloga neserga, ka kalbet apie rimtesnes ligas...taigi dar karta galiu pasakyti: nematau nieko blogo vaika primaitinti misineliu, o ne save prievartauti su tuo naturaliu maitinimu.
Atsakyti